59
Steep
  • dropazh
    #59
    2 éve volt egy netes kapcsolatból (modem miatt) adódó problémám, ami akkor meg is oldódott, néhány bejegyzéssel lejjebb látszik is. Azóta volt egy szolgáltató csere, és a probléma sajnos visszajött. Nem látok senkit a pályán saját magamon kívül. Nagyon bosszantó, hogy csak ebben az UBI-s játékban tapasztalom ezt és nem tudják megoldani, többi játéknál rengeteg online játékossal "találkozok". Nincs valakinek tippje, hogy hol lehet a megoldás?
  • hawkie22
    #58
    Ingyenes most a Uplay-en, asszem május 21-ig.
  • Alien69
    #57
    Leárazás van Ubistore-ban, -50%! Illetve, Steam-n is ugyan azok az árak.
  • Alien69
    #56
    Megérkezett az Alaszka DLC!
  • Alien69
    #55
    Javallottt egy kereső használata:
    isthereanydeal.com
    Beírod a keresőbe az adott játékot, és felhozza a verziók árait, és mellette az eddigi legolcsóbbat is:
    Steep 3 verziója (igaziból alap, gold, season pass)
    Jelenleg eddigi legolcsóbb 30,59€ volt, most 44,06 gamesplanet.uk-n (alap verzió). Gold 42,07€ volt a legolcsóbb, most 61,35€...
    Uplay-n a -20%-al is drágább.
  • joeperry
    #54
    Sziasztok!

    Erősen gondolkodom, hogy megvenném a játékot, van bárkinek infója, hol érhető el jelenleg a legolcsóbban (legálisan)?
  • Alien69
    #53
    Ennek örülünk, és tanulságos!
  • dropazh
    #52
    megoldódott a problémám...az volt amire az elején is gyanakodtam... Router/modem csere lett eszközölve, és már látok mindenkit a játékban.
  • farad66
    #51
    Alaszka február 24.
  • farad66
    #50
    Nálam mindig zöld,de én is elég ritkán látok másokat.Úgy látszik az Alaszka dlc késik.
  • dropazh
    #49
    Én is gyanakodtam a netes hibára, és az egész gépet elvittem egy haveromhoz és ott is kipróbáltuk, de nem volt változás... egyszer láttam embereket aztán meg nem. Az is ki lett próbálva, hogy a haverom gépén jelentkeztem be, és töltöttem le a játékot, és szintén nem volt változás. Nektek a SOCIAL menüben a fenti Wifi jel sosem piros? mindig látjátok a játékosokat, és narancs vagy zöld a Wifi jel?
  • Alien69
    #48
    Szerintem, Nálad van a probléma. De, hogy mi, azt nem tudom. Lehet, rossz a neted. Azaz, lehet, hogy jó sebességileg, de a szolgáltató routere NEM enged ki valamelyik porton, vagy mittomén.
  • farad66
    #47
    Az jó!
  • Alien69
    #46
    Mondjuk, eddig szánkót nem fedeztem fel sehol se. De, február 10-n jön egy INGYENES DLC, Alaszka!
    Alaszka
    Már, ha jól gondolom az ingyenességet (free).
  • farad66
    #45
    ...aztán lehet,hogy később rakják bele?! steep season pass
  • dropazh
    #44
    Szánkó? nem találkoztam vele...
  • farad66
    #43
    Benne van a szánkó és szárnyas ruha, ill.a bázis ugrás? Mert én meg vettem azt csak hóember ruhát meg pénzt adott.
  • dropazh
    #42
    hát én senkit nem látok... több órás játék során semmi jele a többi játékosnak, se a barátoknak, akik éppen játszanak...azokat sem látom
  • Alien69
    #41
    Én is goldot vettem.
    Ami a többieket illeti. Azért is ugrálhatnak, mert ugyan látod Őket, de épp küldit csinálnak. Én is szoktam alkalmazni a tab gombot, olyankor ugye vissza rak a kiindulási pontra, és ez lehet ugrálásnak nézni.
  • dropazh
    #40
    nekem megvan mert gold edition-t vettem
  • farad66
    #39
    Nálam is ugyan ez a helyzet...az a baj,hogy állandóan ugrálnak a többiek egyik helyszínről a másikra.Valaki megvette a " Season Pass "-t is ?
  • dropazh
    #38
    Keddi játszásom során sok embert láttam, és csúsztam is velük... több barát is lett....és azóta hiába látom hogy online vannak, és játékban csatlakoznék hozzájuk...de az a wifi jel piros...és nem látok senkit
  • Alien69
    #37
    Új DLC- Alaszka! Ingyen!
  • Alien69
    #36
    Mondjuk, én sem folyamatosan látok játékosokat. Lehet, talán valami küldetés szerűségben vagy, és talán ilyen lehet, a franc tudja.
  • dropazh
    #35
    Újra telepítés is megvolt, ráadásul nem lemezről, hanem online, viszont tegnap rendesen működött... láttam sok játékost, néha el-el tüntek ugyan, de lehetett velük csoportban csúszni stb.... most meg ugyan az van, mint ami eddig.. jelenleg mintha egyedül lennék a hegyeken
  • Alien69
    #34
    Akkor az ufók vóttak. Esetleg egy újra telepítés?
  • dropazh
    #33
    Sajnos még mindig adott a probléma...25-ös szinten vagyok, minden feladatot megcsináltam, kivéve kettő wingsuit feladatot... Megvan továbbá az összes pont meg státusz... szóval nem ez a baj. Az az érdekes, hogy van amikor látok pár embert, de azon kb ugyan az a 3-4, de ők is eltűnnek kb fél óra után. A support-al is felvettem a kapcsolatot, akik javasolták megvizsgálni a tűzfal, és a vírusirtó beállításait, de kikapcsolásuk után sem történt változás :(
  • Alien69
    #32
    Megoldódott? Eleinte NEM lehet online gammereket látni. Asszem 4-5-s szitig el kell cammogni valahogyan. Hiába csináltam meg aranyra az összes elérhető küldit, ami kb 5 feladat, nem tudtam tovább lépni. De, egy "kis" felfedező sikló ernyőzés után már igen. Sikló ejtőernyőzés egyik "titka", függőleges szikla fal közelébe menni. Ott vannak felfele haladó légáramlatok, de a hegy tetején is jól látható, merre fúj a szél.
  • dropazh
    #31
    Sziasztok, senki más nem tapasztal a játékkal hasonló problémákat?
  • oneal1
    #30
    én a helyedben kipróbálnék egy régebbi drivert! ugyan szerintem probléma nélkül mennie kéne, de azért a 6970 nem mai csóka már, hátha egy régebbi driverrel nincsenek azok a hibák.

