17
  • hemmis
    #17
    azt lehet tudni hogy filmeket le tud majd játszani és ha igen milyen formátumban?
  • Szefmester
    #16
    Kérlek nézd már meg mennyibe kerül még ma is a wii u...azért a pénzért boltban ps4-et is vehetsz már.
  • zola2000
    #15
    Ha a ds-wii-3ds bukását nem vetítettétek volna előre, akkor hihetőbb lenne.


    Egy söröm nekem is van rá, hogy legalább 3ds szinten fog majd menni a switch, aztán meglátjuk.
  • ugh
    #14
    Egy kocka sorom van ra, hogy akkora bukta lesz mint ide lachaza.
    Es de.
    Kurva draga es a nintendo nem igen szokot olyan arcsokkenteseket csinalni mint a sony, mert sokkal nagyobb gorenyek mint a sony ami azert elegge nagy szo.
    Szoval ez a cucc bukta.
    A wii u bukasat is elorevetitettuk paranes mi voltunk a troll g€¢ik.
    Aztan zakozott is.

    Utoljára szerkesztette: ugh, 2017.01.20. 18:06:54
  • zola2000
    #13
    Én azon is elgondolkodtam hogy mennyire is magas ez a 300euro/dollár ár, a gpd win például 350 dollár, és inkább régebbi játékokra ajánlják, de több a hátulütője mint a switchnek (de legalább sokoldalúbb) az nvidia shield is jóval drágább volt (ma sem olcsóbb) aztán android játékok mellett 2-3 játékot portoltak direkt shieldre életciklusa alatt (és egy másik fórumban valaki szidta hogy a 6os androiddal elszúrták)
  • asgh
    #12
    A kezdeti magas ár azért van, hogy tudják tartani az előrendelések gyártási ütemét. Ezt minden gyártó alkalmazza, aztán vagy leáraz, vagy kiad egy új verziót, amit kicsit átdesignolnak meg kijavítják benne a kezdeti hibákat (pl. aksiidő) és odaadják jóval olcsóbban, hogy a nem mario fanokat is behúzzák.
    A switch sikere azon fog múlni, hogy az eladások az idei karácsonyi szezon végéig elérik-e a kritikus tömeget, hogy a nintendo-n kívül másnak is megérje fejleszteni rá. Mivel jelentősen megkönnyítették a mobilos játékok portolását és már most sok fejlesztő bejelentette, hogy ki fogja adni a cuccait switch-re, szerintem ezt meg fogja ugrani és onnantól már nem nagyon tud megbukni: lesz rá játék, a játékok miatt venni fogják, mivel sokan veszik, még több játék lesz rá, és így tovább.
  • ugh
    #11
    200 "aero" az ertelmes ar lenne.
    De annyi sose lesz.
    Ismerjuk a nintendot annyira, hogy akkor fog csokkenteni ha mocskos nagy buko.
    De akkor se egy 100-ast.
    A magyar embernek keves a penze ezert elgondolkodik es nem esz nelkul vasarol.
    Legalabbis egy resze, igy nehezebb rasozni baromsagokat.
    A nyugatiak legtobbje meg a japok nagy resze agyalagyult.
    Utoljára szerkesztette: ugh, 2017.01.18. 17:17:26
  • zola2000
    #10
    Igen, de magyar oldalakon mindennel kapcsolatban nagy volt eddiga szkepticizmus ami Nintendo, ebből csak a wiiu jött be, a 3ds ma is fogy. (mondjuk ha a magyar piacot nézzük, itt tényleg nem sikeres az N , 'jó' hogy a magyar piacot a világ cégek nagy ívben... : )


    Én azt jósolom, hogyha 200 euró alá megy akkor lesz siker ami szerintem év vége pont mint a 3ds ... aztán majd meglátjuk.
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2017.01.17. 08:29:58
  • ugh
    #9
    A wii u val kapcsolatban is szkeptikus voltam aztan mekkora siker lett.
    Ja nem.
    De nem csak magyar oldalakon megy ez.
    A prezentaciot kovetoen par ora alatt jo nagyott zuhantak a nintendo reszvenyarak.
    Es kulfoldi oldalakon is megy "fikker".

