12
  • Freeda Krueger
    #12
    Vajon hányan olvasták itthon ezt a könyvet?
  • wraithLord
    #11
    Ez nem ítélkezés, hanem vélemény. És nem a cím alapján, hanem az alapján, hogy egy óriásszörny lesz benne.
    Godzillának (a japán), még volt értelme.
  • Jrex
    #10
    Egyrészt a cápás (és a krokodilos) szörnyflmek elég elcsépeltek már, még ha ennek regény is az alapja....Mindig van egy nagy példány ami galibát okoz,de a végén megölik. Ráadásul az idézett fülszöveg is egy rakás hibát tartalmaz. Bár nem emelik ki, de gondolom a Megalodon cápa szerepel benne (ez volt a legnagyobb ismert cápa faj). Csak egyáltalán nem a dinoszauruszok korában élt. kb 11-12 millió éve jelent meg és olyan 2 millió éve halhatott ki, ráadásul sekély part menti vizekben vadászott tengeri emlősökre. Szóval hiteltelen lesz az egész, pedig nem is Asylumos.
  • Jawarider
    #9
    Jason, ezzel akarsz megindulni felfelé ?

    Grat :)
  • oritomi
    #8
    nem biztos hogy ez a film hülyeség lesz,kár ítélkezni a cím alapján én inkább attól tartok hogy statham miatt lesz szar.Mert ugye ő egyedül mindenkit seggberúg aztán övé a csaj a végén...
  • Montanosz
    #7
    szerencsétlen cápa, most biztos kipusztul))
  • kalapos01
    #6
    Jó meglátás. A süllyedés mértékét egy könyv magyar címe jelzi. Stathamnek, amint meghallotta ezt a magyar címet, vissza kellett volna dobnia a szerepet.
  • grebber
    #5
    Hm erről már volt film csak ott ráeresztettéek más hihetetlen cuccost.

    Megashark vs .....

    Gondolták a gagyi egy Stathammel kasszasiker lesz.Várom ezerrel szeretem ezeket :)
  • Relixo
    #4
    A jurassic cápa.... jézusom, hova süllyed már ez a színész is! (facepalm)
  • wraithLord
    #3
    Statham jó volt oldschool akcióhősnek, nem kéne ilyen hülyeségekben szerepelnie.
  • gumikacsa
    #2
    A cím alapján azt hittem, valami Asylum cucc... :D
  • cateran
    #1
    "Megkezdődött a Meg forgatása."

    Hat a csajt megnezve meg hat :P:D