314
horizon_zero_dawn_banner.png
  • Akra #314
    Felhő az égen

Az egész játék tűéles.De a felhőt nem bírom hova tenni. Olyan a felhő, mintha szemcsés prizmákból állna össze.Nem pixeles, hanem cellás homályos, a jó ég tudja milyen nálam.Teszteltem HDR 8(RGB 2160P) és 10biten(YUV422 2160P) is.Közelről jobban látszik,de ahogy nézed a felhőt és mozog egyből észrevehető.Az égbolt mindeközben meg tűéles és napkorong is. Felhő meg WTF?! A kérdésem technikai és sokan ezt észre se veszik.Nem kötözködök,de érdekelne másnál is ilyen-e? Köszi
  • TBTPumpa - VIP
    Horizon Zero Dawn OST LP gyűjtemény:
  • TBTPumpa - VIP
  • Old_Raiden #311
    Nagyon szépen köszönöm EvolutiON a hozzászólásodat. Sok mindent megmagyaráztál.
  • Evoluti0N #310
    Az alapjátékot még megjelenéskor játszottam, szóval bocsi, de pár dolog kicsit homályos. Megpróbálom minél pontosabban leírni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aloy Elizabeth Sobeck klónja. Amit azért hozott létre Gaia, mert így Aloy be tud menni a különböző régi laborokba, bázisokra (mint mondjuk az, ami fent van északon, vagy a falujában levőbe), mivel megegyezik a DNS-e azzal az emberrel, akinek engedélye van ezekhez a helyekhez. Faro nem volt gonosz. Csupán vírussal megfertőződtek a robotok és kiirtották az emberiséget. Ezért jött létre a Zero Dawn projekt, aminek az volt a feladata, h újratelepítse a Földet emberekkel, egyéb élőlényekkel, valamint megtanítsa az embereket a régi dolgokra. A robotoknak pedig terraformáló szerepe lett volna. Hádész már alapból is létezett. Gaia egyik alprogramjaként. Az lett volna a feladata, h ha valami tönkremegy terraformálás esetén, akkor újraindítsa az egészet. Azonban valami külső, ismeretlen erő (a játék végére se tudjuk meg pontosan, h mi ez) megfertőzte és nem úgy működik, ahogy kéne. Ezért próbálják a robotok is megölni az embereket, ahelyett, h a feladatukat látnák el. Sobeck meg azért kezdett el bandukolni a semmibe, mert valami meghibásodott a kutatóállomás külsején és odacsalogatta volna a corruptorokat. Kiment, ezzel feláldozva magát, h helyrehozza azt a valamit. Utána már nem tudott visszamenni vmilyen biztonsági protokoll miatt.
  • Old_Raiden #309
    Aki perfekt tud angolul, megírhatná valaki, hogy most mégis pontosan ki lenne Aloy ? Rost hol találta a bébi Aloy-t ? Végigjátszottam a játékot minimális angol tudással. :( Állandóan a négerek/indiaiak/ázsiaiak voltak (a jók) a hologramos üzenetekben, ők mindig "jó" információkat osztottak meg. Próbálja a játék a fehér emberrel kenni a Föld pusztulását, és a gépek lázadását / térhódítását. Jellemző... Miért jött létre HÁDÉSZ ? Ted Faro volt a gonosz fehér ember ? Sajnos Rost-ról se derül ki semmi, mert mikor Aloy-t kérdezett róla, az öreg matriarcha elkussoltatta mert hát most nincs itt az ideje... ( Ja, a fél falut lemészárolták, de azért Aloy nehogy többet tudjon meg arról, aki felnevelte ) A Hologramos tudós csajjal hogy-hogy egyezhet a DNS-ük ? Dr. Sobeck miért a kezdett el bandukolni a nagy büdös semmibe ?
  • sata75 #308
    De csak a gazdagabb mosómedvének van drága bundája, az meg ugye ritka...
  • Evoluti0N #307
    Azért azok, akik kitalálták, h az állatcsontok és bőrök legyenek ritka dropok, azok elmehetnek a jó büdös oda. Ki akartam fejleszteni az egyik új DLC-s fegyver lőszer kapacitását. Tíz mosómedvét kellett megölnöm, mire kaptam egy bőrt. Ráadásul úgy, h ki van fejlesztve az a képesség, amivel állítólag gyakrabban kapok rare dropot. Teljesen valószerű, h nincs minden állatnak bőre meg csontja.
  • darkSectorxxx #306
  • Evoluti0N #305
    Ennek örömére.

• TBTPumpa - VIP
    Tölthető a Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds DLC! Unlock csak 7-én.
  • TBTPumpa - VIP
  • TBTPumpa - VIP
    Én már megvettem - teljes áron.