    Az hogy az ujabb gepeken jobb lesz az uzemido nem vigasztalja azt aki az elso szeriakbol vasarol mivel szet kell szedni ezt a szart a cserehez.
    Aki szerelt mar tapis berendezest az tudja, hogy nem leanyalom szetszedni oket.

    A 6 oras uzemido szerintem fals vagy max a tehenfejos szarsagra ertetendo.
    Utoljára szerkesztette: ugh, 2017.01.16. 13:52:28
  • zola2000
    #8
    Játéktól függően 3-6 órát mondanak

    Usb töltője van, az usb külső akksi egyrészt olcsó, másrészt nagyon sok embernek van. A 3ds üzemideje is gáz volt kezdetben úgy emlékszem, aztán a new gépeken javult.

    Azért gondolom hogy nem fog bukni, mert talán nem csak szerintem szar mobiltelefonon tapiképernyőn játszani, Bluetooth gamepadot is vettem, de alig valami támogatja, nem is elegáns megoldás (egyébként a 3DS bejelentésekor is ugyanilyen szkepticizmus volt magyar oldalakon, aztán... )
  • ugh
    #7
    Igen az araval is komoly problemak vannak.
    Legalab annyit tehett volna a nintendo, hogy ket komolyabb aksit ad amik cserelhetok es egy atmeneti aksit ami mondjuk a cuccban van.
    Igy ha jatek kozben lemerul lekapcsol mindent amit lehet es, hogy ne vesszen el minden ellatja a memoriat legalabb amig a masik aksit ranyomod.
    Nem is kene, hogy tobb ezer mAh-s legyen.
    Aztan tolhatod tovabb.
    De a nintendonal penzehes tokhulye szarevok ulnek.

    Annyi sebbol verzik ez a cucc mint allat, igy kizart, hogy ne legyen zako.
    Utoljára szerkesztette: ugh, 2017.01.16. 11:38:45
  • ugh
    #6
    Azert mert a ds-ek mobil handheld konzolok voltak.
    Ez nem az.
    2 oras uzemido az egy nagy 0 zero.
    Ezert a penzert mint asztali konzol meg szinten 0.
  • zola2000
    #5
    Ha tippelnem kéne én mivel a mobilok egyre komolyabbak kb 50 millióra tenném a switch eladását, ugyanúgy mint a 3ds, először kevesen veszik a magas ár miatt, ha leveszik az árát 200euró alá, onnantól lesz siker.

    (A 3ds járt így)
  • zola2000
    #4
    3ds: 60 millió, ps vita és wiiu: 15-15 millió - > kb 90 millió volt ebben a generációban az igény amire jó lehet a switch.

    Csak tudnám miből gondolja mindenki, hogy a wiiunál is nagyobb bukás lesz, az azt jelentené, hogy nem hozza a 3DS eladásainak a negyedét sem, ami szerintem lehetetlen.
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2017.01.16. 08:24:06
  • Okisz
    #3
    Veled értek egyet.
  • ugh
    #2
    Akkor mar lesznek kb 1 millioan.
    Ez egy konzolnal lofasz.
    Akkorat fog hasalni ez a cucc mint a haz.
    5-6 oras uzem idovel talan jo alternativa lehetne 60-70-ert (meg en is befizetnek egyre talan).
    De ez igy picsafust.
    100 rongyert meg plane.
  • zola2000
    #1
    Szerintem nagy bukás nem lehet, aki hordozható gépen akar játszani, de nem elégszik meg a mobilos tapijátékokkal, az (mivel a ps vitának nem lesz utóda) switcht fog venni.
    Hozzájuk jön még az a réteg aki Nintendo konzolt szokott venni.