7342
PlayerunknownsBattlegrounds.png
Sebzés táblázat | Stats | Patch notes | Ismert hibák | Twitter | PUBG Help | Gyakran Ismételt Kérdések | Házirend szavazás


  • Hogy lehetne még egy kis FPS-t kicsikarni a játékból?


    - Steam overlayt kapcsold ki
    - Kapcsold ki a Replayt/visszajátszást a játékban (beállításokban)
    - Steam mappában megkeresed a TslGame.exe-t. (Steam\steamapps\common\PUBG\TslGame\Binaries\Win64)
    Jobb gomb ->Tulajdonságok->Kompatibilitás fül és itt.
    A képernyő méretezésének letiltása nagy DPI-beállítás esetén.
    Ezt bepipálod, Alkalmaz, OK.


  • Hogy kell beállítani, hogy a vér színe kék legyen?


    Steam könyvtár -> PUBG-re jobb klikk -> Tulajdonságok -> Indítási paraméterek -> következőt írd be, idézőjelek nélkül: "-KoreanRating"



  • Más a horizontális és vertikális érzékenység. Fix?


    Keresd meg az input.ini-t (C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor) - LINK


  • Zs0lt1
    #134
    Szeva, jönnék veletek szívesen, majd írok este.
  • Rocco27
    #133
    Üdv mindenkinek, tegnap délután +2 fővel gyarapodott a játékos létszám, nagyon élvezzük.
    Ha valaki keresne társat vagy esetleg 4-es csapatba indulna, akkor vegyen fel Steamen (rocco027).

    Lagg-mentes napot!
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.05.08. 11:01:56
  • ranGer2
    #132
    "Amikor egy 3-as sisak többet ér az életednél :)"

  • Marcinko
    #131
    köszönöm a válaszokat !
  • sata75
    #130
    sztem 35 perc a max. Nekem a legtöbb pályán töltött idő 32 min és ott nyertem/tünk.
  • Szabi #129
    heh, bebuggolt a játék és kiírta, hogy milyen linket próbál elérni betöltéskor.. gyanús volt hogy html az egész menű, de most már biztos.. :D
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2017.05.07. 15:19:46
  • PeeTeR
    #128
    ak story ismeros, ma reggel duo -ban volt is benne reszem :D #happiness
  • Nagydög
    #127
    Nem tudom, megmondani, de preciz hossza van a koroknek, mert a jatekter adott sebesseggel szukul. Ebbol egy-ket perc johet le max, ha valaki elobb vegez a tobbiekkel.
  • Nagydög
    #126
    Ez egy nagyon jo jatek lesz, ha elmulik az idegesitosege. Ma ugy 5 masodpercig lebegtem ejtoernyovel egy epulet peremen, mert nem tudta eldonteni, akkor most melyik oldalan is vagyok. Vegul egy huszarvagassal kikurt a keritesen is kivulre. A tenyleg kozel kozelharcoknal gyanus, hogy a resztvevok nem teljesen ugyanugy erzekelik a tobbiek pillanatnyi poziciojat. A tuzharcok pedig ilyenkor teljesen esetlegesek. Volt hogy majd egy teljes tarat elnyelt a figura az Ak-bol akoszos feher atletajaba, mikozben rangatozott, mintha Nemet Sandor erinteset erezne a homlokan, majd varatlanul en haltam meg.
    Tegnap akkor dontottem ugy, hogy jobb ha abbahagyom, mikor megprobaltam kimenekulni egy ajton (hogy fussak egy kort, mert csak egy UMP-t sikerult felkapnom, loszert nem, a kollega meg persze mar valami nagyobb fegyverrel hadonaszott), es miutan harmadszorra sem talaltam ki rajta a killcamban mar zarva volt.
    Utoljára szerkesztette: Nagydög, 2017.05.07. 12:22:41
  • Marcinko
    #125
    Sziasztok

