358
  • kalif
    #238
    Mától van elméletileg Open béta, igaz ? Pontos időpont nincs ? A honlapon, facebookon nem találtam.Azért illett volna már pár nappal előtte pontos időpontot adni, mint más MMo-k esetében.Ez így nem túl biztató :(
  • Running
    #237
    13.-ai Stream elemzése
  • Running
    #236
    Ashes of Creation Apocalypse - December 18.
  • Running
    #235
    Caste Siege részlet és egyéb infó
  • Running
    #234
    Ashes of Creation Apocalypse – Ruhák, felszerelések és kozmetika 2018.12.01.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2018.12.02. 12:01:03
  • Running
    #233
    Raidekről
  • Running
    #232
    ashes-of-creation.hu - Miért van esély egy jó MMORPG-re?
  • Running
    #231
    ahses-of-creation.hu - Összefoglaló a szintezésről.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2018.11.08. 08:19:03
  • Vicodine
    #230
    A baj eppen az, hogy nekem nagyon is atjon, mikor mi tortenik… Barcsak ne jonne at :D
  • Nephin
    #229
    "minden amit lehet latni a videoban, teljesen otlettelen, bugyuta, es elfogultsag es kritikusmentesen barki ramondhatja okkal, hogy gagyi."

    Ez így van. Csak azt felejted el, hogy olyan dolgok alapján hozod eme sommás véleményt, mintha valaki nekiállna Eiffel-tornyot építeni saját készítésű gyufaszálakból, te odaállnál mögéje, mikor megmutatja, hogyan faragja ki a fadarabokat, hogyan illesztgeti őket így-úgy, hogy bemérje, miből mennyi-mekkora kell, és mondogatnád, hogy ez egyre vacakabbul néz ki, nem lesz belőle semmi.

    Semmi baj, tudták előre, hogy a nyílt fejlesztés sok olyan emberkével jár, akiknek nem jön át, hogy mikor mi történik. Ez van.
  • mikromanus
    #228
    Felesleges a mostani kinézet alapján ítélni. Ez még nagyon pre alfa. A grafika az ami a legkevésbé fontos itt még. Sok-sok statikus elem, meg placeholder. Az alapok működjenek, aztán később ha ezek jok, akkor mehet a csinosítás!
  • fluency
    #227
    Én személy szerint nem kapcsoltam védekező üzemmódba Vicodine. A single player játékokat preferálom, de rajta tartom a szemem néhány multis dolgon: Pantheon Rise of the fallen, Camlot unchained, meg ez. Ez a védem a játékot dolog nálam megbukott. Felőlem aztán be is csődölhetnek nagyon nem érdekelne, de... Teljesen felesleges egy még fejlesztési fázisban lévő játékot leírni csak azért mert, most idézlek: "ez a video kicsit jobban kellene, hogy kinezzen".
    Ahhoz egyébként mit szólsz, hogy az a nagy pók a videó elején elhagyta az "otthonát", mert "kimosta" az eső?
  • Daditsx
    #226
    Bless topicból tudhatjuk, hogy akik védik a játékot a legvégsőkig védeni fogják. Kár bármit is mondani. De most még tényleg korai kiállni mellette vagy támadni. Ebből bármi lehet még. Majd ha kijön early access-ként és még mindig ilyen lesz na akkor már lehet támadni, mert akkor nagyon kevés dolog fog változni már.
  • Vicodine
    #225
    Latom nagyon bekapcsoltatok vedekezo uzemmodba :D En csak realista vagyok, nem pedig kritikus, jopar dologban hittem mar, kesobb mindrol kiderult, hiaba. Emlitettem, irtam, hogy tisztaban vagyok a jatek jelenlegi fazisaval. Ezen a reszen tok hulyenek nezel running, de tényleg, meg le is irtam, erre ugyanazzal jossz, hogy de ez igy meg ugy.. :D Ami nekem nem tetszik, az nem a grafika! Meg csak nem is az effektek. Hanem az, hogy minden amit lehet latni a videoban, teljesen otlettelen, bugyuta, es elfogultsag es kritikusmentesen barki ramondhatja okkal, hogy gagyi. Ilyen videokkal riogatni szoktak az embereket, nem pedig meggyozni es pozitiv reklamozni. Nem véletlenül kovetem en is a jatekot, mert hatha lesz belole valami, kicsit bizom benne, de az igazsag az, hogy a realitas talajan maradva az jon le, hogy hónapról hónapra egyre kisebb az esely arra, hogy ebbol tényleg az legyen ami. Elnezest, hogy ha valakinek nem tetszo véleményt fogalmaztam meg, es pont azok mondjak, hogy nem nekem valo, akik a legkevésbé realistak es vagjak mirol is szol az egesz :D NA nem baj, mar megint csak a sardobalas megy...Ahelyett, hogy ervelne valaki, miert is nem gagyi, a vedekezo táborból, ahelyett en vagyok a hulye :D
  • Running
    #224
    De most komolyan, megnézi Vicodine a videót, ami eleve medium, butított, az ui totál semmi, az animációk, effektek nagy része változik, majd megállapítja, hogy ez illúzióromboló, nem kéne mutogatni. Eleve elhangzik a videóban, hogy a dinamikus időjárás tesztelésére is van. Megjelenésig van kb másfél év, és 3 hónapig csak backend részt tesztelnek, ezek után nem igaz a vezérnek az az állítsa, hogy vannak olyan játékosok, akiknek nem való ez a játék, meg lesznek akik nem értik meg mi az amit látnak?
