15
Expedition: Viking
  • Montanosz
    #15
    romai rész megjelent van deepl magyaritás hozzá

  • Tibbbor
    #14
    Tegnap értem a barlangos küldetéshez.(amikor addig kell védeni a barlangot, amíg az erősítés meg nem érkezik) Láttam erről gameplay videót és nem tudom hogyan, de a videót feltöltő játékosnak még harcolnia se kellett a bejáratnál, nem úgy, mint nekem.Valószínűleg nála más irányt vett a történet a párbeszédek és döntések alapján.
    De nem is ez a lényeg. A főküldetést jelentő harcot már nyolcadszor próbáltam, de valamilyen oknál fogva mindig lefagyott a játék(korábban soha). Főleg a tüzes nyílvessző kilövésekor, de néha egyszerűen minden képességem beszürkült, nem lehet ráklikkelni az "End Turn" gombra sem. Másnál is jelentkezett ez a probléma?

    Még valami: hogy működik a boszorkánycsajnak az a képessége, amikor az "incapacitated" társát visszahozza a harcba? Próbáltam már szomszédos hexa-ról, messzebbről is, de a kifeküdt társam csak nem kelt fel, a képesség viszont beszürkült. :(
  • Tibbbor
    #13
    Köszi, közben rájöttem, hogy én voltam a béna, mert azt hittem, ez a karaktergenerálás nem a küldi része, csak amolyan opció, de sikerült. Eddig nagyon tetszik a játék, de helyenként túl nehéz az angolja, legalábbis nekem.
  • Daermon
    #12
    Igen ott csinálhatsz. 10-en fogtok menni.
  • Tibbbor
    #11
    Ez azt jelentené, hogy nála kreálhatok új karaktereket? Mert két újat kreáltam már, csak nem látom sehol, hogy a toborzandó legalább 9 kísérő helyett már csak további hetet kell beszerveznem.
  • Daermon
    #10
    Ha kész vagy tényleg a küldikkel, akkor Skallagrimmal kell beszélni és ott szerezhetsz be embert.
  • Tibbbor
    #9
    Remélem, nem bugba szaladtam bele. Legénységet kellene toboroznom Ribe-ben, de amit lehet, itt már elvégeztem, küldetésjelzőm sincs már, bejártam az egész várost, legénység sehol, akikkel meg még egyáltalán beszélni lehet, azok meg nem mondanak semmi újat. Tipp?
  • Daermon
    #8
    Na kicsivel több mint 6 óra után azt kell mondjam, hogy kellemes kis játék lett :)
    Most érkeztem meg Angliába a kis viking csapatommal. Lesz itt nemulass :D
  • Daermon
    #7
    Megjelent :)
    Idő híján még nem tudok neki állni egy darabig. Aki elkezdte, majd írjon pár sort, hogy milyen, pls :)
  • Daermon
    #6
    Steam adatlap frissült: Április 27 a megjelenés.
  • Daermon
    #5
    Jó csak az ugrott be róla. Bár ebben ugye körökre osztott harc lesz, ahogy néztem.
  • b-type
    #4
    Ne Baldur's Gate-t várj. De jó lesz, az Expeditions: Conquistador-l játszottam, nekem tetszett..de teljesen más mint egy BG, IWD
  • Carmang
    #3
    Jónak tűnik.
  • Daermon
    #2
    Trailer és gameplay.


    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2017.01.14. 16:20:59
  • Daermon
    #1
    Sziasztok!

    Mivel nincs témája gondoltam nyitok neki.
    Egy viking témájú, régi vágású (izometrikus) RPG lesz. Mivel szeretem a Viking kultúrát, és a Baldur's Gate 1-2 óta az ilyen RPG-et is imádom, így nagyon kíváncsi leszek erre. :)
    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2017.01.14. 16:20:40