    Milyen hosszú egy átlagos csata/menet/kör és meddig tud maximum elhúzódni ? Sajnálom ha rossz kifejezést használok ?
  • sata75
    #124
    No pan no win!
  • TDC Geronimo
    #123
  • Ironman2
    #122
    Én este nézem Xefiék livestreamét már 2 napja,de nagyon izgalmas mindegyik menet.Van benne azért egy kis szerencse is,mert ha valaki pont olyan helyre érkezik ahova beszűkül majd a kék kör,és agyon tudja lootolni is magát,meg kempelni is tud,akkor annak hatalmasak az esélyei a többiekkel szemben,akiknek kilómétereket kell utazni a kör belsejébe.Nem mindenképpen,de mégis.
  • Madi92
    #121
    Na akkor most már tényleg kéne egy szakaszt összehozni.
    Ts-t tudtok szolgáltatni.
    Steam: Madi92
  • Ironman2
    #120
    kösz!
  • TDC Geronimo
    #119
  • TDC Geronimo
    #118
    Na 2 első hely duoba meg squadba meg egy második ma. Egész jó nap volt :)
  • sata75
    #117
    ugyanez a konfigom csak 16gb ram van, stabil 50+ fps high beállítás mellett.
  • Szabi #116
    8giga ram, i5 3570, 960, ssd, 1080p-ben, a lényeges dolgokkal ultrán, stabil 40+ fps a játék :)
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2017.05.05. 21:56:33
  • kombány
    #115
    Hellosztok! Ma vettem meg a játékot, szeretném kipróbálni a duot, ha valakinek lenne kedve játszani dobjon egy üzit.
  • TDC Geronimo
    #114
    highon menne 50+ fpsel. Ahol leesik jelenleg az fps ott mindenkinél leesik. Kinti részeken nekem 1060al 70 fps körül megy high/ultran, nagyvárosos részeknél 50+. Néha vannak érdekes részek, amikor 40 köré lemegy, de szerencsére nem jellemző.
  • yossarianHUN
    #113
    12 giga RAM-mal, i5 4590-nel és GTX 970-nel körülbelül hogy menne szerintetek? Hajlok rá, hogy megvegyem, de diavetítésre nem költenék 10 ruppót.
  • TDC Geronimo
    #112
    30at simán megér. 60 órám van benne és ez még egy pubg light csak, de már így is marha élvezetes. Ennél ez csak sokkal jobb lesz már megjelenésre is és persze utána se áll le a content/patch gyártás.
  • Gabe18
    #111
    Ahogy előttem is írták, az alapok ugyanazok, de a játékmet más. A H1Z1 egy arcade puffogtatás, agyatlan rohangálással addig ez egy lassabb, "szimulációsabb" cucc, sokkal élethűbb fegyverhasználattal. Egyszerűen reálisabb, élethűbb az egész.
    Mondjuk két dolgot még mindig hiányolok ezzel kapcsolatban. Az egyik vérzés, amit bevezethetnének ha meglőnek. És akkor a normál kötszer mindjárt nagyobb szerepet kapna mint most. Illetve még mindig nem értem miért lehet egy kétszintes épület tetejéről leugrani kb. 10% energiaveszteségért, ha már "élethűek" akarunk lenni.

