7342
PlayerunknownsBattlegrounds.png
Sebzés táblázat | Stats | Patch notes | Ismert hibák | Twitter | PUBG Help | Gyakran Ismételt Kérdések | Házirend szavazás


  • Hogy lehetne még egy kis FPS-t kicsikarni a játékból?


    - Steam overlayt kapcsold ki
    - Kapcsold ki a Replayt/visszajátszást a játékban (beállításokban)
    - Steam mappában megkeresed a TslGame.exe-t. (Steam\steamapps\common\PUBG\TslGame\Binaries\Win64)
    Jobb gomb ->Tulajdonságok->Kompatibilitás fül és itt.
    A képernyő méretezésének letiltása nagy DPI-beállítás esetén.
    Ezt bepipálod, Alkalmaz, OK.


  • Hogy kell beállítani, hogy a vér színe kék legyen?


    Steam könyvtár -> PUBG-re jobb klikk -> Tulajdonságok -> Indítási paraméterek -> következőt írd be, idézőjelek nélkül: "-KoreanRating"



  • Más a horizontális és vertikális érzékenység. Fix?


    Keresd meg az input.ini-t (C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor) - LINK


  • Ferrari23
    #214
    Amcsi szerverre egyből bement, EU-ra nem lép be nekem...
  • Ferrari23
    #213
    Sziasztok! Nektek sem megy a game? Rámegyek play és nem történik semmi, valami gond van a szerverekkel?

    Vagy a win 10 frissítés tett be neki? :D:D
    Utoljára szerkesztette: Ferrari23, 2017.05.14. 11:44:10
  • Szabi #212
    All Clothing, Armor, and Items in PlayerUnknown’s Battlegrounds


    Backpacks

    Backpack (Level 1): Capacity +150
    Backpack (Level 2): Capacity +200
    Backpack (Level 3): Capacity +250
    Utility Belt: Capacity +50
    Bullet Loops (Shotgun): This Battlegrounds item expands the carry capacity of shotgun ammo via storage outside your primary inventory.


    Glasses

    Sunglasses: UV treated glasses that will help protect your eyes.
    Glasses (Punk): Cosmetic glasses in a Steampunk style.
    Rimless Sunglasses: Cosmetic glasses that will help protect your eyes.


    Gloves

    Fingerless Gloves (Leather): Protective gloves that can provide increased physical manipulation and control of small objects in Battlegrounds.
    Having a Utility Belt equipped while playing Battlegrounds will expand your carry capacity +50.


    Headgear

    Beanie Ball Cap (White)
    Ball Cap (Red)
    Helmet (Level 1)
    Helmet (Level 2)
    Helmet (Level 3)
    Combat Helmet
    Motorcycle Helmet Green (Level 1)
    Motorcycle Helmet Grey (Level 1)
    Military Helmet (Level 1)
    Military Helmet (Level 2)
    Military Helmet Woodland Camo (Level 2)
    Military Helmet Desert Camo (Level 2)
    Military Helmet (Level 3)
    Spetsnaz Helmet (Level 1)
    Spetsnaz Helmet (Level 2)
    Spetsnaz Helmet (Level 3)
    Before your Battlegrounds match starts, walk around and check out some of the clothing and items you can obtain.


    Masks

    Gas Mask (Half)
    Gas Mask (Full)
    PlayerUnknown Bandana Skin: Battlegrounds pre-order exclusive item.


    Shirts

    Shirt (White)
    Shirt (Black)
    Shirt (Red)
    Bloody Shirt
    T-Shirt (White)
    T-Shirt (Grey)
    T-Shirt (Striped)
    Tank Top (Charcoal)
    Dirty Tank Top (White)
    Button-Up Shirt (White)
    Button-Up Shirt (Black)
    Button-Up Shirt (Light Green)
    Long-Sleeved T-Shirt (Black)
    Long-Sleeved T-Shirt (Light Blue)
    Long-Sleeved T-Shirt (Striped)
    PlayerUnknown Shirt Skin: Battlegrounds pre-order exclusive item.
    Equipping a clothing item like a Police Vest in Battlegrounds can help you take less damage.