    felmegyek, most ha még vagy, kiváncsi vagyok engem látsz e
  • dropazh
    #29
    most is fent vagyok a MONT BLANC tetején ezen a néven, és senki sehol :) minden más oké, 40 fps-es fut high grafikán, és nem tudom mi lehet a baj
    Utoljára szerkesztette: dropazh, 2017.01.09. 22:25:56
  • dropazh
    #28
    Sapphire HD 6970 2gb gddr5 dual-x PCI-E
    driver hetente többször is frissül, ahogy jön az új
  • oneal1
    #27
    milyen kártyád van? illetve friss e a driver?
  • dropazh
    #26
    értem... akkor tovább kutatok...de még egy kérdés... a videókártyára gyanakszom kicsit, bár elvileg nem kéne... neked a nyaksálak normálisan jelennek meg? nekem teljesen szétesnek függőleges irányba, amikor ki akarok választani egyet, és a versenyekben ezt teszi, ha valamelyik más gépi játékos hord ilyet.
    illetve, amikor én is láttam az online játékosokat, néha elkezdett vibrálni a világ, és a jobb+bal oldalon lévő "kijelző" felületek
  • oneal1
    #25
    akkor nem az lesz :)

    nemtudom mi lehet a baj
  • dropazh
    #24
    Köszi a gyors választ...elején tutorial rész...ez érdekes lehet, mert nem emlékszem ilyesmire, egyáltalán át lehet ugrani az ilyet? utólag meg tudom csinálni vajon? ha igen, akkor most hol találom (99% on van a játék szintem, már csak 10 interes pointot kell megtalálnom)
  • oneal1
    #23
    én nyomom!

    bár már végigvittem majdnem, 1 mountain story-t nem találok :D

    nemtudom mi lehet a gond, bármerre megyek, látok playereket.

    de a sejtésem az hogy nem csináltad meg az elején a tutorial részt, mert addig nem mutatja a többi playert!
    utána mutatnia kell őket mert csak szerveren tudsz játszani
  • dropazh
    #22
    Sziasztok!
    Két kérdésem volna a játékkal kapcsolatban...egyik, hogy játszik e valaki vele?
    A másik inkább technikai...pc-n játszok a steep-el, de valamiért nem látok felhasználókat a pályán.
    Tud e valaki, valamiféle ötlettel segíteni a probléma megoldásában.
    Annyi infó még hogy kb a 2 hét alatt, (amióta megvan) egyszer voltak online játékosok a pályán. (legalább is innen nézve)
    köszi előre a segítséget
  • Alien69
    #21
    A gamesplanet.com listáján:

    1. Watch_Dogs 2 -20% £31.99
    2. Watch_Dogs 2 - Deluxe Edition -20% £39.99
    3. Steep Gold Edition -20% £43.99
    4. The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition -35% £12.99
    5. Steep -17% £33.33
    6. DOOM -25% £29.99
    7. Cities: Skylines - Natural Disasters -15% £9.34
    8. Fallout 4 -33% £26.99
    9. Watch_Dogs 2 - Gold Edition -20% £55.99
    10. Football Manager 2017 -14% £29.99
    Azért a 3. hely nagyon nem rossz, egy ilyen réteg játéktól!
  • Alien69
    #20
    Naná!
    Első videóm. Szárnyasruha, első küldetés: