6
  • Sir Cryalot
    #6
    Talán a kettő vegyítése lehet jó valamire, de olyan szinten pengeél téma ennek az ár/teljesítmény belövése hogy szerintem mazochisták foglalkoznak vele.

    http://www.kguttag.com/

    óriási szopás az AR, és már itt vannak a VR fanboyok is akik a partvonalon túlról skandálják hogy FOV FOV FOV.

    Az avegant által használt DLP technológia pedig elérte a határait épp mostanság, nem mehet 5 mikron alá per pixel valami áttörés nélkül.
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2017.03.15. 16:50:41
  • Sir Cryalot
    #5
    Ez jó kérdés,

    két út van, vagy felváltva villogtatják mint az avegant ,

    vagy egyszerre van nagyfelfelbontást szétrakosgatva térben kisfelbontássá.

    1. módszer a time multiplex

    2. módszer neve integral imaging

    egyik sem hihető hogy fényes karriert fut be a közeljövőben, egy időben hittem hogy az első jó lehet de ahogy egyre mélyebb rétegekbe látok erősen szkeptikus lettem, a második pedig nyilvánvaló okokból nehéz és drága.
  • Inquisitor
    #4
    Eddig is voltak kísérletek Lightfield kijelzőkre, van is több megoldás, ezt értem.
    Viszont ahhoz sokkal többet is kell renderelni, ha réteges képet csinálnak akkor 3x annyit legalább. Na és itt kezdődik az, hogy mivel?
  • Tetsuo
    #3
    A képen látható eszköz még prototípusnak is rosszul néz ki.
  • Totti5
    #2
    VRnak is jót tett hogy mindenki kinyögött valamit... ja nem.
  • Sir Cryalot
    #1
    Héj Dzsó figyeled milyen igaza van a marketingosztálynak, mennyivel jobban hangzik a holólenz mint a 90es években divatos videóglassz ?

    Ú-he, azt a mindenit, most biztos rálépünk a hülyezakós ceruzanyakú gúhgleresek nyakára figyeld csak, nálunk már kapucnispulcsi helyett farzsebbe nyúlkálós CEO is van. És a legjobb ha elbasszuk akkor csak megveszünk egy ilyen sufnicéget mint az Avegant!

    Hé Dzsó egyáltalán itt vagy? Már megint mit szivattak el veled a cafe shopban ??? Nem is hagytál
    ??????