    Vests

    Vest (Level 1): Durability 200.
    Vest (Level 2): Durability 250.
    Vest (Level 3): Durability 300.
    Police Vest (Level 1): Capacity 120, survive small arms gunfire.
    Police Vest (Level 2): Capacity 150, survive small arms gunfire.
    Military Vest (Level 3): Capacity 180, survive small arms gunfire.


    Jackets

    Coat (Grey): Bulk 100.
    Padded Jacket (Beige): Bulk 100.
    Padded Jacket (Khaki): Bulk 100.
    Padded Jacket (Camo): Bulk 100.
    Padded Jacket (Purple): Bulk 100.
    Trench Coat: Only obtainable from other players, or as a reward for pre-ordering Battlegrounds.
    PlayerUnknown Trench Coat Skin: Battlegrounds pre-order exclusive item.
    The Trench Coat is one of the many pre-order exclusive items in Battlegrounds.


    Suits

    Ghillie Suit: Covers players in leaves camouflaging them with the environment.


    Pants

    Jeans
    Combat Pants (Brown): Capacity 40.
    Combat Pants (Khaki): Capacity 40.
    Combat Pants (Blue): Capacity 40.
    Combat Pants (Black): Capacity 40.
    Bloody Combat Pants: Capacity 40.
    Playerunknown Pants Skin: Battlegrounds pre-order exclusive item.
    Even shoes like hi-top trainers can expand your Battlegrounds capacity.


    Shoes

    Work Boots: Bulk 20.
    Boots (Punk): Bulk 20.
    Hi-Top Trainers: Capacity 20.
    Hi-Top Trainers (Brown): Capacity 20.
    Hi-Top Trainers (Blue): Capacity 20.
    PlayerUnknown Boots Skin: Pre-order exclusive item.
    As you can see, there are several items you can find throughout PlayerUnknown’s Battlegrounds. Some items were pre-order exclusives, while others you can purchase using Battlegrounds Points. Whether you’re looking to improve your chances at winning, or are simply after a better cosmetic look, these clothing items and armor can definitely be helpful to find in PlayerUnknown’s Battlegrounds!
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2017.05.14. 09:30:54
  • Szabi #211
    de hogy rakod táskába ? nekem nem engedi :D
  • wudoORock
    #210
    Igen neked van igazad, csak azok adnak helyet. A többinél a kapacitás arra értendő ha nem hordod hanem csak a táskádba van akkor annyi helyet foglal. Ha valamit hordasz, ami lehet fegyver is akkor az nem foglal helyet még a lőszere sem ami be van tárazva. Mindig csak a táska tartalma számít.
  • bosco05 #209
    A játékot is SSD-re kell rakni.
  • Szabi #208
    a zsáknál, mellénynél, övizénél +ost ír, a többinél csak elveszi a helyet szerintem :D
  • Nagydög
    #207
    Ellenben nekem nem. A rendszer SSD-n van, de a jatek maga nem.
  • bosco05 #206
    Akkor azért nem fagy :) Az SSD gyógyír erre a hibára, nekem is azon van :)
  • Nagydög
    #205
    Ja, a netkodrol. Dropra varakozva azzal bohockodtam, hogy egy Saigat lengeto figura hata mogott probaltam maradni, mikozben o terdelve probalt utanam fordulni es eltalalni. Volt hogy ugy is eltalalt, hogy teljesen a hata mogott voltam.
  • Nagydög
    #204
    Ez a memoria dolog erdekes. En arra gyanakszom, problemaim egy resze abbol ered, hogy keves a gepem hozza, (I5 2500K 4GHz, GTX970, 8GB mem), viszont meg egyszer sem dobott ki, vagy fagyott meg.
  • Szabi #203
    nem, szándékosan :D
  • bosco05 #202
    Elvileg minden cuccnak tárolókapacitása van. Ha fölé húzod az egeret, akkor ott írja mennyi.
  • Gabe18
    #201
    Memória az nálam is teljesen véletlenszerű. Hol leáll vele az egész, hol meg a windows közli hogy a "több szabad memória kell a programok megfelelő futásához" vagy valami ilyesmi.

