326
horizon_zero_dawn_banner.png
  • TBTPumpa
    #46
    Beírtam őket, íme a CE digitális tartalma:


    A Norás előrendelői cucc (Ruha + Íj) még hiányzik.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.03.01. 11:41:13
  • TBTPumpa
    #45
    Gyönyörű a CE doboz és a fémtok is. Kérdésem lenne!
    Van egy Voucher kódos lap a fémtokban, meg egy az Artbookban. Gondolom a fémtokban lévő kód ez lenne (mert a Limited Edition tartalma is ez):
    - Carja Storm Ranger ruházat
    - Carja Mighty íj fegyver
    - Carja Trader csomag
    - Banuk Trailblazer ruházat
    - Banuk Culling íj fegyver
    - Banuk Traveller csomag
    - exkluzív PS4 menü téma

    És a másik pedig ez lenne?
    - Nora Lookout ruházat
    - Nora Longshot íj
    - Nora Machine Trapper csomag

    Vagy ezt a Norás előrendelői ajándékot az adott bolt adja valamilyen formában?
    Sajnos a Voucher kártyákra nincs ráírva, hogy mit tartalmaznak, csak annyi, hogy Digitális extrák... :D

    Sony pls
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.03.01. 11:15:41
  • TomStorm
    #44
    Ja most nézem csak akkor adja azt ha végigjátszom kisebb fokozaton?
  • TomStorm
    #43
    Very Hardon fogom kezdeni!Aztán max visszaveszem ha nem fog menni
  • TomStorm
    #42
    Easy: Accesible, for those who would like to explore the story and the world at their leisure, no pressure.

    Normal: Balancing the journey and the combat experience into a more challenging package. The Everyman’s choice.

    Hard: Combat difficulty is more demanding, making the journey more difficult, and the success more enjoyable.

    Very Hard: The toughest option, for those yearning for a real challenge, and for those who have already beaten the game on easier levels.
  • AntiHero
    #41
    Közben meglett. Ki kellet használni a pályát. Volt egy rész ahol viszonylag fedezékbe voltál. Onnan lőhetted.:)

    3. próbálkozásra. :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.03.01. 11:04:27
  • TomStorm
    #40
    Nehézségi fokozat?
  • AntiHero
    #39
    Lvl 18 én meg lvl 13
  • Tatyla
    #38
    Elsőre lement igaz minden potim elfogyott és gyártani se tudtam mert a húsból is kifogytam
  • AntiHero
    #37
    Na bazze...első dungeonba lemegyek.. ayam eldobom olyan latvany..alien hangulat.

    De a fő boss a végén !! Na ezt se nyirom ki soha xD
  • TBTPumpa
    #36
    Nekem most jött érkezett meg a Platinumshoptól (GLS hozta). Rá is volt írva, hogy SOS Szerdai kiszállítás. :)
  • TomStorm
    #35
    Kínzás ez a mai nap addig még nem hozzák meg:)
  • Bandicoot
    #34


    Normalon túl könnyen szem elöl tévesztenek.
    Ami viszont tetszik és rengeteg játékban ma is hiba, hogy ha kicsinálsz egy ellenfelet akár lopakodva csendben, a többi ellenfél a tetemet észreveszi és átmegy gyanakvóba. Nem csak elsétálnak mellette.
    A lopakodás és akció kifejezetten tetszik.
  • AntiHero
    #33
    Na még 6 perc :33
  • Maxyka
    #32
    Jobb Ai nem kőll, ezek csak robotok! Érted... x))
  • Moby
    #31
    HK store.
  • Evoluti0N
    #30
    Hogyan játszod már most? o.O Ámerikában is csak kedden jelenik meg, nem?
  • bakkerman
    #29
    Lenne már szerda :D
  • Bandicoot
    #28
    Na gyerekek. Beletettem úgy 3 órát (kis megszakítás kellett itthoni dolog miatt).
    Imádom! :)
    Spoilermentesen röviden:
    A küldetések egész sokszínüek persze ne várjunk witcher 3 szintet. Reengeteg fejlesztenivaló van. Mellékküldetéseket találni dögivel -itt erős witcher érzés van. Felkiáltójel mappon például. Avagy írja hanyas szint ajánlott (találtam egy lvl 25-öst esélyem sincs egyelőre).
    A sztoriról annyit hogy szuperül van eddig felépítve igaz én nem néztem direkt videókat de nem tudtam hogy így indul, végre egy értelmesen felépített főhős motivációkkal és hitelességgel miközben a falakon ugrálunk-gyilokolunk.
    A harc egyelőre könnyű de ha több ellen van be tudnak darálni. Mindazonáltal ajánlom a HARD szintet én normalon kezdtem és ez tényleg könnyű szerintem.
    A térkép hatalmas valóban. Még csak az első helyszínen vagyok de még mindig nem fedeztem fel teljesen - márpedig felfedezni a loot, mellékküldik, rare motyik miatt célszerű! És bizony ahogy a game kinéz élmény is. Szó szerint él a világ bődületesen változatos! Az UC4 szintet grafra erősnek mondanám inkább olyan Rise of TR pc ultra. Brutálisan tud kinézni.

