326
horizon_zero_dawn_banner.png
  • RJoco
    #326
    Én olyanba futottam bele, hogy Nora-ban, ahol a madarak faroktollát kell lelőni gyakorlásból, nincs meg az összes madár.
    10 darabról kellene lelőnöm. Nem tudom hányszor futottam neki, de mindig csak 9 lett meg. Utoljára még a szirtről megszámoltam őket és akkor is csak 9 volt, meg 3 Watcher.
    Egy másik érdekes jelenség a Frozen egyik tutorial-os feladatánál, hogy 3 gépet kell lelőnöm. Ezek a nagy létesítményhez vezető úton vannak és csak ott. A nevükre nem emlékszem. A fejlesztett jégfegyveremmel kellene először fagyasztanom, majd jégszilánkkal megölnöm.
    A területen van is 1 darab, meg két madár szerű. Szóval a létszám itt is hiányzik, bár a tábortüzek között járkálva gyorsan spawn-olnak. De mindig ebben a felállásban.
    Szerencsére nem a trófeákba születtem, így nem érdekel a platina és a tutorial-okat sem szeretem annyira, főleg melyek ilyen macerásak és kézre sem állnak. De a hiba azért kicsit zavaró.
  • Seth
    #325
    Ez most a PC verzió? PS-en nem volt ilyen probléma
  • uwu2020
    #324
    Megoldódott. Kicsit más a probléma, van egy tűz ahol nem szabad menteni, csak úgy tűnt elszállnaka mentések, valójában csak kerülni kell azt a helyet. Nem túl kellemes, de legalább végig lehet játszani.
  • uwu2020
    #323
    Vannak ezek a vadászmezős küldetések, a haramadik vadászmező zsákmány lopós küldetésénél jelentkezett a bug: nem lehet fegyvereket kézbe venni.
    Ha visszatöltök egy korábbi mentést, ideiglenesen megjavul, de hamar előjön újra, és az a mentés is elromlik, és így tovább...
    A mai mentéseimnek már annyi. Van erre orvosság, vagy vége a játéknak?
    Nem szeretném alőlről kezdeni, meg félek megint előjön.

  • RJoco
    #322
    Üdv!
    Hogy van az, hogy küldetéseknél mindig besötétedik, míg járkálok, szép világos van?
    Az elején olyan sokáig volt világos, azt hittem már, hogy nem is lesz sötét. Illetve nem is gondoltam rá.
    Aztán a vizsga után a fontosabb feladatokat mindig sötétben kellett megcsinálnom.
    Ha megtámadok egy bandita tábort, akkor hirtelen besötétedig.
    Nem értem.
    Másnál is volt így? Vagy csak én fogom ki ilyen szerencsétlenül?
    Milyen időtartamú a sötétség és világosság a játékban?
  • Zsoltee_a_bator
    #321
    Kerdes, hogy mennyivel.

    Pl leveszed az arnyekot mediumra, meg smaa-t valasztasz valami supersampling mellett es kb felezed a gepigenyt csak ezzel. A legtobb embernel - aki nem tudna pontosan mit keressen - atmenne egy vakteszten a max-al szemben.

    En is max manias voltam, de most butyolok egy also/kozepkategorias hobbiprojectet es meglepoen jo eredmenyt lehet kihozni.. szoval fogom a fejem mennyi penzt kiszortam eddig folyton aktualis felso/kozep kategorias konfigra.
  • JonasSandor
    #320
    Az a legszebb.
  • Evoluti0N
    #319
    Miért ne lenne, ha PS4-en elfut? Meg egyébként is miért lenne kötelező maxon játszani?
  • JonasSandor
    #318
    Márha van gép ami meghajtja az egészet maxon.
  • Evoluti0N
    #317
    Úgyis ért már egy második végigjátszás. Legalábbis a folytatás előtt tuti becsúszik egy.
  • JonasSandor
    #316
    Augusztus 7-én jön.
  • Ironman2
    #315
    Úton lehet Pc-re a játék! Még idén megjelenhet!
  • Akra
    #314
    Felhő az égen

