326
horizon_zero_dawn_banner.png
  • TBTPumpa
    #86
    Igen. Nagyon addiktív, érdekes és élvezetes. Imádom! Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz és, hogy ennyire tetszeni fog.
  • Tatyla
    #85
    Nagyon addiktív
  • TomStorm
    #84
    Én se tudom abbahagyni:)
  • Evoluti0N
    #83
    Ma (vagyis tegnap) reggeltől estig a Horizon ment. Gyerekek, ez valami aszott jó.
  • Maxyka
    #82
    Ne csináld. Már 14órája töltöm a játékot psn-ről, már nagyon nyomnám :D
  • TomStorm
    #81
    Mehet
  • TBTPumpa
    #80
    Holy Moly:





    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.03.02. 20:08:06
  • TBTPumpa
    #79
    Bannernak?
  • Evoluti0N
    #78
    Bug volt.
  • Evoluti0N
    #77
    Miért van az, h "Mount can't reach current location" üzit kapok folyamatosan? Még akkor is, amikor 2 méterre vagyok tőle.
  • bakkerman
    #76
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én normalon kezdtem a játékot,és már az első komolyabb robotnál megizzadtam,4x kezdtem neki :D Asszem sawtooth volt a neve. De nagyon élvezetesek a csaták
  • gibson9
    #75
    Érdekes nekem kiszállították időben, pedig lemondtam a rendelést... KSZ-nél vannak gondok az adminisztrációval
  • TomStorm
    #74
    Az jó vagyok ám.Very Hardon első harc,meg is haltam:D
    Na ezt gyakorolni kell még.

    Eszméletlen jó game.Gyönyörű,jó az irányítás,hangok amit eddig láttam már az alapján.
    Ez az én játékom.Nagyon tetszik!!
  • TBTPumpa
    #73
    Szuper!
  • TomStorm
    #72
    Na végre települ
  • n000rbi
    #71
    Ja, G4S engem is megszivatott már: pénteki megjelenésre baszott kihozni az előrendelt MK8-amat, meg is vettem egy másik boltban személyesen.
    Egyébként nem minden esetben küldik G4S-sel a csomagot KSZ-től. A legutóbb nekem a FámaFutár hozta, pontosan, hibátlanul (követhető is) és rá is kérdeztem a srácnál, hogy ők is szerződtek-e velük, de csak annyit mondott, hogy kb. ahogy esik úgy puffan alapon dől el, hogy épp melyik cég hozza a csomagot.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.03.02. 10:26:34
  • TBTPumpa
    #70
    Na ja. G4S futárcéggel már régóta problémák vannak, nem igazán értem, miért nem cserélik le őket más partnerre.
    Korábban velem is eljátszották párszor ezt, így egy ideje nem rendeltem a KSZ-től semmit. Nem a bolt hibája miatt, hanem a futárcég szerencsétlenkedése miatt.
  • TomStorm
    #69
    KSZ még kiküldi azzal nincs gond.Csak ez ugye kevés.

    G4S nem is tudsz online csomagot követni és egy ilyen incidens után még pluszba délután hozzák ma!
    Na ez már viszont sok szerintem.Rég itt kellene legyen a mai napon
  • TBTPumpa
    #68
    OMG Mass Effect előrendelésem van náluk. Akkor nem számítok sok jóra én sem. :(
  • TomStorm
    #67
    KSZ+G4S
  • TBTPumpa
    #66
    Melyik bolt volt az?
  • n000rbi
    #65
    Honnan rendelted?
  • TomStorm
    #64
    Elkeverték a szállítólevelet vagy mit tegnap azért nem jött.Most írtak.

    Ma fogom megkapni.Nem olyan hatalmas probléma de a jövőben ezt a céget kerülöm ha tehetem.
  • TBTPumpa
    #63
    Tegnap felnyomtam gépre én is. Pár órára be is szippantott, nehéz volt letenni. Már a fémtok is fantasztikusan néz ki.
    Barátnőm első reakciója a játék láttán: "Aztaqurva, ez hogy néz ki!"
    Tetszik a világ, a környezet, a kidolgozottság, a részletesség, a zene, a hangzás, a mozgás, az animációk, a harcrendszer, a karakterek, az ellenfelek, a küldetések, a kraftolás, az irányítás. Minden. Egyszerűen nem tudok betelni vele.
    Aloy-t is imádom, rettentő szimpatikus, szép és érdekes karakter. Jók az animációk, nagyon szépek és részletesen kidolgozottak az Outfitek. A 2015-ös Witcher 3 után az első játék, amely kifejezetten érdekel és élvezet játszani vele. Na jó, az Uncharted 4 is rettentő fasza, ám az nem ilyen "műfajban" képviselteti magát.
    Egyetlen apró problémám, hogy Aloy-nak nincs armor mentes Outfitje. Állandóan visel valami göncöt, ami elrejti nőies idomait. :D

