147
NieR: Automata
  • RaidenHUN
    #27
    Én nem egészen értem.
    - Nehéz feltörni? Úgy is fel lesz, max kell rá várni pár hetet. De remélem ezzel megint nem a rendes játékosokat szívatják meg.

    Más: kijött a reviwes trailer - "Accolades Launch Trailer"


    Amúgy elég faxa lett, metacritic-en 90-en áll.
  • Evoluti0N
    #26
    ¯\_(ツ)_/¯. Azoknak, akik megveszik, nem sokat. Vmi új fajta védelem, aminek az a lényege, h nehéz feltörni. Állítólag van benne valami negatívum is. Most, h mi? Nem tudom. Van pár Denuvos játékom, de semmi gondom nem volt egyikkel se. Azonban sokan ellene vannak és nagyban tiltakoznak és azt mondják, h nem vesznek olyan játékot, amiben Denuvo védelem van.
  • RaidenHUN
    #25
    Ez a Denuvo pontosan micsoda? Ez nekünk mit jelent?
    Utoljára szerkesztette: RaidenHUN, 2017.03.12. 16:12:48
  • Evoluti0N
    #24
    Lesz rajta Denuvo.
  • wedge31
    #23
    Launch Trailer.

  • jarlaxxe
    #22
    Állitólag nem lesz rajta denuvo, ki tudod majd próbálni.
  • Shep
    #21
    Köszi, eddig voltak kétségeim ,de most már biztos vagyok benne, hogy ez nem az én játékom.
  • jarlaxxe
    #20
  • jarlaxxe
    #19
    Megvan magyarázva de nekem is jobban tetszene ha beszélnének az npc-k.
  • Shep
    #18
    Ja, hogy itt mindenki gép. OK. Mondjuk ettől függetlenül sem tetszik.
  • wedge31
    #17
    Ha mágnes akkor a hátukhoz kéne tapadnia, inkább valami mágneses erőtérrel lehetne megmagyarázni, szvsz.
  • jarlaxxe
    #16
    Mindenre van magyarázat...most olvasom, hogy a fegyók mert azért lebegnek a karakterek mögött mert mágnesesek az androidokba meg ugye van fém dögivel, felesleges tokba pakolászni öket.
  • wedge31
    #15
    Androidok, felesleges a beszéd, elektrokémia és frekvenciaátvitel segitségével kommunikálnak...
  • Seth
    #14
    Olyan mint a DMC. Stílus mindenek felett :)


    Utoljára szerkesztette: Seth, 2017.03.06. 17:57:54
  • Shep
    #13
    Ebben a játékban mindenki hasbeszélő, vagy néma telepata?
  • Voltan
    #12
    Ez harci stílusra milyen? Afféle Devil May Cry "nyomjál minden gombot sokszor" - borzalom, vagy inkább Dark Souls jellegű, taktikázósabb, milyen? Csak mert az ilyen kombózzál 80-at és akkor lesz valami jellegű gombcséplést nem szeretem.
  • Evoluti0N
    #11
    Értékelések. Nagyon dicsérik.
  • Evoluti0N
    #10
    Várom, h hány ilyen hasznos hozzászólás lesz még.
  • Montanosz
    #9
    ez nagyon borzalmas :-O
  • Seth
    #8

    Utoljára szerkesztette: Seth, 2017.03.05. 00:49:39
  • wedge31
    #7
    Jó neked mert igy legalább nem kell megvenned, nekem meg kell, mert tetszik.
  • Evoluti0N
    #6
    De lehet recskázni a karakterre.
  • Plata
    #5
    Te jó isten ez nagyon gáz,androidok akik kardokkal harcolnak az idegenek ellen,kardal ami mögöttük repül vagy egy méterrel.
    Hozzá még ez az okádék mangás kinézet egyenesen gáz,a harc szokás szerint túl van spilázva,sok szar csilli villi effekt a kard forgatáshoz.tipikus japán koreai szutyok mmo kinézet.
  • Evoluti0N
    #4
    Fav.
  • jarlaxxe
    #3
    Erősen szemezgetek a játékkal, szököévente jön ilyen pc-re és nem mellesleg nagyon érdekesnek tünik a játékmenete.
  • wedge31
    #2
  • wedge31
    #1
    A történet szerint mechanikus idegenek támadják meg a Földet, és mivel az emberiség képtelen megvédeni magát a szuperfegyverekkel és robotokkal támadó lényekkel szemben, ezért a Holdra menekülnek, hogy ott android sereget gyártva vágjanak vissza a megszállóknak. A robotcsapatok ugyan lelassítják az inváziót, de nem oldják meg a problémát, így a legügyesebb mérnökök megalkotják a YoRHa névre keresztelt, különleges képességekkel felvértezett harci androidokat.
    A story 2B harci android, társa 9S, illetve A2 elavult prototípus harctevékenységeit követi.

    A szokványos lábon való navigáláson felül egy különleges tárggyal vadállatok idézhetőek meg, melyeket az androidok megülhetnek, valamint bizonyos alkalmakkor egy repülő mech is elérhető az ellenségekkel való harcokhoz. Az előző játékhoz hasonlóan a barangolás közben, bizonyos környezetekben a kamera a megszokott külső nézetes állásából oldalnézetre vált és bizonyos területeken platform-fejtörőket kell megfejteni,

    Az androidokat a podjuk, egy repülő robotasszisztens is segíti, mely testreszabható, egyszerű tüzérségi tűztől erőteljes kalapácscsapásokig terjedő távolsági támadásokat eszközölhet. A harcok során a szereplőknek négy különböző fegyvertípushoz van hozzáférésük: rövid kardok, hosszú kardok, karvédők és lándzsák.

    Minimum gépigény:
    Windows 7, Windows 8.1 vagy Windows 10 (64-bites)
    Intel Core i3-2100 vagy AMD A8-6500 processzor
    4 GB
    50 GB szabad hely
    NVIDIA GeForce GTX 770 (2 GB) vagy AMD Radeon R9 270X (2 GB)
    DirectX 11-kompatibilis hangkártya
    Szélessávú internetkapcsolat
    1280×720 pixeles felbontás
    DirectX 11
    Egér, billentyűzet vagy gamepad (csak XInput)

    Ajánlott gépigény:
    Windows 8.1 vagy Windows 10 (64-bites)
    Intel Core i5-4670 vagy AMD A10-7850K processzor
    8 GB
    50 GB szabad hely
    NVIDIA GeForce GTX 980 (4 GB) vagy AMD Radeon R9 380X (4 GB)
    DirectX 11-kompatibilis hangkártya
    Szélessávú internetkapcsolat
    1920×1080 pixeles felbontás
    DirectX 11
    Egér, billentyűzet vagy gamepad (csak XInput

    Megjelenés: Március 17