    Ja amúgy akartam kérdezni. A gázálarc ér valamit azon kívül hogy nagyon posztapokaliptikus kinézetű lesz benne a karakterünk?
  • bosco05 #200
    Véletlenül nem SSD-n van a játék? :)
  • Szabi #199
    i5 3570+8gb+960 és simán mehetek 10+kört is, de nem fagy

    a memóriahiba nálam totál random, van hogy napokig semmi, van hogy frissen bekapcsolt géppel az első körben kidob :D


    viszont 2800 pontért ma kinyitottam a negyedik fehér nadrágomat.. múlthéten a 4200-asban is fehérnadrág volt... lassan felcsapok ruházati ellátmányosnak..
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2017.05.13. 17:32:47
  • TDC Geronimo
    #198
    Pár infó

    -They will be adding more in air control over the motorbike so you can pitch left/right/forward/back, and even do a backflip staying on the bike.
    -On the bike, the passenger sitting behind the driver on the bike itself can only use SMGs, not ARs. Sidecar passenger can use any gun.
    -When you aim in third person, the bullet travels from the end of the barrel to the cross hair directly. Keep this in mind when you have objects or teammates between these two points (sitting on the back of the bike for example, better to use ADS)
    -The new drinking animation is to provide visual feedback that a teammate or enemy is healing. Also it will disarm you for a second or two, which is another thing to take into account (currently you can cancel drinking and shoot with no delay).
    -The "tab/drag" loot method which currently skips the picking up animation might get fixed. It's on the long list for the animation department.
    -They trying to hire more devs, but lots of people get put off by the location in South Korea. If you want to work for them you should apply!
    -They will be adding an extra circle to speed up the game and change the dynamic (as per the title link)
    -The points will be reset at full release, so spend them before then.
    -May update will contain a small melee improvement. You will be able to select the attacking animation based on movement input, and hold the attack and release when ready to time it. Left swing attack, right swing attack, and overhead attack. https://clips.twitch.tv/ExuberantMagnificentKeyboardAMPTropPunch
    -NEXT MONTHLY PATCH will be this coming Thursday/Friday with the new weapon
    -Takedowns are coming but not for a while. Next week they are going to Czech Republic to record some new motion capture for unarmed and melee weapons. They will be in the game around July/August. https://clips.twitch.tv/VastAltruisticAppleKeyboardCat
    -Superman punch does 29hp base damage. If you hit the head you will hit for almost 80hp damage.
    -In the future you might be able to customise your underpants(!)
    -Vaulting got pushed back due to optimisation (which is now partially done). Vaulting will probably come next month.
    -Ghost markers in the compass should be fixed next patch.
  • bosco05 #197
    8 GB Ram kevés neki. Nekem újra se kell indítani hála az égnek, de 16 GB Hyperx Black csücsül a gépben. Viszont csomó spanomnak ez van, ezért tanácsoltam a 3-4-et, de akkor lehet hogy 1-2 sajnos :(
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2017.05.13. 16:39:37
  • PeeTeR
    #196
    erdekes, 4.5 fole nekem nem megy meg ugy se hogy lenyegesen tobb mint 3-4 -t tolunk le.. egyik srac akivel egyutt jatszom, konkretan ugyan az mint nalad. pillanatok alatt huss 6GB+
  • HTS s3rg1nh00
    #195
    3-4? :D
    max.2 kört bír a játék egyben.pedig az i5 3550+8Gb+GTX1060 nem gyenge kombó alá szvsz.
  • bosco05 #194
    3-4 körönként indítsd újra, mást nem tudsz tenni sajnos.
  • bosco05 #193
    Hogy mi? :D Ilyen nincs. Egy jobb klikk az iron sight és a 3rd person között vált, hosszan nyomva a jobb klikket pedig vállhoz tart 3rd personben.
  • Nagydög
    #192
    Ennel sokkal tobb gond van vele, de mind ugyanarra vezetheto vissza: felkesz. De eleve a felkesz boltban vettuk.
  • HTS s3rg1nh00
    #191
    csak egy gondom van ezzel a játékkal:leugrunk,és mire a második házat lootolom már 6,5 giga ramot eszik :(
  • yossarianHUN
    #190
    Egyszer klikkelsz, külső célzás, kétszer klikkelsz, belső.
  • Ironman2
    #189
    DDD