    Vicodine az élő példája annak, hogy ez az egész nem neki való.
  • fluency
    #223
    Ugyan már Vicodine, amennyire ő elfogult, legalább annyira vagy te kritikus. :)
    Ez amúgy tipikus dolog az alfa fázisban. Nem tolják ki a max grafikát, mert jelenleg az a fontosabb, hogy hogyan "viselkedik" játék. Engem mondjuk zavar ez a sok robbanás effektus, mert xart se látsz tőle csak a repkedő számokat. De egyenlőre nem lesz rossz. Mondjuk ha ez 1 év múlva is ugyan így fog kinézni, akkor össze fogom ráncolni a szemöldököm én is, de kétlem.
  • Vicodine
    #222
    Huha… :D Elfogultsag jeleit nem tudom felfedezni... :D
  • Running
    #221
    Azt mutatják, ami a valóság, ahogy áll a projekt, kb teljesen nyitott a fejlesztés. Elmondták, hogy az emberekre bízzák felfogják e azt, hogy a termék nincs kész, fejlesztés alatt áll. Azt is elmondták, hogy nem mindenkinek készítik a játékot. Ha nem tetszik amit látsz, akkor nézz meg egy Battlefield 5-ös videót, az majd izgalomba hoz, vagy valami hasonló széttupírozott terméket, a lényeg, hogy fogyasztható legyen amit látsz, mert az a fontos, nem az, hogy a megjelent termék jó legyen.
  • Vicodine
    #220
    Tudom tudom.... pre alpha, meg messze meg a kiadas stb stb.., de ez eddig egyre gagyibb...Ertem en, hogy legalabb masfel ev van a betaig/kiadasig, de azert ha olyan jol haladnanak akkor ez a video kicsit jobban kellene, hogy kinezzen. Jo sok melo lesz ezen, ebbol nem lesz semmi 2019 vege 2020 elejere, ha most ilyen allapotok uralkodnak. Ugy gondolom, egy darabig csak negativ iranyba halad az AoC vonat, ha ilyen videokkal sokkoljak a kozonseget.
  • Running
    #219
    Általános információk
  • Running
    #218
    :)) Rendben.
  • Terawatt
    #217
    Akkor én most be is fekszem a frigóba - szedjetek ki egy héttel megjelenés előtt.
  • Running
    #216
    Gyártás-Szakmák-Feldolgozás témaköre került összefoglalásra. Jó olvasgatást,
  • Running
    #215
    Elkészült az új idővonal: Link
  • Daditsx
    #214
    hatások...
  • Running
    #213
    Összefoglaló cikk a hátasokról. Link
  • Running
    #212
    Az NDA feloldásra került, Nephin közvetít. Jó bámészkodást.
  • Running
    #211
    Housing.
  • Running
    #210
    Összefoglaló cikk a Dungeon-okról: Ashes of Creation Hungary
  • Running
    #209
    Ebben a cikkben a Guild rendszerről olvashattok: Link
  • Running
    #208
    Egy összefoglaló cikk arról, amit eddig a Karavánokról tudunk. Jó szórakozást. Link
    /A honlap még fejlesztés alatt áll./
  • Running
    #207
    A gazdaságról és PVE-ről: kereskedés, gyártás, termelés, stb...
  • Running
    #206
    A pár napja leadott stream összefoglalója, 10 kérdés és válasz:
  • Running
    #205
    A PVP-ről összefoglaló:
  • Running
    #204
    Fajokról egy összefoglaló:
  • Running
    #203
    Érdekes volt, mert végignéztem, nem is számítottam semmire, és valahogy a videó végén azt mondtam, hogy ez igen, ebből még talán valami jó is lehet. Az ESO elején 2013-ban a 2. bétán éreztem hasonlót utoljára mmo szinten.
  • Vicodine
    #202
    Ja eleg gaz. Nem ertem, miert toljak ezt a kameranezetet… Az animaciok oke, ez a gagyisag elfogadhato, mert korai stadiumban van, azt a vegefele csiszoljak altalaban. De ez az uj combat rendszer felo, hogy veglegesiteni akarjak. Amikor eloszor megláttam ezt a combatot, azt mondtam hurra! Mert lattam, hogy nagyot leptek eolre. De ugy latom, hogy beakadt naluk ez a celkeresztes FPS nezetes combat akarmi, es nem tudnak tovabblepni. Akkor pedig ez is ennyi... Na de mondjuk ezt a reszet sokaig fogjak meg tesztelni, remelem rajonnek, hogy ez nem jarhato út. Az effektek meg igen, beteritik az egesz kepernyot, indokolatlanul zavarjak a kilatast. A renges elsore zavaro volt, de aztán ha belegondolok, hogy mi csapodott a foldbe, végül nem tartom tulzasnak :D Hat igen, ezen meg sok melo lesz, ebbol 2-3 evig tuti nem lesz semmi :D
  • Daditsx
    #201
    engem nem nyűgözött le. effektektől semmit se látni, közeli a kamera. közel harcos hit box-ja túl nagy.
  • Running
    #200
    Ez már így ebben az állapotában is atyaég:
  • Vicodine
    #199
    Ja valami hasonlo volt. Azzal a különbséggel, hogy mar elotte is volt kalapozas.