381
Nioh
  • darkSectorxxx #61
    Ja nem tudom, miért te hun vagy? :D
    Ez nekem a 11. boss. lesz ha megölöm. (a legelső hiába 2 phase, azt 1nek veszem mindig. :) )

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vagyis igazából 12. lesz mert egyik boss a mostani előtt lévő pályán csak ugy mob-ként be volt cseszve a pályára, vagyis egyik boss 2x volt. :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.12. 00:17:35
  • AntiHero
    #60
    Na már lehagytál :D
  • darkSectorxxx #59
    27 óra és 15 perc eddig.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De itt most ez a nagy béka szopat ám rendesen a szargeci sebzésébel, mocskos hitbox.
  • darkSectorxxx #58
    Az isten áldja meg ezt a -t. :D
  • darkSectorxxx #57
    Ni-oH - Part 5
  • darkSectorxxx #56
    Mindenkinek köszönök mára mindent. :)
    Sikerült átpakolnom figyelmetlenségből vagy 100 fegyvert a tarsolyomb és vissza a storebox-ba. :D
    Szimplán mert a játék alapba a Storeboxot teszi, erre még oda kell figyelnem. :D

    Meg a hülye hernyó kiakasztott, na majd holnap. :)
  • darkSectorxxx #55
    Ni-oH - Part 4
  • darkSectorxxx #54
    Amúgy jó vak voltam valszeg mert a 2. pályán van 1 fal, amit megtaláltam, a 3. pályát meg csak most kezdem. :D
  • darkSectorxxx #53
    Ládát csak a demoban.
  • darkSectorxxx #52
    Ja ezt tudom. 1 falat találtam, és egy teknőst.

    A teknős volt a demóban is, de falat tök véletlen vettem én is észre, akkor értem már miért hagytam el 3 zöld manót a 2. Pályán. :)
  • AntiHero
    #51
    Kellene. :D
  • AntiHero
    #50
    Ugyan az a pálya csak más részek vannak nyitva rajta. Meg lehet nappal van, vagy éjszaka.

    Vagy meg kell ölni valakit vagy megtalálni valamit általában. Vagy kinyírni mindenkit. Jutalmakat kapsz érte. Érdemes megcsinálni mindet. Nem is nehezek.

    Más:

    Ugye itt is vannak "mimic" ládák.
    Na már most itt olyan, hogy ami elő ugrik belőle ad neked 1 esélyt!
    Csinál egy emotiont. Ha leutánzod akkor kapsz ajándékot és elköszön.
    Ha nem sikerül akkor le kell győznöd.

    Ugyan így vannak "Secret wall"-ok is. Pl én totál elhagytam a 3. pályán mindet...Te is Dark. :D
    Ezeknek van 2 szemük. 2 esélyt adnak!
    Elsőre ha nyomsz egy emotiont, de nem tetszik neki akkor vörösre vált a szeme.
    Ha 2. esélyed is elrontod akkor készülj fel a harcra!
    Szívós "kis" dögök ezek. :D

    Ha pedig megtámadod rögtön akkor örökre megjegyzi az adott fal.
    Ha oda mész hozzá piros szemmel fog rád nézni egyből.

    Na meg van a "Diablós Goblin". Amit ha megölsz jó lootot dob.
    Na már most itt is van ilyen.
    Két lábon járó teknős (arany csillogó páncéllal a hátán).

    Ha nem vigyázol elmenekül, de van hogy szimplán tesi órát tartat veled..és körbe futod vele a pályát. Jobb ha sarokba szorítod. :D


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.02.10. 11:41:12
  • darkSectorxxx #49
    Amúgy tetessünk be bannert?
  • darkSectorxxx #48
    Igen, de legelőször movie-ba mentem, azért a FS engine-je jobb arcot mutat szerintem. Nem ocsmány, csak egymáshoz képest.
    De ja, ez nem Uncharted, itt elég a normal minőség. ;)
  • darkSectorxxx #47
    Hát ja, de bazz elsőre meglett volna, ha nem kapkodok, mert volt elég életem, türelmesen kell, ahogy a többinél. :)

    A 2. Menetben már látni lehetett, hogy már stabilan éreztem a tempót. Meg szerencsém is volt. :)

    Hát ja, majd ha el kell menni a szigetről, előtte visszamegyek felcsinálom a sub-okat is.

    Amúgy azok mik? Ugyanazon a pályákon kell csinálni valamit?
  • AntiHero
    #46
    Ne feled, hogy Action módba mész. ami fix 60 fps. De így nem annyira szép a játék.