    Nagyon várom már az estét, hogy ismét játszhassak a játékkal. Nagyon addiktív és élvezetes a cucc. PS4 Pro-n is nagyon szépen néz ki és a teljesítménnyel sincs probléma (1.02 változat). A fotómód is szuper. Csak ajánlani tudom!

    Lőttem pár képet én is (PNG formátumban - alapból erre állította magát a PS4), amint rájövök, hogyan lehet feltölteni őket nem közösségi oldalakra (Twitter, Facebook), megosztom őket. :)

    Számomra eddig kellemes meglepetés, főleg annak fényében, hogy sok videót láttam már előzetesen a játékból és így is rengeteg újdonságot láttam benne.

    A Mass Effect Andromeda-nak hatalmas minőséget kell képviselnie és nagyon jónak kell lennie, hogy ne a Horizon legyen számomra a 2017-es év játéka.
    Bár az eddig látottak, illetve az elmúlt évek tapasztalatai alapján (EA + BioWare remekművek) nem kell félnem attól, hogy a Mass Effect túl jól sikerülne, de majd meglátjuk 3 hét múlva.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.03.02. 09:19:09
  • Moby
    #62
    Ne...! :D
  • Kandurex
    #61
    khm...
  • Moby
    #60
    Mi lenne azon vicces?

    /ha lemezen lenne, már árulnám.
  • Tatyla
    #59
    Várni kell, és nincs magyarázat
  • Evoluti0N
    #58
    Két kérdés:

    Námbör ván: Lehet valahogy előretekerni az időt (ilyen Witcheres meditálás, Bethesda RPG-s alvás/várakozásra gondolok) vagy ha este van akkor este van, amikor nappal van akkor nappal van és csókolom? Várni kell oszt annyi.
    Námbör tú: Nincs térképmagyarázat gomb vagy csak én vok a béna? Ha tudni akarom vmiről, h mi, akkor odaviszem a kurzort és annyi?
  • Evoluti0N
    #57
    Sajátodat árulod már? :D Remélem. Vicces lenne.
  • balee4
    #56
    Én még tudok olyan boltot, ahol van Limited. ;)
  • Moby
    #55
    Ha kell valakinek Limited, van egy átadóm.


    /lehet, hogy lesz Collectors is.
  • AnuluWork #54
    Úgy tudom, hogy a collectorsból nagyon kevés jött. Valami pár tucat az egész országra lebontva. 2-10 max kaptak a nagyobb boltok ahol volt hirdetve.

    Limitedból több jött, de abból sem jött elég. Én még tavaly szeptemberben rendeltem meg. Limited szerencsére jutott. Csak a szobor miatt a Collectorsra mondjuk alapból nem pályáztam.

    Nem hinném, hogy ez az 576 vagy mások hibája.
  • TomStorm
    #53
    Hát nekem nem hozzák:(
  • TBTPumpa
    #52
    Collector's Edition és Limited Edition sikeresen elfogyott minden hazai boltban. CD Galaxisnál még a sima verzió is elfogyott. Ez már valami!
  • TBTPumpa
    #51
    PlatinumShop már meg is küldte a Nora DLC kódját. Így már teljes a pakk, este lehet játszani. :)
  • xido
    #50
    Konzol híján csak a végigjátszást nézem....de ez tényleg sokkal reménytelibb,mint amennyit mutattak belőle annak idején...
    Nagyon bejönnek a kis csavarok,már meglódult a fantáziám rendesen,hogy merre mehetne el a játék,ha nagyokat lépnének az írók..kíváncsi leszek mennyire lesz epic vagy esetleg klisé :)
  • n000rbi
    #49
    Legközelebb kérd postapontra és már reggel fél 9-kor mehetsz érte a postára.
  • TomStorm
    #48
    Na ezt már csak este tudom kezdeni.Mondjuk még meg se jött
  • n000rbi
    #47
    Beírod a kódot és máris látod mit ad aktiválás nélkül is.