14
  • HyBrIDNyLA
    #14
    Én jobban szeretem a régi irányvonalat. A hangulatát. Mansion, Raccon City Police HQ. Örök kedvenceim lesznek A zene amikor bemegyek a ládás szobákba, itt van a fülemben. ..de elfogadom: "A világban egyetlen egy dolog állandó, a változás" V.F.
  • cateran
    #13
    Valojaban (engem is meglepett:D) eleg jo forditas...Az eredeti Biohazardbol lett Resident Evil es hat az elso resz 1 hazban (pontosabban mansionben azaz villaban) jatszodott, amit elleptek a "gonosz" teremtmenyek....Az 1 masik dolog, hogy kesobb a sorozat a cimet megtartva mar az egesz vilagra vonatkoztatta a "gonosz" dolgot....
    Utoljára szerkesztette: cateran, 2017.02.13. 19:07:32
  • A1274815
    #12
    Jogos.
  • A1274815
    #11
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tudom, de ez még mindig lazán Silent Hill kategoria, hiszen egy nem zombikkal meg vírusokkal küzdünk, hanem egy természet feletti képességekkel bíró kislánnyal.
  • CSOCSO
    #10
    bocs. nem privit akartam kuldeni hanem valaszolni:

    "Resident Evil (Gonosz Háza)"

    a resident nem hazat jelent. Hanem rezidenst. Tehat valaki aki megszall valahol egy darabig.
  • wraithLord
    #9
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ok, a hajón még csak sejteni lehet, hogy mi van, de szerintem elég nyilvánvaló. És ott kezd átmenni kvázi RE stílusba. Értem én ezalatt, hogy már nem egy huzatos családdal és az ismeretlen hátterükkel van dolgunk, sőt, még az is kiderül, hogy miért voltak olyanok, amilyenek.
  • A1274815
    #8
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén jönnek helikopterral az Umbrella emberei/katonái
  • A1274815
    #7
    #5 és #6

    Félreértettetek! A játék nagyon jó. Élveztem minden pillanatát. A színvilágával volt csak némi bajom. Ugyanakkor azt is lássuk, hogy a Resident Evil név a termék eladását segíti elő egyedül. Mellesleg most az első alkalom, hogy annak a névnek, hogy Resident Evil (Gonosz Háza) tényleg értelme van szembe a korábbiakkal. (A japán címe a korábbiaknak Biohazzard volt) Az Umbrella Corp.-hoz és a korábbi Resident Evil-ökhöz nagyon indirekten kapcsolódik. Nagyon jó hangulata van, de az inkább (és ez megint nem negatívum) inkább egy Silent Hillre hasonlít.
    Utoljára szerkesztette: A1274815, 2017.02.12. 23:22:40
  • KaOz
    #6
    Én sem értettem. Szerintem kiváló irány a mai igényekhez mérve. Nagyon resident evil. Valahogy így nézhetett volna ki ha az első részt FPS-ben csinálják meg és itt nem a környezetre gondolok.
    Végig lekötött, ami sok mai játékról nem mondható el. Óriási meglepetés volt.
  • Mr_no_NaMe
    #5
    kicsit negatívnak tűnik amit írsz. Konkrétan ez az elmúlt évek legjobb horror fpse szerintem.

    Próbáljátok ki mindenképpen!

    évek óta nem kötött le annyira játék mint ez, és évek óta nem vittem végig játékot ezen kívül ;)
  • wraithLord
    #4
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bakerék után azért kiderül, hogy hogyan kapcsolódik az egész az Umbrella Corps-hoz, és mindjárt RE lesz.
  • Tinman #3
    Sweetfx.
  • A1274815
    #2
    A színektől mondjunk búcsút, amikor elindítjuk, mert hamarosan, minden szürke és barna lesz. Továbbá felejtsük el a Resident Evilt, mert igazából a Texasi Láncfűrészes Gyílkosságok Silent Hill-esített változatát kapjuk.

    De!

    Egy élvezetes jó horror játék, ami már nagyon hiányzott a piacról.
  • dregnarr1 #1
    Képek alapján nagyon szuperül néz ki.