    Movie módba azért 30 fps mert szebb a grafika. Valamit valamiért. :)


    Amúgy a legstabilabb engine szerintem ebbe a kategóriában. Még ha nem is a leglátványosabb.
  • darkSectorxxx #45
    Bár szerintem technikailag is a FS engine-től egy csöppikét gyengébb, de ahoz pont elég, hogy ne legyen zavaró, és élvezhető maradjon, sok időn keresztül is. Csak ezek a látványbeni dolgok miatt pár helyen azt sem tudom merre meddig, pl egy barlangba, ahol max pár doboz alapján tudom éppen merre vagyok :)
  • AntiHero
    #44
    Meglepően könnyen megölted a 3. bosst. :D Én már többet szoptam vele.


    Másrészről a 2. szigeten vagyok..hát kezd a játék átmenni direkt benehezítésekbe.
    Mellék küldik pl néha jobban tetszenek mint a main küldik. :D

    Pályák változatosak eddig. Külön megváltás volt mikor nappal kellet menni egy részen. Eltünt rögtön ez a nyomasztó hangulat, ami amúgy nagyon rajta van. Nem csak városokat, falvakat, de konkrét föld alatti bányákat, romokat járunk be.

    Azon gondolkodtam, hogy ez a játék eleje...Mégis annyi mindennel találkoztam már..mi lesz még itt? :D
  • darkSectorxxx #43
    Hát gondolom a digitális azért, még ha nem is ossza meg, mert úgy olcsó lenne, ez nem olyan játék amit gyors végigjátszana.

    Szerintem ha nem adja el kényelmesebb az ha nem lemezezik, megsérülhet stb.
    De ezt csak gondolom.
    De az árát megéri, azt már most biztosra mondhatom, aki szereti a témát. :)

    Összetettebb mint a BB vagy Das, sokkal több dolog van, lehetőség. Rengeteg.
    Viszont amúgy stílusban nekem 3 csak, vagyis az én izlésem alapján még mindig dizájnban BB>Das3>Ni-oH. Bár ez nem grafikát jelent, hanem csak dizájnt. Kellemes a játék, csak a sorban a 3.
    A BB-t valszeg jó ideig nem tudják majd átugrani.
  • darkSectorxxx #42
    Karácsonykor se hiszem. Ez sok ideig majd, ilyen féláron kb.
    A csapat szerintem kisajtól majd mindent ebből, ha már összehozták egyszer, és már most tuti, hogy ennek lesz még több része.
  • Ulthane
    #41
    Én is.

    A neten hamarabb hozzájut, olcsóbban. Nem értem, miért kell digitálisan? Még el is adhatja utólag, ha megunta, vagy mégse tetszik, azaz, anyagilag duplán jól jár.
  • darkSectorxxx #40
    Hát én úgy látom, hogy ez annyira azért nem lesz rétegjáték, eddig egyeltalán nem nehéz.
    Kapni fog leárazást, de azt max a sok eladás után. Kb 2 hónapon bellül jön egy apró engedmény, 6-7 hónap simán fogják az árát majd, mire kap 40-50%-ot.

    Valóban most odatették magukat a fejlesztéskor. Ps4 exclusive, ebből nem lesz nagy áresés rövid idő alatt, hacsak nem robbantanak a kasszáknál hirtelen.

    Én így tippelem.
  • Ulthane
    #39
    Akkor legalább karácsonyig várhatsz vele, addig biztos nem lesz 6 ezer forint.
  • Tatyla
    #38
    Digitálisan szeretném mint minden mást a 10 még sok
  • Ulthane
    #37
    pillanatok múlva ez a játék 10 ezer forintért fog keringeni a neten.
  • Tatyla
    #36
    Sajnos még nekem nincs meg mert ezt egyedül kell megvegyem de pár hónap szerintem és le is esik az ára nem kicsit, mivel rétegjáték
  • darkSectorxxx #35
    Na eddig elég türhetően megy a dolog. :D
  • darkSectorxxx #34
    Ni-oH - Part 2
  • darkSectorxxx #33
    Na ez jó hír. :)
  • darkSectorxxx #32
    Amúgy nem kell annyira megijjedni, a bonyolult része olyan mint a das-ban, nem kötelező alkalmazni őket, ha csak a standard dolgokat használod akkor is tudsz haladni. :)

    Amúgy ha bonyolítás, ezt a KI-t nem tudom megérteni, az R1-ezést, amúgy is a harcban elkél az odafigyelés, és akkor még az R1-el szórakozni, nekem ez még így 3 óra után se megy.
    Persze nem kötelező ugye.

