7342
PlayerunknownsBattlegrounds.png
Sebzés táblázat | Stats | Patch notes | Ismert hibák | Twitter | PUBG Help | Gyakran Ismételt Kérdések | Házirend szavazás


  • Hogy lehetne még egy kis FPS-t kicsikarni a játékból?


    - Steam overlayt kapcsold ki
    - Kapcsold ki a Replayt/visszajátszást a játékban (beállításokban)
    - Steam mappában megkeresed a TslGame.exe-t. (Steam\steamapps\common\PUBG\TslGame\Binaries\Win64)
    Jobb gomb ->Tulajdonságok->Kompatibilitás fül és itt.
    A képernyő méretezésének letiltása nagy DPI-beállítás esetén.
    Ezt bepipálod, Alkalmaz, OK.


  • Hogy kell beállítani, hogy a vér színe kék legyen?


    Steam könyvtár -> PUBG-re jobb klikk -> Tulajdonságok -> Indítási paraméterek -> következőt írd be, idézőjelek nélkül: "-KoreanRating"



  • Más a horizontális és vertikális érzékenység. Fix?


    Keresd meg az input.ini-t (C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor) - LINK


  • Nagydög
    #54
    A fegyver balance a fegyverek gyakorisagat is erintette? Volt, hogy egy nyamvadt UZI-val futkostam, azt is egy hullanal talaltam, aztan lottem magamnak egy masik figurat, akinel loszer is volt hozza emlitesre melto mennyisegben. Volt egy AKM-je is, de ahhoz meg loszer nem volt nala. Es az ilyesmi mintha gyakoribba valt volna. Mondjuk nem is lenne baj, ha a nagyobb fegyverek kicsit ritkabbak lennenek.
  • TDC Geronimo
    #53
    Kint a patch. 5.4gb
  • TDC Geronimo
    #52
    Mint a képeken is látod igen
  • jan5650
    #51
    Ez ki fogja ütni ezt a kis mókát? :




    Utoljára szerkesztette: jan5650, 2017.04.19. 13:09:33
  • TDC Geronimo
    #50
    végre lehet többet rejtőzni meg nem lesz olyan sivár a táj

  • sata75
    #49
    - végre normálisan fog működni az újraélesztés.. :D
    eddig mi volt vele a baj?
  • TDC Geronimo
    #48
    :(
  • BEAST #47
    te nem vezetheted majd :D
  • TDC Geronimo
    #46
  • Szabi #45
    csütörtök reggel jön a havi frissítés, addig is itt az Early Access Month 1 Update leírása

    érdekesebb részek:
    - optimalizás
    - jön a Vector SMG
    - jön az oldalkocsis motor

    - később lesz majd sima motor is, de az most még furcsán viselkedik, így inkább nem adják ki :D
    - jön a 2x-es scope
    - jön a ballisztikus maszk

    - 3 új szin a dácsiához
    - visszakerül a játékba a nyilpuska
    - sok grafikai és elakadós bug javítva
    - a csapattársak is látják már a jelölőt a térképen, a csapattársak nevét kiírja térképen
    - végre normálisan fog működni az újraélesztés.. :D
    - amíg az életben maradt társad nézed, nyithatsz térképet és láthatod amikor hp-t tölt
    - balanszolták a fegyvereket
    - javították a karakter mozgását, újratöltést, úszást stb

    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2017.04.18. 16:28:34
  • Szabi #44
    térkép :D
  • etejedu
    #43
    Nekem néha crash-sel a játék, de akkor azonnal kérdezi reportolom e? Ez sztem jó dolog!
  • Szabi #42
    "We'll have our dev blog later today (Tuesday), but now we're excited to reveal the new weapon getting added in this weeks patch, the Vector!"
  • Gabe18
    #41
    Mondjuk úgy tűnik a "fiúk a bányában dolgoznak..."

    "A laggal és a csalókkal is harcba szállnak a készítők"
  • Gabe18
    #40
    Amúgy azt is javíthatnák hogy 3x fejbeverem pusztakézzel:halál. De ha a kétemeletes ház tetejéről leugrasz, az kb. 5% energiaveszteség...
    Utoljára szerkesztette: Gabe18, 2017.04.17. 01:10:51
  • Szabi #39
    az fps droppok elméletileg már javítva vannak, gondolom még tesztelgetik, hogy mennyire lettek bugosak a házak :D

    eredetileg úgy csinálták a házakat, hogy jó mély talapzatuk van, így nem kellet nagyon ügyelni az elhelyezésüknél.. na most ebből drasztikusan visszavesznek.. így állítólag egy giga vga memóriát lehet spórolni :)
  • Gabe18
    #38
    Ez is jó, de inkább az optimalizációt nyomnák ezerrel, mert katasztrófa hogy milyen fps zuhanásokra képes a játék még low/medium beállítások mellett is. Ráadásul totál random, mert egy tetőn elnézek 500 méterre még 60 fps, megfordulok egy medium texturás fal felé, erre lemegy 22-re...
    Az olyanokról nem is beszélve hogy lövök valakire, eltalálom egyszer, jön egy lag vagy akadás vagy nem tudom mi, az ellenfél karakter arrébb ugrik egy métert, és két lövésből meghalok.

