450
Mi lenne, ha ezen a héten én nyernék?
  • Musachy
    #450
    Zota, Zotya, nagy gyök kettő vagy. Az a... csája van?
  • Musachy
    #449
    Wow, itt is rég jártam. Vajh mi lehet a mi jó öreg Réti Zoli barátunkkal?
  • Caliph
    #448
    megdobhatna pár millával akárki is volt :) :D
  • becauseIsaid
    #447
    Sajnos nem én voltam
  • Renata100
    #446
    Valaki ma bekerült a száz leggazdagabb magyar közé
  • Stockbauer33 #445
  • Nirz
    #444
    Többet nem ötös lottózok, fél év alatt semmi :D
  • Stockbauer33 #443
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Skandi majdnem 5 találat.Eggyet eltaláltam a többit eggyel mellé.Na majd ma az eurót :D
  • Zephyr Retiring
    #442
    Tegnap nem volt szerencsém...

    ..ugyanakkor mint látható ma még azért lehet...

    Hogy eme tényt megerősítsem, erősítésként elővettem a zsebemből egy kis szerencsehozó talizmánt:



    ..persze mindjárt duplán, így a dupla nullák garantáltak is már..
  • Zephyr Retiring
    #441
    Nem kellett volna?
    Most (is) egyesem lett: 27. Én mondtam, hogy nyerek, csak ez épp sz@rt sem fizet.
  • Stockbauer33 #440
  • Zephyr Retiring
    #439
    Nem lett ötös. Jövő héten 322 millió vár minket...
  • Zephyr Retiring
    #438
    Ide is benézek már, hogy mizu van...
    212 millió a héten az ötösön.
    Szelvényt is adtam fel, nyertes is leszek, autót is veszek. És ha senkit sem érdekel, most megint én viszem a bankot...

    Sok szerencsét mindenki másnak is.
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.07.13. 04:14:55
  • Zephyr Retiring
    #437
    Mintha csak magamat hallanám...
  • Stockbauer33 #436
    ua.A 24-es lett meg.Semmit nem nyerek.De az élet ad szóval nempanaszkod6ok :D
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2019.06.30. 21:59:09
  • Zephyr Retiring
    #435
    Zef és nem. Most csak egyesem lett.
    De nem kenődtem el túlzottan: már meg is születtek a számtippek a következő sorsolásra..
    És veled mizu lottóügyileg?
  • Stockbauer33 #434
    Kedves Zep nagyon csendben vagy.Csak nem te nyertél?
  • Caliph
    #433
    jó nyilván nem a legnagyobb ciklonban mennék át rajta,de egy kis hullám nem árt :)
    max hányok egy kicsit :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.06.21. 14:42:31
  • Zephyr Retiring
    #432
    Ha már tartasz az araboktól és a szomáliaiaktól is, talán a viharos tengertől sem ártana..
  • Caliph
    #431
    miért ne ? :D
  • Zephyr Retiring
    #430
    Ez oké, de miért pont a legviharosabb tengeren kell átszelned?
  • Caliph
    #429
    hát első körben be kell fektetni aztán abból élni amit hoz :D és lehet ám úgy is hajózni hogy kibérled személyzettel együtt,akár több hétre is :D én pl simán elmennék így egy fél éves föld körüli útra,ott kötsz ki ahol akarsz,arra mész amerre akarsz :D földközi tenger aztán afrika nyugati partján le dél afrikába , onnan az Antarktisz közelébe,aztán madagaszkár indiai óceán seychelles maldives aztán le thaiföld vietnám,kicsit körbe az indonéz szigetvilágban,fel hongkong japán,hawaii,bali ,le új zéland ausztrália francia poinézia,aztán amerika nyugati part,majd vissza megkerülni dél amerikát a világ legviharosabb tengerén,amerika keleti part,argentina brazilia belize,karib tenger,usa kanada,grönland izland,és vissza a földközi :D

    következő évben meg minden más ami kimaradt :D

    egyedül az arab tenger kerülném,mert az semennyire nem mozgat me,meg a durvább afrikai országokat pl szomália :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2019.06.21. 09:28:26
  • Zephyr Retiring
    #428
    Nem a cél a lényeg, hanem az odáig vezető út.
    Én már most is élvezem az életet többé-kevésbé.
    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.06.21. 08:15:35
  • Tinman #427
    1 milliárd kevés a komornyikhoz. Múltkor már számolgattam, nem éri meg. Bejárónő oké, de komornyik nem fér bele. Ez a pénz hajóra se elég. Pontosabban szólva, ezekre mind elég, de nem fogod sokáig élvezni.
  • Zephyr Retiring
    #426
    Lejárt a határidő, megtettem a heti tippeket és most várunk...

