425
  • Nyiri
    #144
    Olvastam most egy steam értékelésben, hogy nincs manuals H shifting kuplunggal. Ez komoly? Szerintem tuti kamu
  • WinStar
    #143
    Na kipróbáltam,nem rossz. Nekem ami fájó pont és hiányzik az a Dirt 2 és Dirt 3-ból a rally-s résznél hogy nem egyedül voltál a pályán,s mindig voltak ai-k akiket vagy utolértél,vagy lerobbanva láttad... na ez itt NINCS!!!
    És ezt sajnálom,mert egyedül menni egy rally pályán... oké a valóságban is ritkán találkozol az előtted levővel.. de na,azért dobott rajta valamennyit. Összességében szerethető játék lett amúgy,de szerintem eléggé félkész még :S
    Viszont örvendetes hogy ultrán szaggatás nélkül megy :) Jár a keksz a codemastersnek!!!.
    Utoljára szerkesztette: WinStar, 2017.06.09. 10:58:11
  • alma2
    #142
    Persze meg ez se biztos annyit nem mentem vele, de ha mar van ez az extra palyageneralos resz, gondoltam jo lesz ez x ido utan, amikor mar unalomig ismered a szepen, egyesevel kidolgozott szakaszokat, de valoszinuleg azok is csak egy generalt palyak (elso harom utan, ezt latom) szoval pont olyan uncsi es egyhangu mar az elejen.
    A tobbi jatekmod igazabol nem nagyon erdekel, igy azokrol majd mas nyilatkozik.
  • Alexease
    #141
    A Dirt Rally-nal ugy lett volna "igazsagos", hogy legalabb meg annnyit rahuznak a fejlesztesere es tamogatasara, mint amennyi a hivatalos megjelenes elott az early access ("tamogatasi") ido volt. Es mivel "szimeseknek" reklamoztak, meg ha az alap, nagykozonsegnek szant engine fejlesztestol nem is terhetnek el, de legalabb a szimes reszet (autokezeles es egyebek) kicsit tovabb pofozzak, es kihoznak ala valami ertelmesebb, nagyobb DLC csomagot.

    De leszamitva a temogatast es a kozvetlenebb support-ot, a vegere "csak egy szokasos Codies Dirt program lett belole.

    Persze ha a DIRT4 lenne olyan jo es tartalmas szimesebb szempontbol, mint a Dirt Rally, akkor nincs nagy gond, ez uzlet;)
  • Alexease
    #140
    A palyagenerator buli, de sose lesz olyan, mint egy igazi szakasz. Azon nagyon sokat nem tudnak reszelni. Az egy bonusz, de arra alapozni egy program "erteket" vagy hosszutavu hasznalatat nem erdemes.

    Az AI mindig maceras, foleg az ilyen "elore generalt eredmenyeknel". Olyan, mint a Codies F1 (volt?!), a droton huzott AI: nullara vett tapadasnal a korulottem levo 3-4 AI kud az elemekkel (egyhelyben allnak), a tobbiek tokeletes koroket futnak;D
    Valszeg van valami skalazas a kulonfele korulmenyekre (ugyanazon palya/szakasz nappal, ejszaka, esovel, koddel stb.), de tuti nincs a vegletekig tesztelve/beallitva.

    A DIRT4-nel ami varhato volt: az azonnali optimalizalt multiplatform megjelenes miatt esetleg "nem oltyan latvanyos" (?!) es szimesebb szempontbol (sokkal) kevesebb hasznalhato jatekmenet. Amivel nincs gond, ez egyertelmuen a nagykozonsegnek szol.
    Amiben remenykedni lehet(ett), hogy megtartottak az auto kezelest es talan meg javitottak rajta.

