450
Mi lenne, ha ezen a héten én nyernék?
  • Musachy
    #290
  • Zephyr Retiring
    #289
    Kicsit uncsi lett, hogy csak én mutogatom nagy bátran előre a tippjeimet, így taktikát váltok..

    Mostantól visszavonásig, a hetente feladott öt tippem közül, csak a középső számot árulom el előre.
    Ez a szám ezen a héten a 38-as.

    Amiből a ma esti sorsolás után rögtön meg is lehet majd tudni, hogy ez a szám érhet e egyáltalán 905 milliót.
    Értelemszerűen csak akkor érhet, ha a kihúzott számok közt növekvő sorrendben a harmadik helyen fog végezni.
    Minden egyéb esetben, telitalálatom nincs.
    Remény viszont még van, így míg megtudjuk a ma esti eredményt, elmesélem mire lenne elég nekem az a pár millcsi

    Ígéretet tettem telitalálat esetén erre a hétre vonatkozólag, egy nemzetközi idegen földönkívüli intelligens életet kutató projekt beindításához.
    Különböző technikai felszerelésekre, 360 fokos nagyfelbontású kamerákra, profi űrkutatási szoftverekre és a hozzá tartozó hardverekre adnék belőle.
    Persze úgy, hogy maradjon is. Most mondjuk egy kocsmát beindítani, illetve ha jobban megéri, egy már működő kocsmát lehetne megvenni.
    Többi adja magát: kell pultos, beszállítók, könyvelő meg minden egyéb ami szükséges hozzá.
    Lehetne szó egy éjjel-nappal működő bárféleségről is akár, hétvégente vendégzenekarok élő fellépésével.
    Már ki is néztem egy jó kis helyet neki.

    Majd meglátjuk, támogatnak e az égiek ma este.
    Ha igen, a helyet "Zeusz"-ra keresztelem majd
    Sok sikert és jó számokat minden játékostársamnak
  • Zephyr Retiring
    #288
    Ezen már meg sem lepődöm..
    Közben rájöttem, hogy médium is vagyok,
    hiszen láttam a saját jövőmet előre, amiben nyitottam egy totyikot a (még) nem létező lottónyereményemről

    És mi más is lehet ez, mint egyfajta beleérzés?
  • Musachy
    #287
    Ahogy mondani szokás: tapasztalatot.
  • Zephyr Retiring
    #286
    Késő. Már rágom is a körmeimet, ugyanis lemaradtam a ma esti sorsolásról a fórumozás miatt..
    Akkor? Most nyertem vagy mi van?
  • Musachy
    #285
    Ne vedd a szádba a kezed! Vagy mondtam már?
  • Zephyr Retiring
    #284
    Jól hangzik, de ez esetemben eddig kimaradt sajna. Pedig biztosan nagy élmény lehet annyit inni..
    Reggelre persze nyoma sem volt semminek se a kormányomon, se a kezemen..
    Az is lehet, hogy csak álmodtam az egész k@k@mizériát a nyerés reményében

    Pedig jó lett volna csekkolni a régi babonát miszerint: sz@rba lépni/nyúlni nagy szerencsét jelent..
  • Musachy
    #283
    Tudjuk, hogy beszartál. Máskor kevesebbet igyál!
  • Zephyr Retiring
    #282
    A rend kedvéjért: ma este legurítottunk pár pofa sört a haverokkal. Bicajt persze toltam hazáig, és a kapunkhoz érve hogy hogynem, valami ráragadt a kezemre a kormányról (vagy csak a jó ég tudja honnan).
    Megszagoltam, isten az atyám: sz@r volt

    Na most ha ezek után nem lesz az esti húzáskor legalább egy 3-asom...

    Tudom, tudom: már szinte hallom is, hogy biztos csak kitolásból kente valaki a kormányomra, hogy reménykedjek..
    Kizárt. Ugyanis nem tudják, hogy lottózok. Másrészt meg kedvelnek. Ezt onnan tudom, hogy nem engedtek fizetni egy round-ot sem. Pedig szülinapom sincs, és a főnökük sem vagyok...
  • Zephyr Retiring
    #281
    Mivel 2 heti szelvény ára a zsebemben maradt, így most ismét játszom..
    Mondom játszom...


    Hétvégén Egerben fagyiztunk pár barátommal..
    A főtéren fel van állítva egy hatalmas ledfal, amin a VB-t lehet(ett) nézni.
    Mondtam is a társaságomnak, hogy egy ilyet azért el tudnék képzelni az udvarunkra
    És nem vicceltem. Ha ötösöm lesz, veszek is egyet.
    A maradék pénzt meg elosztom a bankkártyáimon egyenlő arányban.
    Az egri hosszú hétvége ugyanis egy kissé megcsappantotta az aktuális egyenlege(i)met

    Persze ezt nem panaszkodásként említem.
    Fura is lenne ha figyelembe vesszük, hogy 3 bankkártyám is van. Meg kettő az asszonynak is..