    Az egész játék tűéles.De a felhőt nem bírom hova tenni. Olyan a felhő, mintha szemcsés prizmákból állna össze.Nem pixeles, hanem cellás homályos, a jó ég tudja milyen nálam.Teszteltem HDR 8(RGB 2160P) és 10biten(YUV422 2160P) is.Közelről jobban látszik,de ahogy nézed a felhőt és mozog egyből észrevehető.Az égbolt mindeközben meg tűéles és napkorong is. Felhő meg WTF?! A kérdésem technikai és sokan ezt észre se veszik.Nem kötözködök,de érdekelne másnál is ilyen-e? Köszi
  • TBTPumpa
    #313
    Horizon Zero Dawn OST LP gyűjtemény:
  • TBTPumpa
    #312
  • Old_Raiden
    #311
    Nagyon szépen köszönöm EvolutiON a hozzászólásodat. Sok mindent megmagyaráztál.
  • Evoluti0N
    #310
    Az alapjátékot még megjelenéskor játszottam, szóval bocsi, de pár dolog kicsit homályos. Megpróbálom minél pontosabban leírni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aloy Elizabeth Sobeck klónja. Amit azért hozott létre Gaia, mert így Aloy be tud menni a különböző régi laborokba, bázisokra (mint mondjuk az, ami fent van északon, vagy a falujában levőbe), mivel megegyezik a DNS-e azzal az emberrel, akinek engedélye van ezekhez a helyekhez. Faro nem volt gonosz. Csupán vírussal megfertőződtek a robotok és kiirtották az emberiséget. Ezért jött létre a Zero Dawn projekt, aminek az volt a feladata, h újratelepítse a Földet emberekkel, egyéb élőlényekkel, valamint megtanítsa az embereket a régi dolgokra. A robotoknak pedig terraformáló szerepe lett volna. Hádész már alapból is létezett. Gaia egyik alprogramjaként. Az lett volna a feladata, h ha valami tönkremegy terraformálás esetén, akkor újraindítsa az egészet. Azonban valami külső, ismeretlen erő (a játék végére se tudjuk meg pontosan, h mi ez) megfertőzte és nem úgy működik, ahogy kéne. Ezért próbálják a robotok is megölni az embereket, ahelyett, h a feladatukat látnák el. Sobeck meg azért kezdett el bandukolni a semmibe, mert valami meghibásodott a kutatóállomás külsején és odacsalogatta volna a corruptorokat. Kiment, ezzel feláldozva magát, h helyrehozza azt a valamit. Utána már nem tudott visszamenni vmilyen biztonsági protokoll miatt.
  • Old_Raiden
    #309
    Aki perfekt tud angolul, megírhatná valaki, hogy most mégis pontosan ki lenne Aloy ? Rost hol találta a bébi Aloy-t ? Végigjátszottam a játékot minimális angol tudással. :( Állandóan a négerek/indiaiak/ázsiaiak voltak (a jók) a hologramos üzenetekben, ők mindig "jó" információkat osztottak meg. Próbálja a játék a fehér emberrel kenni a Föld pusztulását, és a gépek lázadását / térhódítását. Jellemző... Miért jött létre HÁDÉSZ ? Ted Faro volt a gonosz fehér ember ? Sajnos Rost-ról se derül ki semmi, mert mikor Aloy-t kérdezett róla, az öreg matriarcha elkussoltatta mert hát most nincs itt az ideje... ( Ja, a fél falut lemészárolták, de azért Aloy nehogy többet tudjon meg arról, aki felnevelte ) A Hologramos tudós csajjal hogy-hogy egyezhet a DNS-ük ? Dr. Sobeck miért a kezdett el bandukolni a nagy büdös semmibe ?
  • sata75
    #308
    De csak a gazdagabb mosómedvének van drága bundája, az meg ugye ritka...
  • Evoluti0N
    #307
    Azért azok, akik kitalálták, h az állatcsontok és bőrök legyenek ritka dropok, azok elmehetnek a jó büdös oda. Ki akartam fejleszteni az egyik új DLC-s fegyver lőszer kapacitását. Tíz mosómedvét kellett megölnöm, mire kaptam egy bőrt. Ráadásul úgy, h ki van fejlesztve az a képesség, amivel állítólag gyakrabban kapok rare dropot. Teljesen valószerű, h nincs minden állatnak bőre meg csontja.
  • darkSectorxxx #306
  • Evoluti0N
    #305
    Ennek örömére.

  • TBTPumpa
    #304
    Tölthető a Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds DLC! Unlock csak 7-én.
  • TBTPumpa
    #303
  • TBTPumpa
    #302
    Én már megvettem - teljes áron.

    Utolsó 0day vásárlásom volt idén.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.10.05. 14:23:44
  • darkSectorxxx #301
    Ha Anti benne van nekem azonnal kell. :)
  • Ulthane
    #300
    Dehogy 0 day, most beszéltük meg, hogy majd jó lesz ez leértékelve az év végi akcióban. Addig majd Codozz.
  • TBTPumpa
    #299
    December 6:
  • darkSectorxxx #298
    Nekem 0day :)
  • Ulthanito
    #297
    Ez jó lesz majd a karácsonyi akcióban. :)
  • TBTPumpa
    #296
    November 7:
  • TBTPumpa
    #295
    Hardcore rajongóknak:
  • darkSectorxxx #294
    Kemény vagy, nekem is top, de az Uncharted kiegészítővel holtversenyben, túl nagy kalandnak tűnik az is, hogy lecsúsztassam 2. helyre. :)
  • Ulthane
    #293
    Szerintem megvaltja. Bekerult a halhatatlan jatekok koze. Messze az idei ev (de meg a tavalyi is) legjobbja!
  • Ulthane
    #292
  • darkSectorxxx #291
    Gratula.!
  • Ulthane
    #290



    Fantasztikus jatek volt! Elkepeszto muveszet, mind a latvany, mind a zene, mind az egesz atmoszfera, szeretheto, erzelmes, megse giccses.

    A kedvenceim koze kerult rogton.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.07.15. 18:47:13
  • RealCián
    #289
    Kezd újra NG+-al.
  • partizan182
    #288
    Lepörgött a vége.

    Sírtam, nevettem, izgultam, meghatódtam. Ott volt mindenki akinek segítettem (valami trofi is let rá), vállvetve harcoltunk a gonosz (?) ellen. Egy darabig nem felejtem el a gammát, tele volt szívvel és hozzáértéssel. Nem váltja meg a világot, de nekem maradandó élmény.

    Jöhetne még sok ilyen.
  • Ulthane
    #287
    Marhára...

    Mondd meg, ki az a barom, aki ezután úgy vadászik, hogy a Glinthhawkot előbb kötéllel gúzsba köti, megvárja, míg lezuhan, és utána critical hittel lenyomja? Vagy a Trumplert úgy, hogy megkötözi, megvárja, míg az eldől, és a hasa legalján lévő csövet lövi szét?

    Bullshit.

    Öncélú, időhúzó faszság, lletve a játékos szopatása.