Utolsó 0day vásárlásom volt idén.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.10.05. 14:23:44
  • darkSectorxxx #301
    Ha Anti benne van nekem azonnal kell. :)
  • Ulthane
    Dehogy 0 day, most beszéltük meg, hogy majd jó lesz ez leértékelve az év végi akcióban. Addig majd Codozz.
  • TBTPumpa - VIP
    December 6:
  • darkSectorxxx #298
    Nekem 0day :)
  • Ulthanito #297
    Ez jó lesz majd a karácsonyi akcióban. :)
  • TBTPumpa - VIP
    November 7:
  • TBTPumpa - VIP
    Hardcore rajongóknak:
  • darkSectorxxx #294
    Kemény vagy, nekem is top, de az Uncharted kiegészítővel holtversenyben, túl nagy kalandnak tűnik az is, hogy lecsúsztassam 2. helyre. :)
  • Ulthane
    Szerintem megvaltja. Bekerult a halhatatlan jatekok koze. Messze az idei ev (de meg a tavalyi is) legjobbja!
  • Ulthane
  • darkSectorxxx #291
    Gratula.!
  • Ulthane

Fantasztikus jatek volt! Elkepeszto muveszet, mind a latvany, mind a zene, mind az egesz atmoszfera, szeretheto, erzelmes, megse giccses.

A kedvenceim koze kerult rogton.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.07.15. 18:47:13
  • RealCián #289
    Kezd újra NG+-al.
  • partizan182 #288
    Lepörgött a vége.

Sírtam, nevettem, izgultam, meghatódtam. Ott volt mindenki akinek segítettem (valami trofi is let rá), vállvetve harcoltunk a gonosz (?) ellen. Egy darabig nem felejtem el a gammát, tele volt szívvel és hozzáértéssel. Nem váltja meg a világot, de nekem maradandó élmény.

Jöhetne még sok ilyen.
  • Ulthane
    Marhára...

Mondd meg, ki az a barom, aki ezután úgy vadászik, hogy a Glinthhawkot előbb kötéllel gúzsba köti, megvárja, míg lezuhan, és utána critical hittel lenyomja? Vagy a Trumplert úgy, hogy megkötözi, megvárja, míg az eldől, és a hasa legalján lévő csövet lövi szét?

Bullshit.

Öncélú, időhúzó faszság, lletve a játékos szopatása.
  • RealCián #286
    Viszont nagyon profi vadásszá váltál.
  • Ulthane
    Na, megcsináltam azt a szar Hunting Grounds-t. Teljesen felesleges, öncélú dolog volt, semmit nem tett hozzá a játékhoz, semmivel nem mozdította elő sem a karakter fejlődését, sem a sztorit, semmit.

Az ilyeneket utálom nagyon.
  • Ulthane
    Én nem hagyom ki, mert a platinához kell.
  • RealCián #283
    Szerintem a corrupted zone-okat ne hagyjátok a francba, azok is élvezetesek, főleg a Behemotos és a Rockbreakeres.
    Pláne, hogy szintet lépni is remek alkalom.
    Utoljára szerkesztette: RealCián, 2017.07.11. 11:56:42
  • Ulthane
    Én most már megcsinálom. :)

A vicserben sem olvasgattam, egyik játékban sem olvasgatok ilyeneket, akkor még sokkal több idő menne el rá.
  • partizan182 #281
    Tegnap értem el az a pontot mint te múltkor: najóvan, legyen má' vége, hagyom a virágokat meg a corrupted zónákat a francba. Viszont a Witcher óta nem találkoztam ennyire élvezetes text file-okkal/audio logokkal, rengeteg bennük a karakter, humor, keretet, ízt adnak a (letűnt) világnak.

Szal irány a vége!
  • Ulthane
    Szerintem is nagyon jó a sztorija, de én nem baszakodtam az olvasnivalókkal, meg audio logokkal. Párat meghallgattam kíváncsiságból, de nem olvasgatok.
  • Seth #279
    Szerintem is nagyon korrekt a sztori. Nagyon élvezetes volt olvasgatni még a leglényegtelenebb leveleket is(én még a metal flower-es adatokat is átfürkészgettem, hátha van benne valami érdekes:D ), sokmindent megtudott belőlük az ember, és frankón összeállt minden.
  • partizan182 #278
    Na, lejutottam tegnap a ZD chamber-be, konkrétan 2 teljes óra ment el olvasgatással és audio-log hallgatással. Remélem semmit sem hagytam ki mert amit találtam az mind 5*-os.

SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

Recepciós emaileken beszartam, herbal tea, lol. A hekker srác - aki Hades-t programozta - dettó istenkirály, az archívumba szánt filmjei-re írt válaszon kb 5 percig röhögtem.

Maga a Zero Dawn Project meg nagyon fasza, igazi high concept scifi zúzás. Asszonnyal a tippünk az hogy Aloy a failsafe, amit Gaia-ba építettek.
  • darkSectorxxx #277
    Upsz akkor neki kell állnom megint... :D
  • Ulthane
    Mert most hozott a NG+ egy párat azt hiszem.

Kurva hunting challengektől kivan a ***-om!
  • darkSectorxxx #275
    Bameg ebből pár nincs is a játékban!!!!!!!!! :D