    Megismerkedtek a csatatéren
  • Rocco27
    #188
    Egy tipp azoknak aki esetleg a guggolást a CTRL gombra rakták és nem tudják miért nem lehet a stackeket szétszedni tetszőlegesen.
    Külön dedikált gombja van neki, be kell állítani valami másra. Jómagam is és sokan mások az ismerős körből sem tudták a magyarázatát eddig.

    Ja másik retardált viselkedés, megjelentek számomra a soloban való szövetkezések is, amit eddig nem láttam. Nagyban megy a tűzpárbaj, de nem sikerül leszedni, mert kiderült 2-en jöttek rám akik kézen fogva mennek tovább a cuccommal. Sőt már repülőben is hallom a szövetkezésre való felkészüléseket. Olvadjon le mindnek a procija...
    Utoljára szerkesztette: Rocco27, 2017.05.13. 10:58:47
  • Rocco27
    #187
    OMG! Egyre gyakrabban tapasztalok hatalmas laggokat NA-n is és valamilyen oknál fogva állandóan visszavált kör után NA-ról EU-ra. Ha elfelejtem visszakapcsolni, EU-ra dob be. Még rosszabb. Frissítést nem láttam, szóval még érdekesebb miért nyúlnak bele így láthatatlanul a szerver keresésbe.

    Szerintetek miért van az, hogy állok az ablaknál megcélzom a muki fejét sörétessel - be van célozva kintről és nem rámászva a falra -, majd mikor lövök a párkány alatti részt lövi? Többször megszívtam ezzel, pedig annyira egyértelmű szituáció. Muki lootol én közben leküldöm padlót nyalni. Viszont pont az ellenkezője alakul ki, a nyamvadt ablakba lövök mindig...
  • Hentes75
    #186
    Hali !
    Hogy tudom beállítani a fegyvert.hogy célzás közben a fegyverrel belső nézetből,valós kinézettel tudjak célozni.Ne ezt a fehér plusz jelet lássam.
  • bosco05 #185
    Szerintetek amúgy melyiket a legnehezebb megnyerni? Solo, Duo, Squad?

    Szerintem egyértelműen a Squadot, a legkönnyebb pedig a Duo-t, ha értelmes társad van. Kíváncsi vagyok ti mit mondtok :)
  • bosco05 #184
    Ezek max az AR-ek közül jók közelharcra, de amúgy ezeket a guideokat sokszor olyan fogalmatlan lámák csinálják, akiket 10-ből 9x megetetsz. Van pár veterán player itt is pl Smak vagy HaliFax, Lirik, Viss, ők már láttak BR-t korábban is. Közelre mindegyik UMP-zik, vagy shotizik, senki nem használ AR-t short range-re, hülyeség. Egyébként nekünk sikerült tök kezdő spanokkal is kb 3. nekifutásra nyerni már. Akármilyen mazsola jön fel TS-re 10-ből egyet lehozunk, akinek agya is van azzal 5-ből 1 simán megvan. Persze vannak rosszabb időszakok, de akkor másnap meg 3-4 win zsinórban :) Én azt számoltam, hogy a valós win ratem olya 20-25% körül lenne, ha nem fagynánk ki meg nem lenne kamerabug miatt kilépés és memory leak issue sorolhatnám. Kb minden 3. meccs megy a levesbe ezek miatt :D A 20-25% meg armában is megvolt, úgyhogy egyelőre a sok nehézség ellenére 10-15% közötti egész jónak számít :)
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2017.05.13. 04:52:11
  • bosco05 #183
    Ja hát ebben igazad van, bár én azt mondom, a helyezkedés számít a legjobban. Ha jó helyről váratlanul tudsz támadni, nem kell tudnod annyira lőni. Az biztos, hogy nem tudom átérezni, hogy milyen lehet ez a játék kezdőként, mert armában kezdtem a BR-t, nem itt. EU-n irdatlan lagok vannak egyébként, már fél európa NA-n játszik, mert hiába nagy a ping, sokkal másabb az egész, regeli a hiteket miegymás. Visszatérve, jó időben jó helyre kell mozogni és akkor minden jó :) Persze be lehet szopni, de eléggé kiszámítható a játék 90%-a, meg az is, hogy hol vannak vajon az ellenfelek. Az a 10% teszi izgalmassá, amit nem tudsz :)
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2017.05.13. 04:44:40
  • Metalmilitiakid
    #182
    Na csak emlegetni kellett az Epic Laggot, ilyen még soha nem volt velem, letudtam egy harcot, lootolom ki a gyereket, elvettem mindent ami kell, felállok. A kép is áll. Bedob kezdőképre.
    "Host has disconnected from the server."
    WTF ?
  • Metalmilitiakid
    #181
    Úgy látszik istenesen más játékmóddal játszhatunk :D Nekem Vectorral talán szinte soha nem volt olyan, hogy ne öljem meg akire ráemeltem. Szintén most volt 5 perce a meccsen a másik az AK val, gyerek rámfordul a sarkon shotival, mire befordult már a földet páztázta közelről, mert vállból elkaptam 3 golyóval automatán. Én youtube on néztem guide okat amikor belekezdtem és 2 videóban is az volt, hogy az M416 és az AKM holtversenyben a legjobb közelharcra, AR ből persze. M416 mert rohadt gyors és az AK mert nagyot üt.