    Meg álmodozunk tovább luxus nyaralásokról, sportverdákról, komornyikról.
    Már aki ugye. Én most egy fűnyíró traktorral is beérném. Nem látom a fától az erdőt...izé a fűtől a szomszédot.
  • Zephyr Retiring
    #425
    Üdv lottófüggő sorstársaim.

    Ismét 1 milliárd a tét, vagy betét,
    vagy amit kivét(elesen)..megnyernénk..

    Számtippjeim egyelőre még nincsenek erre a hétre, ha vannak ötletek jöhetnek akár itt,
    akár priviben, telitalálat esetén megegyezünk.
    Olyan még egyszer sem fordult elő, hogy én telitalálat esetén ne egyezzek meg valakivel.

    Kedd van, péntekig várok, ha addig nincs használható számkombinációs tipp, majd magam generálok egyet.
    Ahogy máskor is szoktam. Csak nyerni nem szoktam.

    Viszont ezt meg már elég jól megszoktam...

    Na, komolyra fordítva a szót: ne legyetek szótlanok, akarjatok nyerni.
    Ha nem akar senki más rajtam kívül, akkor kénytelen leszek egyedül felmarkolni a gubát..
    Viszlát!
  • Zephyr Retiring
    #424
    Na...jó hírem van: nyertünk.
    Éreztem én előre, hogy el fogjuk találni....

    ..a 88-as számot.

    Sajna a másik négytől mérföldekre jártunk, de felesleges lenne keseregni.
    Holnaptól új hét, új tippek. Csak mostantól inkább magam agyalok ki tippeket.
  • Zephyr Retiring
    #423
    344 milliós nyereménynél járunk ismét. És mi lenne ha én nyernék?
    Akkor isteni csoda történne. Ugyanis ma az asszony tippjeit tettem meg..



    Emiatt remélem érthető is, miért nem árulom el most a megtett számokat.
    Sztorit viszont adok mellé. Az se semmi eset volt, ahogy megszülettek ezek a számok...

    Vasárnap az asszony picit maga alatt volt (suli, meló sok egyszerre) és megkért, hogy vigyem el valamerre sétálni és kicsit kiszellőztetni a fejét. Mit tesz ilyenkor egy lovag? Természetesen teljesíti szíve hölgyének óhaját.
    Sétálunk, sétálunk, egy kis padra lecsücsülünk: csüccs. Majd indulnánk tovább, amikor az asszony lehajol a fűbe és felszed valamit. Először azt hittem valamiféle virág..



    Hát virágnak elég zöld volt, de a négy levélen azért meglepődtem. Jómagam az eltelt 45 év alatt sem találtam belőle négylevelűt. Erre tessék, itt van előttem. Na, mondom: ez jó előjel. Megfordulunk, szemben egy panzió. (Mucsácsó oknyomozó mester miatt nem árulok el többet, mert a csóka képes pár leírt soromból akár az 5 most megtett számot is kiköhögni ide.)
    Szóval ott egy panzió, aminek a neve átvitt értelemben köthető akár az ötös lottóhoz is. Mint mondjuk a lóhere.
    Átvitt értelemben az is köthető a lottóhoz. Há nem? Há de!

    Szóval nézek előre, az asszony megszólal mellettem: meg vannak a jövő heti tippjeim a lottódhoz.
    Csak pislogok, hogy most meg mi van? Ez a nő, már megint a gondolataimban olvas. Épp akkor morfondíroztam, hogy ezen jelekből ítélve, csak fel kéne dobni egy tuti tippet az ötösön, már ha lenne olyanom. Mármint tuti tippem. Aztán..

    Aztán jött a magyarázat: ha nem elég a négylevelű és a panzió neve jelnek, akkor nézd a cégtáblán a számokat. Én csak egy telefonszámot láttam ugyan, de ő már részekre is bontotta és mondta is az első három számtippet, ami tényleg ott volt a szemem előtt, csak úgy kellett nézzem ahogy ő, nem pedig sima telefonszámként. Majd folytatta a maradék két számmal, amiből a negyedik házszám és az ötödik pedig a panzió nevének a betűinek az összege!