    De a bevezetett jatekmodok, nehezsegi szintek (igy az azokhoz tartozo idok/eredmenyek es autokezeles) es a megcelzott nagykozonseg miatt azert vannak kerdojelek;)
  • Nyiri
    #139
    Egy percet nem játszottam még vele, de már most elment a kedvem :(
  • botyika
    #138
    a wrc 6-ban milyen hosszú pályák vannak? amúgy nekem is kicsit az volt az érzésem a generated videókat nézve, hogy hát szép jó hogy kanyarog összevissza random módon de semmi emlékezetes hely nincs így egy-egy szakasznál.
  • alma2
    #137
    Igy egy ora es par szakasz utan, nagyon lehangolo ez a palyageneratoros szakaszok, mesz a tokegyforma uton, semmi emlekezetes kanyarral, terulettel. Valtakoznak fixen mezo, erdo stb reszek. Generaltam parat, de azok meg pont ugyanazok voltak mint aprilisban a demoban :) Ha 1 kanyar nem ugy nezett ki, az meg ugye kit erdekel. Remelem kesobb valtozik.
    Ezt a ködot is kicsit tultoltak nem, hogy elore nem latok 20 metert, az ut szelet sem latom :) Az ai tempoja (ideje) meg lathatoan el van osztva a szakaszra, mig te kirepulsz a palyarol, ha atmesz egy pocsolyan, vagy beersz a kodos reszre, o megy tovabb az eredeti tempojaval. Szoval kb csak a szakasz vegi ido szamit. Mig az elso palyan siman elson lettem hardon, a masodikon ahol jott a kod 17. mintha meg ezt sem szamolna, figyelne az ai idokbe. Persze ez csak elso benyomas es csak a rallyt reszeket nezve.
    A grafika legtobb helyen osszhatasra szornyu, mintha 8 szinnel lenne kipingalva a palya, de vannk szebb reszek.
    Azt mondanam, aki nem dirt fan sokkal jobb valasztas (igen tegnap is elokaptam) a WRC 6 koroket ver errre osszhatasra, latvanyra, valtozatossagra, igy azt ajanlanam! kemeny 13 euro.
    A 3 periferiam viszont siman latta, beallitottam kulon a kezifeket is, igy nem rosszabb mint a dirt ebbol a szempontbol. Amugy vezetni nem rossz, sot, csak nem mindegy, hogy min.
    Na mindegy ezt elso blikkre erzem, lehet megvaltozik majd az egesz
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2017.06.09. 09:22:07
  • botyika
    #136
    ha a sima Dirt Rally-ba egy dlc keretében akár 20 euróért betették volna a stage generátort, azt simán megvenném, de csak ezért nem tudom mennyire akarok 50 eurót költeni. a játék többi része meg sose érdekelt csak a rally. remélem legalább a vezetés ugyanolyan maradt mint a dirtrallyban.
  • grebber
    #135
    Grafika állítólag gyengébb + ha a simesek sírnak az nagy királyság nekünk arcadeosoknak. Mi úgyis többen vagyunk
  • Nyiri
    #134
    Én még nem tudtam kiprbálni, de a steam review-k alapján eléggé lehangolt vagyok. Lehet refund lesz belőle
  • alma2
    #133
    Gondolom en, a preload valami kodolt + tomoritett cucc, hogy ne lopjak el megjelenes elott, de igazan bosszanto szinte tobb ideig tart most a jatekot kitomoriteni, mint letolteni..
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2017.06.09. 07:54:02
  • alma2
    #132
    na omlenek a review-k a steamen a dirt rally-sok elegge lehuzzak.
    Tegnap azt irta a stean ma este 8 korul lesz unlockolva,de mar lehet tolni,igy legalabb nem kell a viragboltiti letolteni, hogy kiprobalhassam.

