450
Mi lenne, ha ezen a héten én nyernék?
  • Zephyr Retiring
    #370
    Egye fene: bevállalom :D

    Akkor már csak a számaimat kell kihúzniuk. Én nem is tudom, miért is vártam eddig :)
  • Tinman #369
    Ó hidd el nekem bőven elég, ha te nyered és az "aprót" nekem adod :-)
  • Zephyr Retiring
    #368
    Ezt nem szívesen ígérném meg.
    Amilyen peches vagyok, lenne is egy kettesem. Az is nyerés :D

    De egy fotóról azért lehet szó.
    A hambiról és a sörről, amit legközelebb veszek majd...

    Egyébként te is nyerhetsz nem? :)
  • Caliph
    #367
    azért a topictársaknak is lehet ám küldeni egy hambit sörrel ha nyertek :D
  • Zephyr Retiring
    #366
    Ez esetben drukkolok, hogy inkább te nyerj!
  • Tinman #365
    Az egyik szám amit biztosan megteszek a 20-as. (Sok személyes oka van.)

    Hát mivel van egy picurka kisfiam, de saját házam még nincs, és ha az ingatlanok árai így durvulnak tovább, akkor soha nem is lesz, így nincs búvárkodás, hegymászás, hanem spórolás van, meg reménykedés halálig, hogy egyszer majd talán el tudunk költözni a szülői házból.

    Nálunk sem én, sem a párom nem vagyunk szakmunkások, mégis szar a bérünk.
  • Zephyr Retiring
    #364


    Szerintem a részletekről ráérünk tárgyalni. Adj meg egy számot az ötből, hogy tudjam van e esélyed.
    Részemről a 70-es szám játékban van, tehát ha most nem húzzák ki, telitalálatom nem lesz a héten.

    Egyébként a lentebbi hegymászós-búvárkodós álmod nem elérhetetlen lottónyeremény nélkül sem.
    Jártam Kanadában, tavaly Cipruson nyaraltunk az asszonnyal, idén csak azért nem megyünk külföldre, mert ő érettségizik, én meg 3 tanfolyamra járok egy időben. Tanulás, vizsgák..
    És mindketten szakmunkásbérből élünk még mindig. Gyerekek már külön élnek, kutya cica is megöregedett
    Nincs lehetetlen csak tehetetlenség.
  • Tinman #363
    Oks, találkozhatunk személyesen is, ha valamelyikünk megnyeri, de kizárólag publikus helyen, nagy forgalomban pl. Aréna Pláza, étterem, szombat :-) Így már benne vagy?

    Tudom, hogy 4 milliárdot akár órák alatt is el lehet költeni, de nekem semmi ilyesmi vágyam nincs és akinek úgy adok, hogy tudja, hogy kitől kapta, az kizárólag azzal a feltétellel kapja meg a pénzt, hogy soha többé nem kérhet tőlem semmit. Ha mégis zargat, ennyi pénzből könnyen elintézek neki 2 év Szibériát...
  • Zephyr Retiring
    #362
    Látatlanba senkinek se adj semmit se.
    Legnagyobb gond a sok pénzzel az, hogy általában mindig mások tudják sz@rul beosztani. Tehát ha kölcsönadsz valakinek, legtöbbször hamar a nyakára hág az illető. Aztán vérszemet kap, és kell még neki. És nem száll le rólad, rád tapad mint légy a sz@rra.
    Még mielőtt azt feltételeznéd, hogy a sok pénzt nehéz elkölteni, gondold át.
    Mindenkinek nehéz?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Részemről ragaszkodok a személyes találkához üzleti ügyekben mindig. Ha pénzt adok bárkinek is bármi miatt, az részemről üzlet.

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.04.19. 10:34:06
  • Tinman #361
    Én látatlanban is odaadok neked 171 milliót, mindig állom a szavam.

    Amúgy ha megnyerném sokat szeretnék jótékonykodni belőle és ez nem csak rizsa. Korábban sportkocsiban, hajóban is gondolkodtam, de rájöttem, hogy a világ szar, sokan szenvednek, így célirányosan adakoznék minden évben párszor. Emiatt a pénzt is befektetném és a kamatokból élnék.

    Svájcban szeretnék aztán élni, egy teljesen fából készült házban és benne egy saját medencét + edzőtermet, meg egy új S90-es Volvót, mert a régit (S80-as) is nagyon szeretem, de már azért nem egy mai csirke.


    Az a vicc, hogy ezeket a 4 millárd EGY ÉVES !kamatából! meg tudom venni!!!

    Minden évben kb. 250-300 millát hozna ez a pénz. Persze a 66-os úton is végig akarok menni motorral, meg a Grand Canyonban akarok sátrazni, meg akarok mászni pár nevesebb hegyet is (Kilimandzsáró, Fuji, Mount Everest) és hajóroncsok körül is szeretnék búvárkodni.

