9
  • ostoros
    #9
    Na, hallod, ebben a mai világban...
  • fonak
    #8
    Menekült és hódító között nem olyan könnyű különbséget tenni...
  • ostoros
    #7
    Pont kapóra fog jönni a német menekülteknek, hogy kiolvad Szibéria. A németség jövője keleten lesz, ahogy Hitler megmondta, csak nem hódítóként, ahogy ő hitte, hanem menekültként...
    :)
  • emberz
    #6
    Szegény jégsapka kiebrudalódik az Arktiszrul? Vót mán ilyennem? Szavamra, örülni kell neki, hogy legalább nem feszülnek ellene tíz körömmel, kerül amibe kerül alapon...
    Utoljára szerkesztette: emberz, 2017.03.21. 10:19:37
  • wraithLord
    #5
    Csak nem Trump rendelte a kutatást? :D

    Amúgy "sejtettem", hogy amúgy is melegedési periódusban vagyunk, mert most volt egy jégkorszak. Vagyis jég még mindig van... de hogy annak mind el kéne-e olvadnia, hogy "ne legyen jégkorszak", azt nem hinném, vagy tudom...
  • zizikus
    #4
    Fáradok, bocs a nyelvezet miatt. :-(
  • zizikus
    #3
    30-50%? Akkor 70-50% a mi sarunk. :-)

    Engem ez az egész ara emlékeztet, hogy ez olyan, mintha a nagy piros gombra egy madár rászállna de annak súlya nem elegendő annak megnyomására, így rácsapunk, biztos ami biztos. :-)

    A gomb olyan, hogy 'szinte' soha nem tud akkora madár rászállni, ami be tudná nyomni, max, ha a levegőben elhull és éppen ráesik akkor tudná csak elindítani.

    A helyzet lehet olyan, hogy a természetes ingadozások ellenére hosszú-hosszú ideig szinte változatlan formában marad a klíma, azonban elég egy kisebb(?) lökés a lavina beindításához. Az új egyensúlyi állapot meg éppen egy élhetetlen állapotban lesz.
    A változás pedig emberi léptékkel is túl gyors lesz, valamint a mértéke is túl nagy, de természetesen az is lehet hogy téved minden okostojás. Bár mondjuk, ha ők félnek akkor nekünk sem ártana! :-)

    Azért van abban valami, mikor a bombaszakértő pólóján az áll, hogy:
    "Ha engem futni látsz akkor menekülj te is"

    :-)
  • Skylake
    #2
    Ja, ja kicsit később döglünk meg.
  • matatom
    #1
    Minmeghalunk... csak 30-50 %-kal késöbb. Hurrá!