381
Nioh
  • darkSectorxxx #101
    Letöltőkód ebből már látom van 5000-ért is. :)

    ez még oké, volt gépes bundle, de a Ni-oH-ból? Kíváncsi lennék honnét szerzi.
  • n000rbi
    #100
    Szívesen :)
  • LBandi77
    #99
    Köszi az infót,be is húztam.
  • darkSectorxxx #98
    Köszönöm, az nagyon fasza. :)
  • n000rbi
    #97
    TLG van még neki, az 6500 most.
  • darkSectorxxx #96
    Kíváncsi lennék honnan szerez kulcsot. Bundle gépekhez adott kulcsok talán...
  • darkSectorxxx #95
    Basszameg az nem rossz.
    Legközelebb mi se store-ból vesszük akkor :)

    Más játék nincs?
  • n000rbi
    #94
    Hátha valakit érdekel, játékaim-on és g365-ön is hirdet ugyanaz a srác Nioh kulcsot 10k-ért. Most vettem tőle, magyar store-ban aktiváltam, már töltődik. (tőle lehetett TLG kulcsot is szerezni, szintén hibátlanul ment)
  • ppista
    #93
    Ez nem semmi. Én vagy félórát szoptam az ürgénél, de nem tudtam lenyomni.
  • darkSectorxxx #92
    Akkor valami op dolog, ami egyértelműen nem normális 400000 sebzés vagy mennyi ez nem harc, csak kivégzés, a harc az volt amit nyomtam a kékruhás csaj ellen :)
  • Tatyla
    #91
    Nekem sincs még meg csak olvasgattam róla elég sokat :)
  • LBandi77
    #90
    Megmondom őszintén fogalmam sincsen,csak láttam ezt a videót,a játékot is ma veszem meg.
  • Tatyla
    #89
    Jó de ez bare handed maximumra huzásával van szerintem és az legalább 60+ szint nem?
  • LBandi77
    #88
    https://youtu.be/EGOPl3i6q1Y
    Gondolom ennyire lehet az is bug.
  • darkSectorxxx #87
    Ez minden csak nem harc, mert egyoldalú, de érdekes, hogy ilyen op megoldások vannak, bár nem értem ezt hogy lehetséges. D Biztos bug.
  • LBandi77
    #86
    https://youtu.be/esdPQvJn_yA
  • LBandi77
    #85

    Nesze Darky,így kell harcolni
  • LBandi77
    #84

    Nesze Darky,így kell harcolni
  • darkSectorxxx #83
    "Az 576 KByte adatai alapján összeállt eladási toplista szerint pedig még mindig a multis lövöldék által nyújtott hosszútávú szórakozásban hiszünk a legjobban.

    Új játékok

    1. Overwatch
    2. Battlefield 1
    3. Rainbow Six Siege
    4. Nioh
    5. Watch Dogs
    6. FIFA 17
    7. Far Cry 4
    8. Assassin's Creed: The Ezio Collection
    9. Assassin's Creed IV: Black Flag
    10. Call of Duty: Infinite Warfare"
  • darkSectorxxx #82
    Ebből a szempontból télleg más, hogy 1-1 bosshoz ne kelljen újra elkezdeni a story-t, ez tény, de ettől még a shrink-ekre teleportálni miért nem lehet nem értem.

    Bár az is igaz, hogy a pályák, ha tudod merre a fő útvonal, akkor nem valami sokat kell menni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.13. 18:03:39
  • darkSectorxxx #81
    DEDE!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem, nem ez a faszság önnmagában...megmondom mi a faszság. :)

    Hogy MINDEN kapu, rövidités, minden ugyanaz marad, kulcsok megszerzése, kristályok stb.

    Gondold el....elhagysz egy ládát, egy itemet, egy manot a pálya végén, van ahol A KÖZEPÉN a pályának szopnod kell a boss-al újra, mert egy geci manod hiányzik...a sima mobok leverhetőek százával, bár van pár akiknál csak 1x nézel félre és bedarálnak.

    A mocsokság ez. Újra kötelező végigparasztoskodni azokat a dolgokat, amiket megcsináltál már 1x, amiket unsz, csak megy maxolni szeretnél.