    Honapok ota nem jatszottam dirt-ot vr nelkul, gondoltam tegnap kiprobalom ne itt szembesuljek vele ujbol, jobban tudjam hasonlitani. A faltol falig menes siman megvolt a magyar "atlag" idovel :)
  • __Jacek__
    #131
    Demo is van már:))
  • grebber
    #130
    4K screenshootok
  • RatBaG #129
    az enyém is megjött 11kor, 33 euro, csókolom.
    ha valakinek van felesleges posztere, én vevő lennék rá. :)
  • haflac
    #128
    Bocsi,hogy késve válaszolok.Kellett kicsit dolgozni is.Az f1 2016-ot is itt vettem.A kód szinte azonnal meg is jött.
  • peti79
    #127
    Na ez jó kérdés. Én minden nap poénból kattintottam egyet a "download" gombra a vásárlást igazoló e-mailben. Mindig azt írta, hogy majd 9.-e után próbálkozzak. Erre ma a tranzakció száma helyett már a kódok vártak...
  • Béluska74
    #126
    Én is a cdkeys-ről rendeltem meg még egy hónappal ezelőtt,de én még nem kaptam kulcsot hozzá. Kezdjek aggódni?
  • GPx8
    #125
    Nem várok drámai változást az aszfalton, bár egyesek szerint javult.
    (Engem az aszfalt rész rallyban nem annyira izgat, persze jó lenne, ha jó lenne...)
  • Szabi #124
  • Nyiri
    #123
    Nekem is csak preload van :)
  • peti79
    #122
    Én a cdkeys-en vettem 30.28 €-ért hétfőn. Ma kaptam meg a kódot, letöltöttem, már csak meg kell jelennie. Holnap este már szeretnék csapatni a játékkal.
  • Alexease
    #121
    Aki hasznalta a Dirt Rally-t es valamennyire szimes is, leirhatna milyen lett az aszfalt resz. Meg ugy altalabann valtozott-e valamit *elonyere:P).
    Az autok, jatekmodok, palyak egyebek alap, azzal nincs gond. THX!
  • Nyiri
    #120
    10.500 ért tudtam most venni. Steam kód.Ez olyan 33 eur. Ennyit simán megér
  • Szabi #119
    instant gaming-en német lefotózott borítós kulcsot adnak előrendelős bónusszal, 10.298 Ft-ért, ha PP-al fizeted.. illatosító meg poszter nem jár érte, de valahogy csak megleszek nélkülük :D
  • GPx8
    #118
  • Nyiri
    #117
    Mennyire megbízható? :D
  • haflac
    #116
    Itt csak 30.
  • Nyiri
    #115
    És Svájc, Norvégia? Ott is csóróság van hogy olcsóbb mint nálunk?
  • grebber
    #114
    Indiában ja ,mert ott a havi fizetés kb 10 ezer ft se.... lehet sokat is mondtam..Azt az életet ami ott van a legrosszabb ellenségeimnek SE!
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.06.07. 22:24:49
  • Nyiri
    #113
    Dirt 4 árak

    Azért ez kemény hogy még svájcban is olcsóbb. Indiában meg kb ingyen van.
  • alma2
    #112
    Ahogy nezem videon, ugyanaz a bena co driver megoldas van, mint a dirt rally-ban. Nem engedi atszabni, csak globalice eltolni idoben az egeszet.
  • alma2
    #111
    Nekem meg is jott a kulcs, preloadolni engedi csak a steam.
    36 GB.
  • GPx8
    #110
    Június 6 konzolok (US). Június 9 mindenki más (sajnos).
  • Szabi #109
  • Nyers
    #108
    De rég is volt! :)

    Kösz a videót, van ilyen, tényleg. Csak sajna a játékokban elég béna ez a köd effekt. Főleg, ha ennyire túltolják.

    Egyébként, hogy hogy ennyi videó van már fent YT-n? Codies kiküld early access build-et ilyen sok embernek?
  • bmwcrash
    #107
    Nekem azt írták, hogy 8-án délutántól 9-e éjfélig várható.
  • WinStar
    #106
    Sziasztok.Én előrendeltem Steam-en.Akkor az azt jelenti hogy júni 9 0:00-kor már tölthető is lesz?
  • bmwcrash
    #105
    A #96 második videósa teljesen rendben van. Főleg úgy, hogy nem is kormánnyal tolja.
    Utoljára szerkesztette: bmwcrash, 2017.06.05. 13:15:36