    Illetve ez a másodpercek maradnak ki dolog nekem nem tűnt fel, az hogy 1-1 lövés eltűnik az igen. Meg elviekben ha 20 as a tickrate a szerveren akkor meg vmi epic lagg kell, hogy tényleg kimaradjon egy tár Vector :D Találkoztam már ilyen laggal, de azért nem azt veszem alapul.

    SKS az meg sztem megint inkább preferencia lesz. Az biztos hogy én sűrűbben szerzek távolsági kill-t SKS el, mint Kar al. Eddigi leghosszabb killem is SKS el volt, nem sok 246 méter, de elég volt 3 a lövés lazán. Az extended akkor kell nagyon ha squadban nyomod.
  • wudoORock
    #180
    Persze, nyerni király és a játék is erről szól hogy éld túl bármi áron... Viszont aki nem tud lőni az nem is fog megtanulni lőni ha nem megy bele harcokba. Akinek az első battleroyale játéka annak kifejezetten érdemes harccal tölteni az első 200 órát. Személyes tapasztalat mikor ismerős beinveli egy facebook csoportból összeszedett számomra random srácot és használhatatlan a srác. Mikor segítség kell akkor nem tud lőni, nem tud helyezkedni, van hogy lefekszik és elbújik mikor kihagyhatatlan a harc és azt se venné észre ha előtte 10 méterre lenne az ellenfél mert megszokta hogy megalszik a tej a szájába egy budiba. Én nem az eszetlen lövöldözés híve vagyok és erre rá is jöhettél volna a fogalmazásaimból, viszont ásítozni se szeretek a sarokba gubbasztani. Nyilván vannak helyzetek mikor érdemesebb hagyni hogy elfusson előttünk egy csapat, de túlnyomó részt az nyer aki ügyesebben lő, kivéve ha hátba-oldalba lőnek de ott is az hal meg aki kempel és egy helybe üldögél. Természetesen kilehet várni a kör, de sokkal kevesebb esély van arra hogy rád szűkül a kör. Szóval RNG az egész. Én meg nem RNG-zek és nem is azért szedek össze mindent és nézem a monitort hátradölve 20 percig hogy aztán rögtön meghaljak tehát teszek ez ellen. Mellesleg házba beülni kiszámítható, ha már a haladó / ügyesebb játékosokról beszélünk akkor ők reggelire eszik meg a házban üldögélő shotgunos türelmes társakat. Mi is majdnem minden körben kifüstöljük az ilyeneket. Ingyen loot...
    Utoljára szerkesztette: wudoORock, 2017.05.13. 04:03:41
  • bosco05 #179
    Az AKM ellenben úgy van ahogy én írtam, de akkor ennek az m4-nek adok még egy esélyt, mert stat alapján jobb mint a SCAR utóbbival pedig mindig pusztítok :) Az SKS-t ha megnézed rohadt gyenge a többihez képest. Alig erősebb mint egy AK és rangere is épp hogy csak jobb. Ellenben extended nélkül 10-et lő, ami sokszor édes kevés. Nálam ez inkább egy erős AR szar fire rate-el még stat alapján is :)
  • bosco05 #178
    Nekem sikerült eu-n úgy kilőni egy tár vectort, hogy 0 golyó ment ki szerver oldalon. Az a baj, hogy ha 2-3 mp-ig nem regel akkor kilőtted a tárad, míg egy shotiból vagy m16-ból az max 3 unreg. Márpedig ez a játék így regel sajnos. Nem golyók maradnak ki, hanem másodpercek mennek a semmibe. Amikor a haverod spectel, akkor a szerver oldalt látja, onnan tudom mindezt :) Ott ragelek, hogy két tár benne van microuzi-ból, haver meg közli, hogy nem is lőttél... Akkor most ezek alapján döntsük el, hogy melyik a jobb, shotinál mondom ez 3 lövésből 1 nem reg a többi bemegy. Vectornál lehet az egész tár leves... M4-nek shoti ellen vagy ump ellen esélye sincs, igazából olyan semmirevaló fegyver :) Közelre van jobb, midre van jobb, olyan ami ötvözi is van jobb (SCAR), szóval az olyan igazi otthagyós :D Ha megnézitek a jobb playerek közül nem is használja senki. Eventen is alig lehetett látni, annál volt aki nem talált mást. Ráadásul az m4 még gyenge is, legalább erős lenne, ha már szarul lehet vele lőni, de még az se :/ Mondjuk stat alapján neked van igazad, de én ezt valahogy nem érzem játékban, de lehet csak pechem volt vele 3x és azóta nem veszem fel :)