    Na elég a szóból. Jöhet a hétvége, oszt nyerjen aki játszik.
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.07.19. 11:49:06
  • Zephyr Retiring
    #280
    Egyet eltaláltam..volna
  • Zephyr Retiring
    #279
    Ismét itt vagyunk..
    Kicsit elszaladt a ló egyesekkel, mert olyan üzit is kaptam, hogy az "én" számaimmal is játszik, de sosem nyer..
    Remélem ez csak egyedi eset, de mindenki más gondolkozzon el egy picit aki az én tippjeim szerint játszik, hogy hányszor jártam én már akárcsak a 3 találat közelében is..
    Segítek: egyszer se.

    Tehát ennek fényében javaslom ennek kapcsán elgondolkodni azon, ha egy hülye a kútba ugrik, akkor nekünk is követni kell?

    Erre és a következő hétvégére nagyon be vagyok táblázva. Így most újítok egy picit...

    Játékon kívül! megjelölöm holnapra a 2 32 36 62 78 számokat.
    Tehát ha kihúzzák ezeket, az szívás..

    Következő hétvégére pedig szintén játékon kívül "megteszem" ezen számok tükörszámait tippnek, tehát: 2 23 26 63 87.
    Vagyis ha jövő héten meg ezeket húzzák ki, az is szívás..

    Legrosszabb esetben is nyertem két hét alatt 500 ft-ot, mert nem fogadtam...

    Nyeremény részemre tehát nem várható, így most nem álmodozom.
    Viszont mindenki másnak aki játszik: sok sikert és bő nyereményt
  • Stockbauer33 #278
  • Zephyr Retiring
    #277
    6,25 milla...

    20 helyett valamiért öttel osztottam
    ..de persze ha nincs 20 jelentkező, akkor akár 25 milla is lehet 5 fő esetén..
  • Caliph
    #276
    20 aktív tag között szétosztanám egyforma arányban a maradék 125 millát. Az fejenként is minimum cirka 25 milla..

    számold azért újra :D
  • Zephyr Retiring
    #275
    Ismét eltelt egy hét. Ismét beszállok/beszállunk a játékba

    Lássuk csak...egy kicsit ma matekozgatni fogunk..
    Először is, nézzük miből is gazdálkodhatunk ha nyerünk..
    Ezen a héten 445 millió kemény forint ütheti a markunkat, ha elmúltunk már 18 és persze ha van egy ilyesmink is..


    ..akkor csapjunk is a matek-lecsóba

    Kinéztem egy emeletes nyaralót az asszonynak szép csendes parkos környezetben: 20 milla. Marad 435.
    Új verda, új cangák (hagyományos túra + ZTECH) : 10 milla. Marad 425.
    Családnak (elég nagy) szétosztok 250 millát, 50 millából meg csapok egy HATALMAS bulit : 300 milla. Marad 125.
    ..
    Szerény számításaim szerint mára az SG-t olyan 15-20-an látogathatják (az egykori azon közel 109 látogatóból, akik anno letöltötték breki fórumából az általam feltöltött Guardian Angel diszkóslágert)
    Szóval ezen (mondjuk) 20 aktív tag között szétosztanám egyforma arányban a maradék 125 millát. Az fejenként is minimum cirka 25 milla..

    Na ezek a tervek most szombatra, ha elfeledkeznék róla, majd szóltok..

    Fortuna legyen veletek. Vagy velem..


  • Zephyr Retiring
    #274
    Nyertem!...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ..egy kis tapasztalatot, hogy már megint feleslegesen költöttem el 910 ft-ot...

  • Zephyr Retiring
    #273
    Na véget ér ma ez a hét is, legalábbis meló szempontjából. Tartok ismét egy hosszú hétvégét péntek-szombat-vasárnap-hétfő..
    Péntek: kb. 50 fős vendégseregre készülünk, de várható, hogy még többen esnek majd be kora délután..
    Szombat: nyári konyha kipakolása, festés előkészítés.
    Vasárnap: pihi, filmezés és némi alkohol elfogyasztás után egy kellemes esti séta a tó körül.
    Hétfő: festés, pakolászás és kisebb kerti munkák..

    Ez a terv nagy vonalakban, ettől eltérni csak triviális esetekben fogunk. Pl. ez annak számít, ha..