    Oké ez ilyen, ez a játék ilyen. Biztos ennek is megavn a rétege, akiknek ez bejön, nem mondom hogy totál faszság, én csak részemről skipelem a témát, 1x végigmegyek ha sikerül, de ez így annyira nekem nem téma.
    Szóval a pályákon magyarul vannak checkpointok, de ez a térképen kint már nem jelentkezik mint oda vissza közlekedő pont, mint a BB lámpák, vagy Das kardok. :D

    Én nekem ez új, csak azért annyira nem élvezem a harcokat hogy egy tetves manóért még1x kaszaboljak le egy pályát. (személyes hozzáállásom a témához, szubjektíven értendő amiket írok, nehogy ez miatt valaki ne vegye meg)

    De lesz tuti százezrével olyan játékos akik ezeket a pályákat szarásig újrajátszák majd. :D

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.13. 18:02:02
  • darkSectorxxx #80
    Igen!!!
    :)
    Van egy táblázat Seth mutatta ott van, 2 sor, egyik sorban az hogy hányszor haltál meg nála, alatta meg hogy te hányszor ölted meg!

    Vagyyis itt nem kell NG+-ba menni a boss újboli megöléséhet...:D
  • Seth
    #79
    Miert ? Itt palyak vannak, nem egy osszefuggo helyszin mint soulsborne-okban.
    Meg igy lehet boss osszetevoket szerezni craftolashoz
  • n000rbi
    #78
    Az mondjuk akkor tényleg faszság.
  • Seth
    #77
    Főbossok is ujra vannak,mint pl a Diablo-ban.
  • n000rbi
    #76
    Azt azért kétlem, hogy a főbossok is respawnolnak. (a többi meg a soulsokban is így van, azon nem kell meglepődni)
  • ppista
    #75
    A prestige pontok gyűjtése is elég fontos, mert rengeteg bónuszt lehet összehozni vele. Én lámdzsára és kardra költöm el a skill pontokat, de a presige pontokhoz az összes fegyvertipust ajánlatos használni, mert nélkülük nem nagyon növekszenek.
  • Tatyla
    #74
    De a bossok is újra ott vannak?
  • darkSectorxxx #73
    Jó de nem csak a szörnyek, a pálya a gond.
    Nekem ez a része nagyon nem gyün be, de nem para így is elszórakozatott, ha netán itt érne véget a játékom. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.13. 11:19:11
  • darkSectorxxx #72
    Hát hogy magyarul a map ha visszamész, minden visszaáll úgy, mintha ott se jártál volna, kivéve a zöld manókat meg talán a dobozokat, amiket kinyitsz.

    Szerintem érezni a probléma okáát.

    Nem véletlen van stat a boss-okról, győzelem/vereségről....:D
  • AntiHero
    #71
    BB-be is vissza születnek :D
  • Tatyla
    #70
    Az miaz?
  • darkSectorxxx #69
    Ja azt is néztem. Bár nem biztos hogy annyira nekimegyek majd. :D Ha innen nem jutok tovább. :)
  • darkSectorxxx #68
    J ártem oks, de most nekem nem az a baj hogy elvész a cucc, az egyetlen dolog ami elvész, az amitara, az nem lényeg, a pálya, ajtók, ellenfelek visszaszületésével van a probléma. :D
  • AntiHero
    #67
    Ng meg itt a twilight mission.

    Ami minden nap resetelődik! 20as szintel kezd es felmegy a nap végére 145re!

    Minel nehezebben kezded annál jobb jutalom.
  • AntiHero
    #66
    Csak mondom ha ujra kezded a palyat boss leölése után. Igaz hogy az ajtok (röviditések) zárva vannak. De mindent össze tudsz szedni anelkül, hogy a bosst vagy akárkit leölsz.

    Ki is tudsz lépni úgy, hogy nem veszíted még el az emratat se..minden megmarad.

    Himorogi Branch az item neve. :)
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.02.13. 01:16:43
  • darkSectorxxx #65
    Újra összegezve....SZUBJEKTÍV VÉLEMÉNY

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A régi dolgok érvényesek.