    Grafbugok előfordulgatnak de ekkora játéknál ez nem csoda (és nem is vészes). Egyszer viszont beakadtam a semmibe interrakció után és egyhelyben ugráltam mozogtam. Csak load segített de kb semmit nem vesztettem a játék folyamatosan ment automatán. Valamint az AI is lehetne jobbacska.
    Egyelőre úgy érzem hogy a KZ fejlesztői léptek egy jó nagyot előre.
    Eddig imádom minden pillanatát!
  • Moby
    #27
    Jó korai concept artot sikerül találni a borítóhoz, Aloyra kicsit hasonlít, de mondjuk valamelyik unokanővére lehet :DD
  • TomStorm
    #26
    Ezért is érdemes várni +1 napot.Csak éppen nehéz kivárni:)
  • Akra
    #25
    Ugyan így jártam 576-al. Legelső napon rendeltem elő és telefonba közölték nekem nem jutott. Másodjára jártam így velük! Befejeztem az 576-nál az előrendeléseket. Platinumshop lett az új választott üzletem.
  • Maxyka
    #24
    Na ne. Tudtam hogy hulladékok , de ennyire? ilyen címmel nem táraznak be? hihetetlen. Bemegyek és nem lesz akkor legközelebb csak digitálisan veszem meg 10.én, de az már jó későn van.
  • gibson9
    #23
    Szerintem nem elfogyott, hanem nem is kaptak... legalábbis megint első napos előrendelésem volt az 576nál és hívtak később, hogy sajnos nem jut.. ugyan ez volt a dishonored 2 collectornál is, azt is első nap előrendeltem, aztán állítólag nem is kaptak végül.
  • Bandicoot
    #22
    Keresem az állam..befogtokszarni.
    És a HDR is büntet jól van belőve...
  • Bandicoot
    #21
    10 perc
  • Tatyla
    #20
    Ez a kedvcsináló szöveg megint odab@sz mint mindig :D 3:)
  • Maxyka
    #19
    Szerdán megyek az 576-ba a rendelt darabomért feltéve hogy ott lesz, és nem kapkodják el mert hát az 576-nál a bolti átvételre magasan tojnak :D
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.02.27. 14:50:26
  • TBTPumpa
    #18
    Dat hátsó borító:
  • TBTPumpa
    #17
    Minden magyar boltban elfogyott a Collector's Edition. Mindenkinek kell az Áloj szobor (német stream-be így mondták Aloy nevét).

    Hazamegyek, szerzek valami Banner féleséget a topiknak.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.02.27. 11:27:32
  • bakkerman
    #16
    Ha en postapontra rendeltem elo,akkor is megkapom szerdan? Szerdara kertem szabadnapot...:D
  • Tatyla
    #15
    Várjuk
  • Tatyla
    #14
    Nem,US storeból van így holnap reggel 6-kor indul
  • Bandicoot
    #13
    Gondolom éjféltöl tolható eu-ban holnap este.
    Vagy US-t vett.
  • TBTPumpa
    #12
    Nem elsejétől játszható? Vagy hogy van ez? Előbbre hozták a megjelenést EU-ban is?
  • Bandicoot
    #11
    Én délután jelentek spoilermentesen.:)
  • Tatyla
    #10
    Már csak egyet kell aludni...
  • TBTPumpa
    #9
  • TBTPumpa
    #8
    Story Trailer:

    Launch Trailer:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.02.26. 18:34:04
  • AntiHero
    #7
    Buta kérdés volt részemről. :D
    Bekapcsoltam a gépet és már ott volt. :D