16
  • Cyberdog
    #16
    A mostani gépet látva, egyre valószínűbb az F117-sről szóló pletykák. A J-20-snál még tagadhatták a dolgot, hogy nem a 99-ben lelőtt F117-s került hozzájuk.

    A koszovói háború idején a szerbeknek sikerült lelőni egy példányt. Viszont a roncsok eltűntek. Majd felbukkantak olyan műholdas képek, amelyeket kínai légierő egyik támaszpontjáról fotóztak (ahol kutatásokat és repülési kísérleteket végeznek) és ott ki vehető volt, egy F117-s roncsa. A roncsolás mértéke és elhelyezkedése, megfelelt a Szerbiában lelőtt gép roncsolódásainak.
    Utoljára szerkesztette: Cyberdog, 2017.02.13. 22:23:35
  • Cat #15
    Kína lassul, 6% környékén vannak, de a statisztikákat kozmetikázzák. Az USA stabilan tartja a 2-3 százalékot évtizedek óta. Ha fogadni kéne, simán utóbbira tennék.
  • globint
    #14
    Kína, USA, Oroszok, arabok.
    Hogy mi lesz itt!!??
    Hát a Gorbi azt mondta, a III. világháború.
  • zola2000
    #13
    Lényeg az, hogy Japán és dél Korea csak egy pötty a világ térképen mégis ahogy jöttek fel, teljesen átrendezték a világ gazdaságot és világ kultúrát.

    Most az ezeknél nagyságrendekkel nagyobb Kína jön fel kb ugyanúgy, érdekes lesz a következő néhány évtized (főleg hogyha USA és EU ezzel párhuzamosan gyengélkedésbe kezd)
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2017.01.28. 09:07:11
  • zola2000
    #12
    Hogy mennyire hiába van meg pl egy koreainak a tudása, azt jól mutatja, hogy hogyan áll az országuk.
  • Kara kán
    #11
    Nyugodtan lehet mondani Éles Kardnak is, hisz a kínaiak sem Sharp Swordnek hívják.
  • fonak
    #10
    Ebben van valami, de azért a mennyiség átcsap minőségbe egy szinten túl.
  • johnfly
    #9
    ÁÁÁÁÁ, én csak annak a statisztikának hiszek, amit saját magam hamisítottam. Mellesleg első kézből tudom, hogy hiába van egy ázsiai (mondjuk kimondottan koreaiakról van tapasztalatom) embernek végeláthatatlan tudás a birtokában, ha kreativitás annyi szorult bele, mint egy tál salátába, és semmilyen döntést nem tud meghozni amit legalább négy meating-en nem beszéltek át töviről hegyire, és legalább hat prezentáció nem készült róla (de ezt egy anyacsavar meghúzásának megfelelő komolyságú ügyekig elmenően).
  • zola2000
    #8
    Ez a lényeg, ezért megy fel Ázsia, és le a nyugat minden szempontból:



  • zola2000
    #7
    A világ harmadik legnagyobb területű, második legnagyobb gazdaságú, és első legnagyobb lakosságú országa neked kicsi ?! o_O
  • fonak
    #6
    Volt a régi vicc, hogy Gorbacsov elmegy a jósnőhöz, hogy mondja meg neki mi lesz 50 év múlva. Az belenéz a varázsgömbjébe:
    - Látom a Fehér Házat. Vörös zászló leng rajta.
    Gorbi boldogan dörzsölgeti a kezét, de megkéri, hogy a biztonság kedvéért nézze meg a Kremlt is:
    - Ugyanolyan vörös zászló van rajta, meg ugyanaz a felirat, ami a Fehér Házon is volt.
    - Miféle felirat?
    - Nem tudom elolvasni, mert kínaiul van...
  • esztyopa
    #5
    F*sza !
    Most már a kicikinaiak is tudnak lopakodva bombázni !
    Ez TÉNYLEG dijjat érdemel az ostoba emberiségtől !
  • zola2000
    #4
    Nézd meg a nemzetközinek hazudott Oscar díjakat kik nyerik :)
  • zola2000
    #3
    Amilyen vezetést kapott most az első, elég rövid lesz ez az idő szerintem.
  • Akva
    #2
    Szar ügy, de TÉNYLEG komoly. Nem verik át saját magukat. Ezek nem orbánisták. Kína már a világ második gazdasága, és csak idő kérdése, hogy első legyen.
  • Ender Wiggin #1
    Ja, hogy saját magukat díjazzák, az komoly.