    B@szki, agyam eldobom, hogy mi mindenre nem gondol egy nő! Az életbe nem jutott volna eszembe ezeket a számokat megtenni, holott tényleg mind ott volt a szemem előtt

    Na ennyi a sztori mára, remélem kedvet kapott mindenki a számvadászathoz a lakókörnyékén.
    Drukkolnék is, de hát mint tudjuk: minden szentnek maga felé hajlik a keze, s mivel én sokszor egy szent is vagyok, így most inkább a páromnak drukkolnék, ha megbocsájtotok.

    Isten (vagy Fortuna Isten-asszony) vezesse a Szerencsejáték Zrt. láthatatlan ujjait a szombati sorsoláson.
    Ámen.
  • Zephyr Retiring
    #422
    Grat.
    Remélem, a 16 rongyot vissza is forgatod újabb nyerési esélyeid érdekében..

    Részemről se kettes, se jackpot, de ennek igen egyszerű oka van. Ugyan is (nyilván) majd ezen a héten nyerek

    Szerintem most igen korrekt is a megnyerhető összeg: 100 millió. Se nem sok, se nem kevés, éppen hozzám illő összeg
    Szóval lehet is akár nekem szurkolni, és erősíteni a "66"-os számot lélekben, az ugyanis biztosan kell majd nekem a héten a 10 millához.

    Vagy lehet ellenszurkolni is, megtenni saját tippeket és így akár el is lehet vinni a zsét előlem.
    Nagyon akkor sem leszek elkeseredve, mert szerencsére az esélyem a telitalálatra minden héten megújul..
    (ha nem felejtek el szelvényt feladni)

    Itt a praclim, nem disznóláb: nyerjen a jobb!

    Utoljára szerkesztette: Zephyr Retiring, 2019.04.24. 18:29:49
  • quatlander
    #421
    Volt egy kettes (14,90). 3 hete meg egy hármas, fizettek 16 ezrest. Majd pénteken az eurojackpot. :D
  • Zephyr Retiring
    #420
    Ráadásul az ürge full maga ellen beszél végig, hisz már a vidi elején mutatja is, hogy ő maga is adott fel egy szelvényt.. :D
  • Musachy
    #419
    Hasonlóan állok hozzá én is. A videón nem én vagyok, nem is azért linkeltem, mert egyetértenék vele.
  • Tinman #418
    Csak elég szar.

    Bináris a lottó:

    0 - Nem játszom, 0 az esélyem.
    1 - Játszom, van esélyem, bár extrém alacsony, de van.

    Részemről én kizárólag ilyen 2-3 milliárd körül szoktam beszállni heti egyetlen egy tippel, ergo nem veszem el az esélyét annak, hogy nyerjek valamennyit. Mert nem feltétlenül a cirka 4.2m számít csak, hanem adott esetben a 4-es pár milliója is szuper eredmény és annak sokkal jobbak az esélyei.

    Egyébként tavaly volt 3-asom, akkor olyan 16-18k körül utalt a Szerencsejáték Zrt. vagyis vastagon visszajött az a pénz, amit életemben valaha lottóra elvertem, főleg, hogy kettesem nem 1x volt már.

    Ergo nekem a lottó kb. nullszaldós történet, ellenben az esélyt nem vettem el magamtól ha halmozódott a nyeremény.
  • Musachy
    #417
    Ez is egy vélemény:

  • Zephyr Retiring
    #416
    Sohanapján kiskedden.
  • Stockbauer33 #415
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vajpn mikor lesz ekkora nyereménynél 17 db 5ös? v 41?
  • Musachy
    #414
    ...vagy a Gyuszi?
  • Zephyr Retiring
    #413
    Ha a jós alatt a JÓ luSta jelzőt érted, akkor igen. Egyébként nem.
    Amúgy mindenki tudja, hogy a nyuszi vitte el az ötöst.

  • Musachy
    #412
    Azt olvastam, hogy tegnap a joker is nyerő volt 37 millióval.
    Utoljára szerkesztette: Musachy, 2019.04.21. 08:58:44
  • Musachy
    #411
    Elismerésem! Te egy jós vagy.