    ..
    Bal oldali értelemszerűen amiről már beszéltem, jobb oldalival meg az asszonyt leptem meg.
    Megígérte, hogy kaphatok belőle valamennyit ha nyer..
    Úgy legyen!

    A heti másik tervemhez is tartom magam, tehát ahogy azt pár sorral lejjebb is már írtam, az lesz ha nyerek/nyerünk

    Legyen mindenkinek malaca, és durranjon az a pezsgő ha nyertek!

    Kellemes (hosszú) hétvégét, kinek kinek lehetősége szerint..
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.06.21. 12:13:52
  • Zephyr Retiring
    #272
    Tettem már én is meg hasonlóan sorba tippeket, persze akkor (sem) jött be..
    Mondjuk a 37-esemmel érezhettem valamit..
  • Caliph
    #271
    és még igy is volt 9 darab négyes :D
  • Dzsini
    #270
    kisszék, hóember, alma
  • Stockbauer33 #269
  • Zephyr Retiring
    #268
    Tévedés..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    természetesen saját használat esetén, ha zenei cd vagy bakelit lemezeket készíttetsz magadnak, arra nem annyi a jogdíj, mintha a netes vagy egyéb rádiódban szeretnéd lejátszani őket. De még ha annyi is lenne, azt is letojnám 323 millcsivel a zsebemben..
  • Musachy
    #267
    Az nem jogszerűen birtokolt "biztonsági másolat", amit mások által birtokolt lemezekről készít, akkor sem, ha saját magának csinálja... de mindegy, lerágott csont.
    A te leendő lemezeidet illetően meg jól elköltenéd a millióidat jogdíjakra, ha ehhez a jogtulajdonosok egyáltalán hozzájárulnának...
  • Zephyr Retiring
    #266
    Na kérem..

    ..természetesen most sem volt még 1 találatom sem, de ezen már rég meg sem lepődöm..

    Időről időre meg szokták kérdezni tőlem, hogy miért nem állandó számokkal játszom.
    Időről időre szoktam. És ezt most be is bizonyítom, bár az állandó szám kifejezés számomra nem az idők végezetét jelenti.
    Inkább olyasmi, hogy két vagy három hétig maradnak ugyanazok a számok tippnek. Legtöbbször csak két hétig...

    Ez most is így lesz. Tehát ezek a számok lesznek megtéve a jövőhétre is:


    Ami pedig a jövőhéten megnyerhető 323 millió ft-ot illeti, természetesen most is van egy tervem..

    Tegnap üzleti ügyben el kellett utazzak egy olyan településre, ahol egy régi SG-s kollégánk is él. Természetesen beköszöntem, és váltottunk pár szót. Sokáig nem időzhettem, mert aznap eléggé be voltam táblázva, de azért dumcsiztunk erről arról. A kolléga hobbija, hogy főleg ritka és drága bakelit lemezekről készít digitális veszteségmentes formátumokat és ezeket gyűjti. Több terra jobbnál jobb, főként italo disco, de egyéb zenei stílusokat is. Kikölcsönöz lemezeket ismerősöktől és gyűjtőktől és szigorúan magán használatra digitális biztonsági másolatokat készít.

    Ezen eljárásnak a legnagyobb előnye (szerintem), hogy akár 100 x is meghallgathatod kiváló hangminőségben a kedvenc egykori 80-as (90-es) évekbeli slágereidet anélkül, hogy a lemezjátszód tűje elkopna. Csak halkan megjegyzem azoknak, akik nincsenek nagyon otthon ebben a témában, hogy bizony vannak hangszedő tűk, amikért szemrebbenés nélkül elkérnek akár 70 ezer forintot is, és akkor még csak a tűről beszélgetünk..

    Szóval lényeg a lényeg, innen jött az ötlet. Ha nyerek, beugrok ismét az említett kollégához (aki saját becslése szerint is már jóval 15000! maxi zene felett jár) viszek egy saját vinyót, és összeszedegetjük a még hiányzó kedvenceimet. 20 éve magam is vásárolgatok zenei lemezeket, de még nekem sincs meg minden amire vágyom..
    Aztán felkeresnék egy hanglemezek nyomásával foglalkozó céget (mert ilyen is van még) és elkészíttetnék egy Zef Best Disco Collection szériát bakelit lemezeken. Szerény számításom szerint is ez minimum 10 -15 darabos kollekciót jelentene..
    Feltölteném a Discogs-ra, és attól képviselne értéket, hogy csak egyetlen példány létezne minden egyes darab lemezből..

    Na ezek a tervek a jövőhétre, drukkoljatok. Cserébe én is drukkolok nektek, hogy nyerjetek..

