11
  • molnibalage83
    #11
    Az arányaiban egyre kevsebb fegyverkezésre fordított forrás jó dolog. Azért írtam azt, hogy akik a "fegyverkezésen" rugóznak kapjanak a fejükjhöz már...

    Tanulj meg olvasni és szöveget értelmezni férgezés előtt..
    Balfasz...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2017.03.08. 16:58:29
  • ZenMillitia
    #10
    MolniBalage: miert is a rohejes szot hasznalod egy olyan dologra, ami csodalatra melto?
    az,hogy drasztikusan csokken a barbarkodasra koltott penz, csodalatos, es nem rohejes.
    Gumiban kellett volna vegezned neked is, te barbar primitiv fereg.
  • Mhari
    #9
    Igen, sajnos igazad van, amikor írunk becsúszik egy kis minősítés is.
  • nandoxxl
    #8
    Te is minősítesz, nem vagy különb (mondjuk én se). Egyet értek hogy semmi szükség a nagy fegyverkezésre, sajnos ez van. Remélem időben észbe kapunk, és nem egy fegyverrel őrzött szeméttelepet hagyunk leszármazottainknak örökségül.
  • Mhari
    #7
    Ez, már úgy kellett a világnak, de főleg Kínának, mint egy falat kenyér ...
    Meg is vagyok nyugodva, h semmi nem változott! (irónia)
    Más már nem is hiányzott a világból.
    Elgondolkodtató, h még mindig itt tartunk. Ez a fontos, h ki tudja a szart a másik pofájába lőni. Ettől lesz erős egy nemzet...

    Újabb szép vita van kibontakozóban a tagok között és ismét meg vagyok nyugodva, h itt se változik semmi!
    Egymás ilyettén történő baszogatása helyett inkább a cikket - esetleg a következményeit - kellene "véleményeznetek", kommetelnetek, h mit gondoltok róla.
    Nem kell itt minősíteni senkit, h milyen hülye, vagy nem! Azt tartsd meg magadnak!
    Nehéz mi?
    ... és akinek nem inge...!!

  • molnibalage83
    #6
    Divat ma dobálózni olyan szavakkal és jelentéssel, amiről sok fogalma nincs annak, aki szajkózza...
  • molnibalage83
    #5
    Azt ugye vágod, hogy a hidegháborúhoz vagy az I.vh előtti időszakhoz képest a világ ma milyen röhejesen keveset költ fegyverkezésre...?
  • Irasidus
    #4
    Mert amúgy nincs ősi ellenségeskedés, zsigeri gyűlölet a népek között? Ezt csak is a politikusok találták ki? És abba az utópiába szólnak bele a politikusok ami mindig is volt a földön? Jaj. Szerintem Orwell könyve alap műnek számít, de nem kell egy irodalmi műből többet csinálni mint ami. Ráadásul érdemes utánanézni az írónak is, nem csak a művének, meglepődnél...
  • bunny
    #3
    Ha meg nincs igény, majd generálják a politikusok. Egy jó kis ellenségkép mindig jól jön, Orwell 1984 című könyve pedig a legtöbb ember számára ismeretlen.
  • gforce9
    #2
    tudod ez ugyanúgy van mint az antiszemitizmus és Pista bácsi esete

    - Pista bátyám, van a faluban antiszemitizmus?
    - Nincs, de igény az vóna rá.

    Szóval fegyverek azért vannak, mert igény van rá.
  • overseer-7
    #1
    ez kell a világnak vazze.. még több fegyver és bomba