8
  • Jawarider
    #8
    Néhol túl színes a képi világa...
  • Jagdgeschwader
    #7
    Talán a Split/Second a legjobb árkád autós játék, de azért a Blur se volt rossz! Nekem tetszett a Fuel is, meg az F-Zero sorozat!
  • Yagami
    #6
    Azóta is az egyetlen innovatív autós játék (és az eléggé keményen) a Split/Second volt. De nyugodtan mondhat valaki még mást is (nem nagyon van, talán még Flatout, de az sincs ahhoz képest sehol).
  • Yagami
    #5
    Annyira várom már, hogy ez a multis-faszomság lufi kipukkanjon már. Lassan csak észreveszik az emberek, hogy mennyire le vannak húzva nulla tartalomért cserébe. Évről-évre...aztán jön a következő és a következő unalmas semmilyen multi.
  • Magnum PI
    #4
    Emlékszem mikor ez megjelent mekkora álledobós volt. Ekkora még az NFS innovatív sorozat volt.
  • TothLaci
    #3
    Need For Speed III - Windows 10 támogatással, fullHD és 4K! támogatással, és 3DFx to DirectX 9! szoftverréteggel, több, mint 200 hibajavítással...


  • Magnum PI
    #2
    Tudom, tudom ez PS4 de majd ha így néz ki akkor szóljanak (NFS PS4-en is szarul nézki)

  • Ender Wiggin #1
    A trailer alapján annyira innovatív, hogy pont olyan, mint bármelyik rész az elmúlt 10 évben.