151
FFXV.gif

Final Fantasy XV
  • darkSectorxxx #151
    Ha tölem kérded, nem játszom vele :)
  • Ulthanito
    #150
    Na, milyen a játék? vegyem vagy ne? Bossharc van benne? :)
  • darkSectorxxx #149
    lezárták a képfeltöltő oldalt, vagyis a banner nem elérhető regisztrálás nélkül. GG
  • Daermon
    #148
    Na tegnap végeztem a játékkal 23,5 óra volt, lvl42 (amihez volt kb még 2 szintji xp pluszban betárolva). Technikailag a PC verzió minden téren szinte tökéletes volt.
    A játék összeségében tetszett: 8/10.
    A vége igazából kicsit fura volt, néha sok volt ez a bratyizgstás is a szereplők közt, és a 13. fejezet rémálmaimban fog kísérteni, annyira szar volt. :D
    De megérte :)
  • darkSectorxxx #147
    Hát ez rossz választás volt szerintem. :D
    Meg sokak szerint is, ezért se csodálom, hogy inkább egérbill. :)

    Én is azért vettem meg, mert hajtott a hype vonat, hogy ez a giga kontroller, azt kiderült lofaszt, ettől csak jobbat lehet venni
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.03.12. 16:14:41
  • Daermon
    #146
    Nem. Konzolom nincs, és PC-hez meg valahogy a SC-re esett a választás.
  • darkSectorxxx #145
    X360at próbáltad? :)
  • Daermon
    #144
    Ritkán van olyan, amihez kéne. De akkor jól jön, mert kényelmes.
  • darkSectorxxx #143
    Nekem is van steam kontrollerem, ha csak az van, akkor megértelek hogy nem használod. :)
  • Daermon
    #142
    Jó tudni. Van Steam Controllerem, de nem volt kedvem elővenni :D
  • darkSectorxxx #141
    Kontrollerrel megoldódik a térkép is. :)
  • Daermon
    #140
    Hétvégén végre volt egy 3-4 órám kipróbálni. Steam verzióval semmi gondom, kifejezetten simán fut, harcokban is. A bill+egér is könnyen kézre áll, szóval az irányítás is nagyon jó lett (egyedül abba tudok belekötni, hogy a térkèpen billenytyűket kell használni, ráadásul wasd helyett a ijkl-t, amit nem tudom miért).
    A sztori előzmény filmje jó volt, ez is jól idul, kiváncsi leszek milyen lesz, de ahogy olvastam elég jó. :)
    Meg pár hunting küldetést is letoltam már, a gearelés se lett egy bonyolult (bár ez manapság megszokott).
    Nálam a 7 és a 8 (főleg a 8) nagy etalon ettől is sokat várok, és eddig jó is.
  • JonasSandor
    #139
    Na jah az biztos.
  • darkSectorxxx #138
    Hát az idő nem számít...Duke nukem....:D
  • JonasSandor
    #137
    És ezt csinálták 12 évig úristen.
  • darkSectorxxx #136
    Önmagában nem lenne gond, de télleg ultrafos lett ez a rész. Szerintem.
  • sztar007
    #135
    Gondolom mivel konzolos topic és pc-re jelent meg.
  • JonasSandor
    #134
    Nem nagy az érdeklődés iránta.
  • darkSectorxxx #133
    Ja... :D
  • Daermon
    #132
    A játékot Steamen. :)
  • darkSectorxxx #131
    Mit? :)
  • JonasSandor
    #130
    Este 6-kor aktiválják.
  • Daermon
    #129
    Steamen előtölthető.
  • blackfire001
    #128
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát ez a képválasztás a végén eléggé érdekes volt. :D Nem volt sok jó csapatképem, csak egy ahol egy robottal harcoltak, kicsit fura de még mindig jobb mint hogy az egyik streamer csak egyetlen egy darab képet készített, azt is Cindyről, és a végén Noct azt mutatta meg Lunának, ill az maradt ott a trónszéken. :D :D :D
    Kár, hogy nem lett happy end, de így nagyobbat ütött a dolog az biztos.

    Endgame:
    Ahogy nézem nekem ennyi volt a játék, valahogy ez a vissza az időben annyira már nem jön át. Talán jobb lett volna ha a túlvilágon harcolgatunk a démonok ellen, más-más NPC-kkel megspékelve, csak hát akkor meg a mellékküldik érdekesen vennék ki magukat.Na mind1...
    Ti játszátok az endgame-et? Van benne valami epic, vagy valami ami miatt érdemes lehet?
    Illetve ez a többszemélyes mód milyen?

  • JonasSandor
    #127
    Meg is jelent a demó.
  • sztar007
    #126
    Február 26.-án játszható demó fog megjelenni, amiben benne lesz az egész chapter 1.

    4 DLC-t terveznek még ami (előreláthatlólag) mind epizód lesz.
  • Seth
    #125
    Ez nem multi játék. 1 évvel később beleeroszakoltak egy multis funkciót, de ha amiatt akarod megvenni, akkor inkább hagyd az egészet, nem éri meg
  • sztar007
    #124
    Lehet előrendelem PC-re, ugyanakkor egyik előző része se fogott meg, főként a harcrendszer miatt. A kérdés hogy valószinüleg denuvot fog használni és mennyire éri meg csak a multi miatt megvenni?
  • Tatyla
    #123
    Nem
  • TomStorm
    #122
    Üdv.
    Ha megveszem játékkal a Gladiolus Episode kiegészítőt akkor kezdhetem vele az alapjátékot?
  • Kandurex
    #121
    Szerintem ebben az esetben, nekem jobb.
  • Bandicoot
    #120
    Na látod ilyenkor jön elő az hogy sosem értetted mi is a final fantasy és nem is fogod.
  • darkSectorxxx #119
    Gecijó, örültem volna pár játszható summnnak is, de ez is gecijó.
  • Kandurex
    #118
    Ázt a büdös mindent, micsoda fontos frissítés...!
  • AntiHero
    #117
  • darkSectorxxx #116
    "Final Fantasy XV - a következő frissítés után már mi is készíthetünk fotókat"

    Mondjuk vicces hogy alapon miért volt random, de mindegy. :D
  • darkSectorxxx #115
    6M az szép. :)
    Azért a félkész az talán nem helyes jelző, a furcsaságok ellenére a játék szerintem nem bugos vagy hiányos, csak más, nem a megszokott. :D
  • RaidenHUN
    #114
    Te egyébként tényleg csak sírni jársz ide a topicba?

    Ha annyira nem tetszik neked akkor tedd le és kész, senki nem kényszerít, hogy játssz vele, majd más fog helyetted is.
    Utoljára szerkesztette: RaidenHUN, 2017.01.10. 20:25:26
  • Bandicoot
    #113
    "ennél többet már nem szándékoztam időt, tintát :) szánni erre a két kripta szökevényre."

    Tegyük hozzá SZERINTED.:)
    Én a 100 beletett órát végig élveztem. Evvan.
  • Kandurex
    #112
    6M az eladások, egy fél-kész, átgondolatlan játékból....nagyon, nagyon remélem, hogy a készítők vágják, hogy ez nem a produktumuk érdeme.