    A 30 eurós ára relativ. Én pl. eddig játszottam vele 40 órát, ez alatt volt pár olyan izgalmas köröm, hogy már most azt mondom simán megérte az árát. Pl. épp ma játszottam a legjobb eredményem, 5 kill és 2. pozíció a végén. Ebben aztán volt minden, jó kis lövöldözés a konténerek közt, éppen beérés a körbe, aztán a végé 12-en kúsztunk-másztunk egy kis dombos mezőn minden rezdülésre figyelve. Nem sok játék adja meg azt az érzést hogy összerezzensz mikor a közeledben lő valaki, és melletted csapódnak be a golyók...
    Az egyetlen negatívuma az optimalizáltság, de ha elég jó gépet tudsz alá rakni, és elviseled hogy ennek ellenére nem húzhatsz mindent high-ra, akkor most is vehető.
  • bosco05 #110
    Hát őő... Szerintem nézd meg jobban azokat a streameket :) Meg ha arma3 br-oztál, akkor tudod igazán milyen is ez :)
  • TDC Geronimo
    #109
    Hát nem tudom nekem a h1z1 egy komolytalan arcade cucc PUBGhez képest.
  • Ironman2
    #108
    Majd megszeretném venni ha lejjebb megy az ára,egyelőre 9000-et nem éri meg annyira szerintem.
  • Ironman2
    #107
    Mennyivel jobb ez,mint a H1Z1 King of the Kill? Nézem folyamatosan a streameket,de sok különbséget nem látok,annyi kb hogy itt rengeteg loot van.
  • TDC Geronimo
    #106
  • bosco05 #105
    Lesz a játékban csak nem BR-ban.
  • TDC Geronimo
    #104
    Im a snake, follow me!
  • TDC Geronimo
    #103
    Two new maps are in the works for PlayerUnknown's Battlegrounds. Check out more in this month's issue of Game Informer


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.05.02. 23:15:48
  • TDC Geronimo
    #102
    1 nagy patch jött ki a 6ból. Azt mondták végig optimalizálnak az EA alatt úgyhogy még lesz pár patch
  • Gabe18
    #101
    Óriási hiba lenne ebbe rakéta meg gránátvetőt rakni, remélem tényleg nem lesz.
    A testek megmaradjanak a dobozok helyett, az szerintem jó ötlet, elég illúzióromboló ez a dobozolás...
    Köd, meg hó meg minden jöhet, de először az optimlizációt nyomják inkább, mert még mindig mesze van a tökéletestől.
  • TDC Geronimo
    #100
    2 milliónál jár már a játék. Most volt FBn egy QA Playerunknownal. Pár infó

    Starting team size: 30 - Current team size: ~60
    Wants to be out of early access in 5 months
    More new content being added, more info to follow in coming months.
    Will come to consoles in future, no time frame. part of the team working on it now.
    More weather modes planned (fog, dusk, cloudy no rain) - snow possible in future.
    They want to get rid of the crates after you kill people in future and just have bodies contain the loot.
    Probably wont add rocket/grenade launchers, may add .203 attachments, most likely for smoke though.

  • bosco05 #99
  • Szabi #98
    az a baj, hogy ebbe a játékba nagyon-nagyon bele tudom magam élni és a kör végégre elkezd emelkedni a pulzusom, izgulok, minden bajom van és így rendszerint rossz döntéseket hozok, amik utánna azonnal leesnek hogy hülyeség volt, szóval szééép laaaassan kezdek hozzászokni, és így van esélyem a végefelé jó döntéseket is hozni.. :)
  • Gabe18
    #97
    Hát mostanában nekem sincs szerencsém se a bénaságom mellett. Szerintem az utolsó 7-8 meccsen egyet nem öltem. De olyan meghalásaim vannak... Elütnek az autóval. Elakad a lövedékem a fedezék sarkában ahonnan kihajolok. Dobok egy gránátot az ellenfélre, erre lepattan a fa ágáról semmit se sebezve rajta, persze akkor már tudja hogy ott vagyok.
    De a legjobb az volt mikor egy fürdőben találok egy SCAR-t, felveszem a shotgun helyett. Hallom jön valaki nyitogatja az ajtókat... Na mondom bekempelem ide magam, megcélzom az ajtót, ha kinyitja . Kinyitja, lenyomom a lövést... és single beállításon hagytam a SCAR-t az automata helyett... Mire lereagáltam volna hogy többször tapicskoljak az egérre, már rég agyonlőtt...
  • Metalmilitiakid
    #96
    Én ma 5. ként döglöttem meg, de olyan idegölő módon. Az ellen sztem talált egy gránát kiárusítást valahol vagy nemtom, de egyhuzamban 5 gránátot dobott úgy rám, hogy az ötödiket már nem tudtam kiugrani és megölt. Vertem is a fejemet itt a székben, hogy ilyen hülyén nem lehet megdögleni.
  • Szabi #95
    pfúúúúúúúú2 :D