    weapon damages
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2017.05.13. 03:39:43
  • Metalmilitiakid
    #177
    Érdekes, nekem jelenleg szinte az ellentettje a tapasztalatom a tiédnek.

    AR-ek:
    AK - Közelharcra csak szinte, iszonyat megállító ereje van automatán, 3-4 hitet armortól függően belősz és fekszik az ellen. Mid range re esetleg single, azon felül ne harcolj vele ha nem muszáj inkább kerüld az ellenfeled.
    M16 - True story, legjobb nem sniper távolsági.
    M416 - Összes moddal talán a legjobb mid és közelharci fegyver, a Vector talán ami párba áll vele. Simán le lehet vele automatán kapni 2 nem egymás mellett álló embert is és iszonyat RPM-je van (Round Per Minute - Percként leadott lövés).
    SCAR - AK helyére felveszem, de m4 vagy m16 helyére nem, attól függ milyen távra van mellette fegyverem. Jó fegyver amúgy, de ez az igazi középút.

    Sniper:
    AWM - Brutál, de mivel csak airdropból esik és én azt elvből kerülöm ha nem dobja a kör elején a legelsőt mellém így nem nyilatkozom róla :D
    M24 és Kar - Mind a kettő iszonyat erős de főleg fejre kell menni a meccs végi armorok miatt, ami miatt nem tartom jó döntésnek.
    SKS - AWM után szerintem a legjobb sniper, főleg ha esetleg Ex. Mag et is találsz rá. Sokkal többet ér az, ha tisztán le tudsz adni 2-3 lövés egy célpontra mint az, hogy a többi sniperrel mire újra csőre töltöd már 3x elbújt a célpont.

    A shotival egyetértek.

    SMG:
    Pontosan a lagg miatt ajánlom a Vector/UMP-t bármikor és az Uzi-t ha van egy rendes Midrange fegyvered mellé, mivel a jelenlegi netkód mellett minél több golyót lősz az ellenfélre minél rövidebb idő alatt annál több esélyed van hogy valamennyi be is talál. (Lásd az M416 esete, pontosan ezért erős az is) Hányszor jártam úgy, hogy a gyerek M16 al egyesével pontozott 50 méteren rám én meg UMP ből 4x10 golyó burstben ráküldtem a tárat és fél hp felett maradtam ő meg meghalt.

