8
  • zola2000
    #8
    Kis túlzással sok konzolport amik régen jöttek kihullik ilyen dolgok miatt, míg manapság hogy szinte csak free2pay szemetek jönnek azokat persze frissítik.
  • Anubys
    #7
    Pedig játékok közül nagyon sok régebbi jó cucc hull ki emiatt. Soul Calibur, Ultimate Mortal Kombat, a teljes Prince of Persia - saga, Alone in the Dark, az összes SNK-játék, House of the Dead, Undercroft. Megnézve a telefonomat, kb. minden játékom kuka a frissítés után.
  • M2 #6
    Azok a fejlesztők, akik 4 évig nem voltak képesek egy frissítést összerakni, megérdemlik a süllyesztőt.
    Kell néha ilyen fűnyíró, hogy kihulljon időnként az értéktelen szemét.
  • Garfield
    #5
    El kell gondolkodni, hogy akarsz-e olyan bank ügyfele lenni, ami ennyire leszarja az internetes technológiákat. Mert amíg ilyeneket le lehet nyomni az ügyfelek torkán, addig semmi nem fog változni, mindig te leszel a rossz végén...

    Jópár év után én azért mentem el a CIB-től, mert a tököm telelett a Java-s netbankjukkal: desktop környezetben ragaszkodtak hozzá, de érdekes módon a mobilos netbank oldaluk simán ment enélkül is. Szóval "szopassatok mást" felkiáltással kerestem mást, akiknél azóta két pillanat alatt állítok kártyalimitet mobil kliensből és a tranzakciókhoz szükséges OTP-ket SMS helyett push üzenetben kapom meg.
  • gforce9
    #4
    az a jó hogy az ios egységes
  • zola2000
    #3
    Androidon is nézegetem a legrégebbi appjaimat-játékaimat, nagyon sok nem indul el android 5.1 alatt.
  • scarabeus86
    #2
    Mobilos token 32 bites, vagy nem frissítek 11-re, vagy nem tudok belépni az internetbankba...
  • Tetsuo
    #1
    Az ilyen régebbi appokért valószínűleg nem is kár.