5
  • AZUL
    #5
    nemértem miért ezt a vonalat erőltetik a megfimesítés fronton... azok a könyve amiben nem Langdon a vonal, sokkal jobbak, és szerintem sokkal ötletesebbek, fordulatosabbak, s eladhatóbbak a filmiparban. s ami a leglényegesebb, eredeti... nem valami újradolgozott, értelmezett szar... mert ugye a "davincsi" kód, az már sokadik feldolgozás (könyvben), s a többi is ennek folyamányai, stílusban, ha konkrétan történetben nemis...
  • jkedzs
    #4
    ez kurvára igaz.
    a kedvencem, amikor versenyeznek, hogy ki mennyi fost tud megnézni, hogy aztán a munkahelyen mű megbotránkozások közepette elmesélhessék, hogy melyik emberállat, mit művelt a tegnap este látott műsorban.

    igazán igényes témák beszélgetéshez ezek. NOT!
    tisztán szánalmas!
  • Yagami
    #3
    De a magyar (és hogy a cikkhez hozzászóljak MERT a magyar) imád szart nézni :) Évek óta...elég csak a gyönyörűséges valóságshow-inkat megnézni. Vagy, hogy egy Brigdet Jones babát vár -szintű idiótaságra nyáladzanak még mindig. Meg ilyen Badoo, akarom mondani badambumm vagy na izé..Boo!!!!! eee, az kell nekünk :)
  • ostoros
    #2
    Én olvastam a könyvet, már az unalmas volt.
  • Wolwerine
    #1
    Talán mert egy gyenge film, megnéztem, vontatott és unalmas, többször elaludtam rajta. Valóban tömve volt a nézőtér, csakhogy jó páran szidták a filmet kifelé menet...