4
  • asgh
    #4
    A WD-t nem a főszereplő személye miatt utálták, hanem mert az Ubi maximumra tolta a hype-ot a brutális minőségű ingame demóival majd a végső kiadásban a grafikai elemek 80%-át kivették, mert nem bírta a PS3 hardvere. A vásárlók többsége tehát - jogosan - átverve érezte magát.
  • rajdi
    #3
    Kellemes csalódás nekem is a WD2, de tényleg nem szabad mélységeket keresni benne. Amúgy nem korai még WD3-ról beszélni? Bár ha azt vesszük hogy UBISOFT...
  • Relixo
    #2
    Nekem meg pont hogy Aidan féle jobban tetszett.... nem volt rossz ez a 2. rész sem Marcus-al ,de ez már ilyen tinédzser popcorn movie hatást keltett bennem. A sok baromkodás benne, a béna szövegek néhol. Amikor meg meghal egy csapattagunk (nem akarok spoilerezni így nem írom a nevét) rögtön túl is teszi az egész banda magát rajta és 2 küldetés multán már ömlik ismét a vicc özön meg a marhaság a karakterekből...
    Ez nekem így nagyon felszínes és lagymatag lett, pedig néhol jól elkapták a sztorizást de amint megéreztem volna annak komolyságát vagy ha tetszik drámai feszültségét máris visszarántottak a tini stílusú semmit mondó ökörködő mélységekbe! Kár érte... ettől függetlenül jól sikerült még így is a játék,de több komolyság kellene a következő karakterekbe vagy mehet le ez is a wc-n, mert egyszer elment a hülyülés de 2x már nem igazán....ahogy mondják: "sose nyomd full kreténbe" .
  • Ender Wiggin #1
    Jöhet a W_D 3, cask ne Marcus-szal. Sokkal semitmondóbb, mint Aidan bármikor...