    De egy biztos: Minden évben adakoznék, leginkább idehaza, célirányosan, tehát nem adok alapítványnak egy fillért sem, de megveszem xy gyereknek a gyógyszerét, vagy fizetem a kezelését, stb.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.04.19. 10:30:22
  • Zephyr Retiring
    #360
    Áll az alku.

    (apró betűs rész a spoiler alatt)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kitétel, hogy a végső döntést mindketten csak egy személyes találkozó után hozzuk meg.
  • Tinman #359
    Az a qrvára irritáló, hogy nekem nem kellene a 4 milliárd... elég lenne az a kis maradék a 171 millió. Mivel egész nyomorult hátralevő életemben nem fogok ennyit keresni... sőt, egész életemben nem kerestem ennyit, így nekem az a kis maradék is elég lenne.

    Kössünk üzletet Zephyr!

    Ha megnyered esküdj, hogy odaadod azt a kis maradékot és nem kell érte könyörögnöm naponta! Cserébe én megesküszöm itt és most, ha megnyerem (apám, nejem, + én is adtam fel szelvényt) én is odaadom neked a 171 millát szó nélkül!

    De akkor nincs duma, hogy jajj azt csak én úgy mondtam, különben megtaláljuk egymást és levadásszuk mint Svarci a Predátort!

    DEAL?
  • Zephyr Retiring
    #358
    4,171 milliárd. Itt tartunk jelenleg.
    Egy szelvénnyel én is beszálltam. Azért ez már egy olyan összeg, amivel elég kényelmes életet ki lehet alakítani saját vállalkozással, gépparkkal, alkalmazottakkal és telephellyel.
    Sok vállalkozás vezetőjével beszélgettem már, érdekes, hogy a legtöbb bérli a telephelyét. Mondjuk nyilván nem véletlenül.
    Ha nekem lenne valami jó kis központi helyen egy telephelyem, én is inkább bérbe adnám, minthogy eladjam.

    Skandihoz gratula Stokinak, most olvastam.
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.04.19. 09:33:31
  • Stockbauer33 #357
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tegnap egy skandi 4es.Kint hollandba 2 eurojack 2+1(9-10 euro kb).


    GL ol

    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2019.04.19. 09:35:35
  • Zephyr Retiring
    #356
    3,996 millió.

    Kell még egyebet is közölni?
    Ja, persze: ne fáradjatok a mai tippekkel. A nyertes számokat már én megtettem..
    De este fél 6-ig még azért próbálkozhattok ti is. Hátha nem egyedül nyerek...most is...
  • Dzsini
    #355
    Plusz mit tud bármelyik szám arról, hogy van "szomszédja"?

    Az egész rendszer csak kényelemből van számokkal ellátva, lehetnének a múlt heti nyereményt jelentő sorsolt dolgok "kisszék", "hóember", "virág", "madár" és "autó" is (és nem nehéz még 85 egyedi jelet kitalálni) - és akkor melyik van melyik mellett? A sorsolórendszernek nem része az, hogy az emberi esztétikai és mintafelismerő igényeknek megfeleljen. Ha valaki bele akar látni valamit, megteheti, csak ennek nincs köze a dolog matematikájához.
  • Dynamic
    #354
    Mutasd már meg azokat a "gyakori" egymás melletti számokat.
    Ha van is 1-2 az miért ne fordulhatna elő? Meg ha képesek manipulálni, akkor miért nem olyan kombinációkat hoznak ki, ami nem "gyanús"?
  • Tinman #353
    - Zalaapátiban (nem messze tőlünk) nyerte meg egy család pár éve a lottó 5-öst, gyak. nyílt titok volt a környéken.
    - A szomszéd községben nagyon sok éve vitte el egy ismerős család a 4-est, lett is belőle autó, meg házfelújítás.
    - Pár éve dettó u.e. a szomszéd községben, vittel el a volt oszt. társam a 4-est, neki is álltak építkezni, de családi zűrök miatt félbehagyták.

    Elég ritkán lottózok, jellemzően milliárdos tétel felett egyetlen egy SMS-el. Most is csak 3 nyomorult szám kellett volna még :-(
  • aemus
    #352
    A lottó a szegények adója. Valószínüleg manipulálják az eredményeket. A gépi "sorsolás" és a gyakori egymás melleti számok is erre engednek következtetni. Továbbá sehol nem olvastam hogy az Állam, a Bankok és más pénzügyi cégek nem lottózhatnak...
  • Caliph
    #351
    Buék

    Tavaly mi is meg akartuk lépni ezt a hegyes túrázós témát,de márciusban nem tudtunk felmenni bükkszentkeresztre :D
  • Zephyr Retiring
    #350
    Feladtam idénre az utolsó kenetet........vagyis szelvényt.

    Holnap reggel indulunk a hegyekbe egy baráti társasággal szilveszterezni.
    Térerő zéró, tudtommal wifi sincs, de ha lesz is az sem oszt vagy szoroz.
    Egy pár napra félretesszük a modern kor vívmányait, marad a kikapcsolódás, a játék és az öröm, hogy sikerül együtt zárni az évet, levonni a konklúziókat, megbeszélni a jövőbeni terveinket egymással.