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.06.17. 12:04:03
  • Zephyr Retiring
    #265
    Hát jó szerencsét hozzá

    Én most estem haza, épp csak bekapcsoltam a gépet és a tv-t, látom már megy is a joker számok húzása..
    Majd jelzem mit sikerült eltalálni..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A szelvényt is lefotózom majd ha lesz értelme. Nyilván már csak nyerés esetén van értelme megmutatni így utólag..
  • Stockbauer33 #264
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    skandi-euroj semmi.Kicsit kárpotól a tegnapi tipmix portugál-spanyol X.Pár ezer.Na majd ma az 5s-


    GL
  • banok
    #263
    Ma én is harcba szállok az Eurojackpot bruttó 90 millió eurós főnyereményéért... :)
  • Zephyr Retiring
    #262
    Megkérdezték ma tőlem, hogy van e lázam..
    S én feleltem, csak lottólázam..
    Imho..



    Illetve ez nem is az enyém, az asszonypajtást lepem meg vele ha majd megérkezik hamarosan.
    Aztán lesz nemulass....vagy mulatozás éjjel-nappal ha összekapar belőle 25 millát
  • Zephyr Retiring
    #261
    A krumpli elfogyott. A nyerőszámok..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pedig mindig azok, amiket hetente kihúznak

  • Musachy
    #260
    Ha ez neked krumpli... viszont kitakarja a nyerőszámokat.
  • Zephyr Retiring
    #259
    Örök barátom és társ-totyik alapító kollégám Mucsai mester kérésére, előkerestem egy krumplit...

    ..mint látható nem túl sok sikerrel..

    Viszont, a gyereknek labda kell,
    az asszonynak bunda kell,
    nekem meg egy telitalálat, így ismét beszállok a játékba

    Hajrá! Nyerjen aki játszik..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    s míg pár kolléga az idegeimmel játszik,
    én viszem az ötöst.
    S veszek rajt' egy bömöst.

    Lesz rajta felni, ami alu,
    Csodálja majd az egész falu.
    Lesz még rajta matrica,
    Beleülhet Vica s Ica.

    Csak az asszony meg ne sejtse,
    mert akkor a terv mehet a levesbe..

  • Caliph
    #258
    én úgy lennék vele mint ahogy valamelyik stand up os humorista mesélte évekkel ezelőtt :D eltitkolnám. És amikor megkérdezik mit lehet tudni,és elmondani rólam azt mondanám hogy özvegy zala megyei nyugdíjas asszony :D hogy még véletlenül se gondoljanak rám .

    Party természetesen alap,de azt is álcáznám pl a szülinapommal :D

    Türelem rózsát terem :D
  • Zephyr Retiring
    #257
    Én szerényen beérném a 2 milliárdal is.
    Aztán minden ismerősömet meghívnám egy óriási partira..
    Zene, kaja, pia, tánc reggelig, így mindenki kapott valamit.
    Szavuk se lehetne..
  • Caliph
    #256
    Hát most hétvégén nekem sem volt szerencsém,a szokásos 2+1 vagy 1+2 sem volt meg euron,és az 5öst is elvitték :D pénteken igy már csak eurot kell játszanom,ahol viszon 90 milla euro a fődíj(brutto 28.7 miliárd forint) sőt a második hely is hozhat 7 milla eurót ,ami két miliárd Ft körül van,brutto :D
  • Zephyr Retiring
    #255
    Akkor vigasztaljon, hogy én sem
    Egyébként is ne feledjük: ez is csak egy játék, és veszíteni is tudni kell.

    Amúgy én drukkolok minden játékosnak. Most elég sok 4 találatos lett is
    De nekem vinnem kell tovább a magam keresztjét: jövőhéten is álmodozni a telitalálatos lottónyereményről
  • Stockbauer33 #254
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na most meghaltam hétvégén kicsit. Kihúzták a skandi telit 5-st 6-st és a jokert is.A közelébe se voltam egyiknek se
  • Zephyr Retiring
    #253
    Sebaj. Akkor majd együtt örülünk amint nyertem a lottón, ugyanis ezt írta a horoszkópom..
    Sajnos azt nem írta, hogy mit, csak azt, hogy akár nyerhetek is a lottón..
  • Musachy
    #252
    Nem vagyok én olyan anyagias...
  • Zephyr Retiring
    #251
    Majd később orvosoljuk ezt a krumpli problémát..
    Amúgy jó is volt meg szép is. Találtam egy illő helyet pár kellemes képnek itt az SG-n, majd intézem azt is..
    Sőt..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ..a nagy keresgélés közben talán kedvet kapok pár szép 6 évvel ezelőtti kanadai fotó megosztásához is.

    Majd látjuk...amúgy? Te is harcba szállsz a héten a másfél milláért?