    De 2 dolog szokott történni:

    1., Nem tudom időbe megnyomni, mert a harc közben a kezem áthelyezésével tudok áttérni a sima gombokról, a negyzet, az x, az első ravaszokra.
    Az nem megy, hogy a 3-at kényelmesen egy kézállással elérjem.

    2., A harc hevében egyeltalán eszembe sem jut.

    De ugyanez van részemről a stílusváltással.
    Tartsam lenyomva az R1-et vagy melyiket, és háromszö, vagy x vagy négyzet.
    Atyaég, ezt nemhogy harc közben nehezemre esik, de alap nyugalmiban is rossz használni.

    Bár hálisten egyelőre nincs szükségem rá.
    Vagy csak még nem látom a fontosságát.

    Ezekre gondoltam mikor az irányításra írtam, hogy nekem sok halál lesz mire beletanulok, ebbe tuti lassabban fogok haladni mint amúgy illene a tapasztalat alapján. :)
  • AntiHero
    #31
    Ami boss eddig volt az mind más. De teljesen más.

    Jó mondjuk 4 bossból nem nehéz különbözőt csinálni. xD
  • darkSectorxxx #30
    Nem baj ez, mivel én eddig is a bossok miatt játszottam ezekkel, szóval ez nekem csak öröm. :)

    Csak fejbe megjegyezni lesz kemény.

    Bár attól félek, hogy a mennyiség azt eredményezi, hogy egyediségben lesz visszamaradás.
    Pl teszem azt lesz olyan hogy szamuráj kék, ballra kombózik 3at, utána piroa szamuráj, aki ugyanúgy kardal harcol, csak másféleképpen üt.

    De ez majd kiderül persze később.
    Csak remélem nem lesz igazam. :)
  • darkSectorxxx #29
    Hát azt aláírom, hogy ez sötétebb, nyomasztóbb, de hiába mondták nekem hogy olyan nyomasztó, mint a bb, nekem másképpen jön le, ez nekem sokkal inkább nyomasztóbb.

    BB-ben mentem előre pikk-pakk, csak volt egy ilyen fura hangulata.

    De itt ilyen tekintélyt parancsolò, tipikus japó stílus, a beteg szörnyekkel.
    Talán nehéz megfogalmazni, de itt a nagy része nem ormotlan béldarab, hanem emberi formák, fegyverekkel, szerintem itt sokkal súlyosabb a vizuális hatás mint a bb-ben.

    Ez nem negatív vagy pozitív tekintetben kell érteni, hanem csak ilyen az atmoszféra, ez szerintem egyben vonzó is, meg ugyanakkor a szőr feláll az ember hátán, mikor ott sompolyogsz a sötét, esős pályákon. Persze lesznek világos részek is, csak a nagy része gondolom ilyen lesz.
  • AntiHero
    #28
    Ráéreztem viszonylag...bár ez a boss mindenütt kicsit kiakaszt. :D Alig megyek a pályán egy kicsit ...már boss. :D

    Amúgy már 4. bossnál tartok. Vagy 1 órányira a 3. bosstol.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.02.09. 09:55:54
  • darkSectorxxx #27
    Haladtál ma már, vagy még ugyanott tartasz? :)

    Amúgy te hogy látod, vagyis neked hogy megy hamar kézreállt az irányítás, vagy te is tanulgatod még.
    Vagyis van amikor félrenyomsz, vagy már megy magabiztosan?
  • Ulthane
    #26
    Én nem szeretem, ha egy játék túl van bonyolítva, túl összetett menü, millió item és társai, Nincs türelmem kibogozni. Lehet, hogy egyszer rámegyek erre a Niohra nagyon olcsón, de az biztos, hogy hangulatban mérföldekre van a dasoktól.
  • darkSectorxxx #25
    Hát mondtam Antinak, hogy 2 játék legyen, én a Horizon-t mindenképpen, a NioH meg a Resi7 köszt emésztette a dilemma. :)

    Aztán meghozta a jó döntést. :D

    De nem mondom azt, hogy a Horizon nem fog előnyt élvezni majd. Bár addig van még 2 hét. :)

    Érdekes játék 3 óra alatt.
    összetettebb mint a bb vagy das3, de nem biztos hogy lecserélném ha választani kellett volna.
  • darkSectorxxx #24
    Megveheted, az árát megéri. :)
  • AntiHero
    #23
    Én vettem meg. Ezen osztozik mert közös profil.
  • Ulthane
    #22
    Várjunk-várjunk, te azt mondtad a demó alapján, hogy nem veszed meg ezt a játékot, mert neked nem tetszik, nem jön be a hangulata, frusztrál és társai. Akkor most mi van?