6
  • HyBrIDNyLA
    #6
    Nagyon sok agresszió van a felnőttek körében, különösen most. Rengeteg probléma van a családokban. A gyermekek ezt látják, átveszik. A tanárnak nagyon sok felelőssége van.
  • mrzed001
    #5
    És akkor most érdemes a tanulmány után újragondolni a de-szegregált iskolák alapötletét, mely szerint akár 3-4x bukott 14-15 éves kisebbségiek valók 9-10 éves apró gyerekekkel egy osztályba. És nem csodálkozik senki, hogy a nemzetközi tanulmányi felmérésen olyan hitványul szerepetek diákjaink.
  • duke
    #4
    "Rontja a diákok teljesítményét az iskolai kegyetlenkedés "

    Szanalmas luzerek, mindig utaltam az ilyen kis nyomikat. Velem senki nem kegyetlenkedett,mert en kegyetllenkedtem masokkal.
    Utoljára szerkesztette: duke, 2017.02.01. 15:39:22
  • Szefmester
    #3
    Nem.
  • RelakS][
    #2
    Szóval a cím elolvasása után nem csak nekem jutott eszembe, hogy Captain Obvious itt járt? :)
  • AnnieC
    #1
    Értem én, hogy eddig nem volt hivatalos kutatás, ami ezt az összefüggést adatokkal támasztotta alá, de nekem valahogy elég egyértelműnek tűnt eddig is, hogy akit nem hagynak békén az iskolában az valószínűleg nem érzi jól magát és ez kihat a tanulmányi eredményeire is. A szülőknek nem csak azzal kéne foglalkozniuk, hogy a saját gyerekeik ne legyenek szenvedő alanyai ennek, hanem azzal is, hogy megneveljék annyira a gyerekeiket, hogy azok ne mások zaklatásában találják meg az öröm forrását.