    - a játék jó, játszatja magát szokás szerint
    - graf kellően jó (állítási lehetőség, vagy stabil felbontás, vagy stabil frém, illetve közép állás)
    - a menü rettenetesen zavaros nekem, sokszor nehezen találok meg menüpontokat, bár szokható
    - irányítás kicsit furcsa, nehézkes, viszont a kameraállás megnehezíti majd a gamerek sorsát
    - nehézsége nem vészes, de a boss-oknál pláne a kamera miatt meg a lock miatt lesznek gondok, hitbox érthetetlen néha, nem ott sebez ahol a fegyver elégne amúgy

    - pályák jók, van sok pálya, illetve mellékküldetés, változatosak, nagyok, viszont hamar kiismerhetőek ha 1x körbenézelődik valaki, csak elsőre tűnik kesze-kuszának
    - viszont itt kezdődk a játék LEGNAGYOBB hibája
    ez részletesen annyit jelent, hogy ha elkezdesz egy pályát, és megcsinálod, és elérsz egy boss-hoz, amint bemész hozzá és megölted, nem mehetsz vissza a pályára, csak ha meghalsz közben.
    Namár ugye ha viszont a térképre ki szeretne menni az ember, nem megölni a boss-t, mert éppen kint kéne valami, akkor van teleport lehetőség, de vesznek a soul-ok, vagy amitara mindegy....

    A probléma a kilépéskor indul...

    HA VISSZAMEGYÜK A PÁLYÁKRA....MINDEN ÚJRA TERMELŐDIK!
    ÚJRA LESZNEK ZÁRT AJTÓK, ELLENFELEK, SUB BOSS-OK FINAL BOSS-OK, MINDEN!
    NA EZ NEKEM ELÉG UNSZINPATIKUS A JÁTÉKBAN, EZT RÜHELLEM A LEGJOBBAN A nI-Oh-BAN.

    Fejlesztgetés.

    - millió és 1 lehetőség van
    - temérdek fegyver, item, páncél, ruha, fejleszthetőek, alakíthatóak, beolvaszthatóak, a kovácsnál minden van
    - a skill része, amiket tanulni-feloldani lehet ott is rengeteg van, minden stílushoz, fegyverhez....
    - az összetettsége a játéknak megkockáztatom az eddigekhez képest a legmélyebb...
    - az elixir, vagyis a gyógynövén, ami itt a vial/estus helytt van érdekes, alapon csak 4 van minden szigetnél, területnél, amikben a pályákon kell mindig ujból megtalálni a kis manókat akik miatt lehet egyre több, a max a 8
    - halálkor az elixirek fogynak, de van mindig egy minimum, ami 4-5-6 lehet (nekem ennyi volt csak a max)

    - boss-ok, sok van, változatosak, csak néhánynál agybaj amit művel a játék, sebzés terén vagy a látószög vagy lock miatt (bár ez a fs játékokban is volt gond)
    - NG játékmód nem tudom lesz-e
    - vannak rejtette dolgok a játékban, de szerintem sokkal! könnyebben megtalálhatóak mint a BB vagy Das-ban, ott több volt a rejtett.
    NPC nincs a játékban, max 2-3 ami nem is értem miért volt.
    - harc az is részletes, összetett, sok lehetőség van a küzdőstílusokhoz megfelelően
    - nem álltam meg sehol a területeken szétnéztem 90%-ban legalább, ha nem többen és most tartok vagy 35 óra körül. Szóval 40-50 óra szerintem a story része, halálokkal együtt.

    Szóval jó játék, de nekem így is 3. lehet csak a sorban, a NG+ része nem hiszem hogy tartogatna nekem olyat, amiért belevágnék ha végigvittem.
    De 1x-i alkalommal megteszi.

    / most ahol elakadtam, egy érdekes rész, ahol nagyban hátráltat hogy nem tudok kilépni, vagyis kiléphetek órányi játék veszteségével, szóval nem tudom mi lesz a vége.
    De nem egyszerű, ajánlatos néha farmolni, ha az ember nem bírja a szenvedést, mert a boss-ok előtt gondot fog okozni a felkészületlen rajtaütés.

    Most hirtelen más nem jutott eszembe.
  • darkSectorxxx #64
    Ni-oH - Part 6

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.12. 16:25:59
  • darkSectorxxx #63
    Ja értem, ez a 4 terület első missziója asszem amiben vagyok, hát voltak aranyos bossok. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.12. 13:19:26
  • AntiHero
    #62
    3. szigetre még csak most megyek át. :D