    Ugyanezt (vagy hasonló jó dolgokat) kívánok mindenkinek (barátnak s ellenségnek),
    és egy szerencsében is gazdagabb boldog új évet.

    Bízom benne, hogy egyikőnk számait (lehetőleg az enyéimet) idén utoljára még kihúzzák,
    de ha mégsem, én nem adom fel: jövőre is kísértem Fortuna asszonyt, a kegyeiért.

    B.U.É.K. minden kitartó játékostársamnak.
    Jelige: 1,555 milliárd Ft.
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2018.12.27. 16:44:28
  • Zephyr Retiring
    #349
    Köszi. Részemről maradok a szén-dioxiddal dúsított természetes ásványvíznél.
    Egészségünkre!

    Én régi rossz szokás szerint megint semmit sem nyertem..
  • Musachy
    #348
    ezt
  • Zephyr Retiring
    #347
    Na végre!
    Mit iszunk?
  • Musachy
    #346
    Na, végre. Van egy hármasom az Eurojp-on.
  • Musachy
    #345
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Oh-ról ugrott be, hogy megkérdezzelek. Nincs más oka.
  • Zephyr Retiring
    #344
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Személyesen nem, de az utcán többször is találkoztunk már. Láttam a munkáit, igazi zseni a csóka. Valami döbbenet, hogy milyen kreatív ötleteket dob be alkotáskor. Az én szememben egyértelműen a kertek fodrásza a fazon.
    Van nekem is egy bokorcsoportom a ház előtt. Kertészollóim is vannak. "Analóg" és motoros is. Minden évben lemetszem fazonra a bokrunkat. De a közelében sem járok annak, amit ő művel más bokrokkal...
    Mert miért is kérded?
  • Musachy
    #343
    Off
    Utoljára szerkesztette: Musachy, 2018.12.06. 22:04:19
  • Zephyr Retiring
    #342
    Megint nem nyertem. Kesergés helyett új tippjeim megtettem..


    Példaképeim is újak immár. Bizonyára eddig túlzott szerénységem miatt nem vett észre Fortuna.
    Na majd most, hogy már tudom mit kell tennem...hála Petyus barátomnak...



  • Zephyr Retiring
    #341
    Na mondom mi van, lottómegszállottak...
    Hogy hogynem, úgy esett az eset, hogy 10. hó 12-e óta is adtam fel rendszeresen lottót, és hajszál pontosan ugyanolyan rendszeresen egyszer sem nyertem velük...

    De majd most!


    Így kell eztet csinyányi e!

    Szóval...HA nyertem.....akkó veszek ezt azt. Meg amazt. De semmi felesleges pénzköltés....csak ami szükséges...
    ..új verda, új kecó, új bicó. Ilyesmik. Ja, meg jut eszembe: qrva cidri van odakint, tehát irány a Bahamák...

    No gyerekek: heti tippeket feladni ti is igyekezzetek...
    Visszaszámlálás indul, még 2 nap s valaki milliomos lesz megint...
  • Caliph
    #340
    2+1,vagy az 1+2 1-2 hetente megvan jackpoton... :) persze olyan is van amikor egy hónapig semmi,de hát a szerencsejáték erről szól,addig bukás amig nem nyersz nagyot :D
  • Zephyr Retiring
    #339
    Te viszont egyre sűrűbben nyersz..
  • Zephyr Retiring
    #338
    Ne add fel. Van még pár hét hátra az idei évből...
    Én szokás szerint megint nem nyertem semmit sem az elmúlt hetekben.
    De azért csak játékban maradok még...
  • Caliph
    #337
    nekem 1+2 lett :)
  • Musachy
    #336
    Bár nem ötös, de lottó... az Eurojackpoton végre nyertem. Igaz, csak 2+1-esem volt, de legalább valami. Ez az év nem volt valami szerencsés.
  • Zephyr Retiring
    #335
    A héten gépi játékot toltam. Ugyan teljesen lényegtelen, de a közelében jártam a számoknak...sajnos mindnek csak ott..
    Ilyen ez: mindig elfelejtem, hogy csak a hülyéknek van szerencséjük..

    Na sebaj, szerencsére ezen a területen elég kitartó vagyok. (Akárcsak a hülyeségben.)
    Tehát jövő héten ismét ringbe szállok magam is az 528 millóért...

    ..ugyanis kismillió ötletem van mire is költhetném el..
  • Stockbauer33 #334
  • Zephyr Retiring
    #333
    Talán majd ma...
  • Musachy
    #332
    Nekem idén semmi...
  • Caliph
    #331
    nekem egy 2+1 megvolt ismét 2660ért. jövő héten 74 millió euró(24miliárd forint),ebből már lehetne venni olyan repcsit amivel az Orbán repked ide oda meccset nézni és még marad is egy kicsi :)