    Én összegzésem:
    Lootolj okosan ameddig csak tudsz. Válaszd meg a harcaidat, nem kell mindenkit megölni akit látsz. Ha van esélyed figyeld meg az ellenfeled fegyverét és ahhoz válaszd a harc távolságát. Hangtompító mindenek felett. És ha harcra kerül a sor általában az nyer aki a több lövést adta le(itt a puszta közepén egymásba botlotok harcról van szó), szóval a tűzgyorsaság fontos, csak tanuld meg nem egy hosszú sorozatban kilőni a tárat, oszd el 4-6 sorozatra.
  • bosco05 #176
    Egy kicsit akkor én is hozzáteszek hátha segít.

    AR-ek:
    AK - pontatlan, de legalább erős, szigorúan csak single-ben használni, hacsak nem nagyon muszáj közelre lőni
    M16 - messzire is állati jó, gyorsan is lehet vele lőni, mid+ rangre is kiválóan használható akár 8x-el is
    m4 - a legjobban modolható AR, de low-mid maximum mid range fegyver, talán a legrosszabb AR
    SCAR - mid rangere nincs párja AR-ek között, sorozatban is halál pontos, jól modolható

    Sniper/Auto sniper
    AWM - brutál, erre nem lehet mást mondani :D
    M24 - szintén durva, de jobb az awm
    SKS - inkább egy erősebb AR-nek fognám fel, sniperként kevésbé hatásos viszont jó a fire rate
    KAR98K - A leggyengébb sniper SKS után, de legalább sniper :) HS-re jó vagy vele.

    Shotgun
    A kétlövetű és az ötlövetű ugyanolyan erős, de előbbi messzebbre lő pontosan. Choke-ot mindenképp tegyünk rá, távolabbra visz tőle. Az auto shoti tényleg csak azoknak jó akik nem szeretnek célozni, egyébként a legkevésbé hatásos.

    SMG-k
    Az UMP-t is érdemes felmodolva eltenni secondary-nek, közelre is igen hatásos, cserébe low-mid rangere is még használható. Az Uzi csak közelre jó szórja a golyót, ahogy a Vector is, de én a szerverek lagja miatt egyiket se ajánlanám. Ha jó szerverre tévedsz akkor brutál mindkettő, de általában az alacsony tick miatt különösen EU-n nem adja be a hiteket sajnos.

    Összegezve én azért törekednék a győzelemre, mivel a játék erről szól, egy idő után a megtalálom a körben az első házat és megvédem taktikán túl lehet lendülni higgyétek el és akkor lehet ötvözni amit a wudoORock kolléga is írt. Ölsz is de meg is nyered. Szerintem ide kéne eljutni, az agyhalott gyilkolással sokra nem mész, 20-ból 1 win becsúszik és ennyi. A real skill efölött van. Ettől függetlenül szerintem minden tök hasznos amit ide vésett, nem mellesleg igaz is :)
  • bosco05 #175
    "kinek mi :)" A játéknak ez a lényege :) Ez olyan mintha cs-ben lősz 40-et, de kikapsz 16-7-re. Értelmetlen. Forma1-ben 10.-nek jössz be, de kinyomtam a szemit tök jó vót :D Persze élvezheted úgy is, hogy folyamat veszítesz, nincs megtiltva :) Nem belédkötni akarok amúgy, csak ez van. Akkor vagy jó játékos ha nyersz. Tökmind1, hogy 1 kill-el vagy 20-al, de nyersz. Amiket leírtál tök jók a kezdőknek, de magasabb szinten játszva pl utsó 3-4 körben a házat meg se közelíti senki csak ha nagyon muszáj. Érdemes mindig a high groundot tartani, attól függően, hogy honnan jöhetnek a legtöbben, amit pedig a repülő útjából jó eséllyel ki lehet következtetni.
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2017.05.13. 00:26:03