17
  • Paddy
    #17
    Ennyi erővel ne szállj buszra vagy ne lépj ki az utcára, mert ott is sok köhögő ember van. A TV és a nyomorék torrent soha nem fogja visszaadni a mozi igazi élményét. Meg van az a varázsa, amit a magadfajta ember képtelen értékelni, de ez nem is baj, mert alapvetően sokfélék vagyunk.
  • ReszegKoldus
    #16
    Én is kb. 2002-ben jártam utoljára moziban, de nem kizárt, hogy ezek közül beülök valamelyikre. Előbb a hír a játékról, most meg ez, idén korábban jött a Karácsony :)
  • iopi
    #15
    Tiszta sor. Te így gondolod. Más meg nem néz filmet tv-ben mert telepakolják reklámokkal, kivágnak belőle részeket és újraszinkronizálják őket. :)
  • iopi
    #13
    Tényleg meg kell magyarázni, hogy egy rajongó, aki szereti ezeket a filmeket, amiket már 30 éve nem láthatott moziban, miért ad ki pénzt egy moziélményért olyanokkal körülvéve, akik szintén így gondolkodnak?

    Szerinted neked nincs olyan dolog, amire kiadnál 1-2 ezer forintot és mások kapásból mondhatnák, hogy pénzkidobás?

    "Mikor a tv ezerszer leadja."

    Ez komolyan egy érv akart lenni? :)



  • Dynamic
    #12
    Adták moziban valamikor év elején, ahogy a Volt egyszer egy vadnyugatot is újravetítették múlt év környékén.
  • gforce9
    #11
    a pisztácia kifogyott csokoládé nem is volt......
  • ostoros
    #10
    Ha elővennék mondjuk a Jó a rossz és a csúf című filmet, azt minden további nélkül el tudnám képzelni, mint mozis programot.
  • Aldo Moro
    #9
    Pl.: én. Tegnap adtak a Corvinban 5 filmet, délutáni programnak jó, ha befizetsz az egyikre.
  • Dynamic
    #7
    Lentebb ki van fejtve. Más hangulat, más élmény.
  • zsozso29
    #6
    Amióta bekötötték nálam az Internetet nem voltam moziba, 2004-től.
    Nem értem mért kellene még + pénzt kiadni ha az internetről is letudom ingyen tölteni.
    Meg a Film+ állandóan nyomja pl most is megy megyek is nézni 1001-re.
  • Dynamic
    #5
    "Egyszerűen más egy bazinagy vásznon sokcsatornás hanggal, nagytermes akusztikával nézni valamit, mint otthon TV-n vagy monitoron, ennyi."

    + hogy egy rajongói közösségben vagy
  • wraithLord
    #4
    A még régebbi spagetti westerneket nem akarják leadni?

    @Man2 #1:
    Igazából bármilyen filmet annyiszor nézel meg, ahányszor akarsz. A TV szerintem manapság már nem elsődleges forrása a filmeknek/sorozatoknak. (Vagyis a mozifilmeknek biztos nem, mert azoknak a mozi... :D) Bud Spencer-Terence Hill filmet pedig úgy is lehet nézni, hogy beírod a Youtube-ra, és kihozza a teljes filmet, még letölteni se kell.
    Egyszerűen más egy bazinagy vásznon sokcsatornás hanggal, nagytermes akusztikával nézni valamit, mint otthon TV-n vagy monitoron, ennyi. Valakinek a fílinghez hozzátartozik a popcorn szag/ropogtatáshang egyéb csak mozira jellemző szag/hang/vizuális effektek is.
    De gondolom csak azt akartad kifejezni, hogy minek kell ezeket a régi agyonjátszott vackokat leadni.
  • kalapos01
    #3
    Á, csak azért, mert te nem adnál pénzt, rögtön azt hiszed, hogy más sem. Ez elég egy pont nullás gondolkodás, lol.
  • AnuluWork #2
    Meg fogsz lepődni ...