    De ettől még szemét egy játék ez, ha lelőnek hamar 0 kill-el (mint általában... ) akkor "nyomjunk még egy menetet most biztos jobb lesz", ha meg épp sikerül valakit lelőni, akkor meg "nyomjunk még egyet, ez tök jó volt"...
  • Szabi #37
    elméletileg az eheti frissítéssel jön majd:
  • Szabi #36
  • sata75
    #35
    Na mondtam én, hogy user error:)
    ty
  • Szabi #34
    két jobbklikk, aztán tartani kell :D
  • sata75
    #33
    Üdv
    Meg sem merem kérdezni mert biztos valami user error van, de miért van az, hogy célzáskor, ami ugye jobb klikk(?) nem emeli fel a fegyvert? Hiába van rajta red dot vagy scop, csak mozdít kicsit a fegyveren és kész. Valamit külön be kell kapcsolni? Vagy nem a jobb klikkel célzok?
  • bosco05 #32
    mennyi?
  • Vadnokedli
    #31
    Nekem is visszahozza ha eladom a Deluxe itemeket, Valakit nem érdekel real pénzért?
  • Szabi #30
    jött egy 674 megás frissítés, állítólag "csak" a hangokon változtattak :D
  • Darun
    #29
    Van egy hasonló, ingyenes játék Steam-en. Aki csak ki akarja magát próbálni a műfajban, de nem akar rá költeni. Nyilván az árához mérten nem is kell sokat várni tőle, de egy próbát talán megér. Azért itt emlitem, mert nem láttam hogy valaki is nyitott volna fórumot neki, viszont nem hinném hogy az érdeklődés akkora lenne utána, hogy megérné. A BattleRoyal mellett vannak "hagyományos" pályák is. A bejárható terület itt is nagy, a grafika elég fapados és kicsit sokáig tölt is, illetve vannak benne "extrák" amiket valódi pénzért lehet feloldani. Van játékbeli pénz is, amit zombik ölésével illetve a cuccok eladásával lehet szerezni.
    Akit esetleg érdekel: Infestation: The New Z
  • Szabi #28
    újra hétfő, újra visszaállt a ládák ára, nyitottam is gyorsan egy 0,78€-os gázálarcot és 0,57€-os szürke terepszínű nadrágot.. szép lassan visszahozza az árát a játék xD
  • Szabi #27
    ha valaki a 40eurós csomagot vette, 150-200 euróért könnyedén el lehet adni a hozzá járó ruhás csomagot.. :'DDD
  • Szabi #26

  • Me0w
    #25
    Megveszed es ha 2 oranal kevesebbet jatszol vele, akkor refund, ennyi.
  • Me0w
    #24
    Ha esetleg lenne kedve valakinek duozni, akkor steamen itt megtalal: http://steamcommunity.com/id/meowhun/

    TS/Discord van, egyet kernek, hogy 20+-os illeto keressen csak, en igy 40 fele mar nehezen birom a fiatalokat :)
  • etejedu
    #23
    Üdv újra!
    Hol a legolcsóbb most a játék?
  • NikeCortez
    #22
    Kezdem úgy érezni, h megjöttek a cheat-erek :(
  • bosco05 #21
    felvettelek, Boscolovesyou vagyok én :)
  • Gabe18
    #20
    Persze összehozhatunk majd valamit közösen. Igaz, nekem most holnaptól pár napig a Dark Souls 3 DLC lesz a prioritás játék ügyben. De ha gondolod felvehetsz steam-en: gabe_18_
  • Gabe18
    #19
    Nekem összességébe gyengébb gépen (Intel Core i7-950 3200 MHz, GTX 970, 10Gb ddr3) játszható, Persze vannak rosszabb pillanatai.
  • bosco05 #18
    Nem tudod kipróbálni sajnos és mindenkinek akad szinte, mert egyáltalán nincs optimalizálva, renderel mindig mindent, 1-1,5 hónap múlva jön a patch rá.
  • etejedu
    #17
    Hali srácok!
    Ki lehet próbálni a játékot mielőtt megveszem?
    Úgy hallom az optimalizálatlansága miatt néhányaknak játszhatatlan! Nem szeretnék beleesni és inkább akkor kivárnék amíg jobb lesz a game.
    i7 6700
    gtx 970
    16Gb ddr4
  • bosco05 #16
    Ha van kedved játszhatnánk együtt majd :) Nekem sikerült kettőt behúzni olyan 16 meccsből, egyszer 3. hely, párszor top10 a többi leves :D
  • Gabe18
    #15
    Az az igazság hogy sokban hasonló stílusban játszok. Nem szoktam hamar ugrani, sokan ugye a katonai támaszpotnál vagy az erőműnél már mennek is. Ezeket én általában kihagyom.
    Loot addig megy általában amig valmi használható fegyver nem lesz, valami gyógyitó cucc, hátizsák. Illetve ahogy néztem a golyóálló mellény kritikus cucc, de azt nem künnyű találni sokszor.
    Ugye a jármű véleményes. Nyilván könnyebb vele mozogni de pillanatok alatt kilőnek belőle ha észrevesznek. Általában körön kivül használom csak ha már nagyon menni kell.

    Az előbb sikerült egy 2. helyet behúzni úgyhogy lassan alakul ez... :)