13
  • sárkánylovag
    #13
    Lesz majd bicikli és pizzaút !!!
  • Terawatt
    #12
    Nem acc borra valót legközelebb tele köpködi a pizzád :D
  • scagnetti
    #11
    6.5 km sebesség, 2 km körzeten belül. Nem lassú az egy kicsit? Ennyi idő alatt a fagyasztott pizza is kiolvad.
  • Kara kán
    #10
    Na, piccafutárnak miért nem képzik ki (szándékosan nem írtam -át-ot!) a cigányokat?
    Ezt a futkorászást még ők is meg tudnák csinálni, és nekik kevésbé lenne problémás „olyan” környékekre bemenni (bár onnan nem is nagyon rendelnek :-) )
    A jobb környékekre, a felső emeletekre meg viheti drón, ha van erkély. De azt is el tudom képzelni, hogy lemész a küldeményért a földszintre, meg ugye aláírod az átvételi elismervényt, elektronikusan persze.
  • kvp
    #9
    Ez a kis auto tenyleg csak ott mukodik ahol jol jarhatoak az utcak es tokeletes a kozbiztonsag. Valamivel robosztusabb valtozatban (nagyobb kerekek, hasmagassag) meg egy magyar utpadkaval is meg tudna birkozni, de latszik, hogy nem klasszikus lepcsos kapuju berhazba valo bemenetelre terveztek. Idealis kornyezete ezek alapjan a lakoparkok, ahol vagy forgalomcsokkentett szervizutakon eri a kertes hazakat vagy portassal, kerekesszekes hozzaferessel es lifttel rendelkezo toronylakohaz, ahol az ajtoig tud gurulni. Mindketto akad Magyarorszagon is boven, csak sokan nem tudnak errol.

    Rosszabb kornyekekre meg nem igy szallitjak majd a pizzat, ha egyaltalan lesz ott valaki aki tudna fizetni erte.

    Viszont ha megnezzuk a boston dynamics fele ketkerekes parcour-pakolorobotot, akkor az egy tokeletes pizzafutar lenne. Gyors, ugyes, eros es ha meg megprobaljak kirabolni, akkor van eleg ereje ahhoz, hogy a tamadobol is ott helyben pizzat keszitsen.

    Kepzeljetek el ezt a nyolckerben, kezeben egy pizzasdobozzal, padlogazon:
    https://www.youtube.com/watch?v=-7xvqQeoA8c
    ugy futna elole mindenki ahogy csak bir...
  • etniez
    #8
    Tényleg kell a robotadó.
  • Ferrer
    #7
    10 év múlva nézzetek ide vissza, röhögni fogtok saját magatokon :D
  • Candi
    #6
    Nagymami meg majd ráakasztja a banyatankot, legalább nem neki kell cibálnia maga után egy darabon.
  • gosub
    #5
    "elegendő lenyomni egy gombot a mobiltelefonon" Az én telómon azzal csak kikapcsolni lehet :D

    Hol élt ez a csóka "Elmondása szerint tíz évvel ezelőtt mindenki(sic!) azt gondolta, hogy az internetes rendelés csak valami játék" 17 éve rendeltem először pizzát interneten keresztül. Amazonról, ebayről hallott e?
    Amúgy meg el tudom képzelni ahogy az eltérő kultúrájúak mit művelnének egy ilyen robottal. Ingyenpizza, csak ne sonkás legyen :D
  • hungi
    #4
    A hölgynek már be adjanak több pizzát ;-)
  • RoboKutya78
    #3
    na meg ha egy gogle autó nem képes rendesen navigálni akkor ezek hogy a manóba tudnának? főleg több problémára figyelni egyszerre. pl egy sima csatornafedelet ki tud kerülni??
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2017.04.04. 18:52:36
  • RoboKutya78
    #2
    ja most akartam írni én is hogy ez nem csenget be hozzád én me nem leszek rendes lemennii érte hogy átvegyem:)
  • flashpointer2
    #1
    hát ez nem hozza fel a 10-re extra borravalóval sem