253
11020361101480452337.jpg
  • Seth
    #53
    "What door?" Úúú, kirázott egyből a hideg :)
  • tigeroo
    #52
    pedig ez a rész kifejezetten sokkoló volt
  • Tikal #51
    jó rész volt :)

    A kis feka fönők csaj egy kicst irritáló, talán a kora miatt...
  • cylonflatus
    #50
    Csodálkozok, hogy alig pörög az oldal, pedig ha valamin lehet filózni, ezen aztán nagyon, meg elméleteket gyártani. Nem is értem.
  • ToCsEk
    #49
    Westworld episode 7 is "a huge game changer" - and one man knows where the show's heading
  • cylonflatus
    #48
    Hogy megpakolják? Dehogy is. A csaj életveszélyesen megfenyegette a szakállast, aztán még meg is zsarolta őket - ezért engedtek neki, félnek tőle, és félnek attól, hogy Maeve fölnyomja őket, hogy rendszeresen meghekkelték a szexuális érintkezések listázását. A fölébredéseket, a parancsszavak figyelmen kívül hagyását pedig azóta csinálja, amióta Dolores a fülébe suttogta azt a Shakespeare idézetet ("These violent delights have violent ends"), ez "aktiválta" Maeveet. A furcsaságokra lehet még magyarázat, hogy több típusú robot van a parkban, mint pl a kis srác (a kis Ford), a családja, vagy Dolores. Nagyon valószínű, - sőt ez már biztos, hisz láttuk - hogy ezek az androidok kicsit mások, lehet, hogy több mindenre képesek, vagy egyéb rejtett utasítások vannak bennük Arnoldtól.
    Utoljára szerkesztette: cylonflatus, 2016.11.10. 02:25:07
  • tigeroo
    #47
    itt vakartam én is a fejem. akkor most mivan?
  • Inquisitor
    #46
    Lehet, hogy nem. Eddig hányszor is ébredt fel alvó üzemmódból "csak úgy" alapon?
  • Stven
    #45
    A valóságban is csinálnak hülyeségeket a férfia ha az eszük helyett a farkuk után mennek. Ez szerintem egy elfogadható baki. Az igazi baki szerintem az, hogy az előző részekből kiderült, hogy listázzák azt, hogy melyik robot melyik emberrel szexelt, így azt is, hogy ha egy munkás szexel a robotokkal, (ami tiltott) és itt még nem áll meg a dolog ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most az utolsó részebn meg úgy adják elő ezeknek a javító munkásoknak a szerepét mintha programozók is lennének és bármibe belenyúlhatnának. Ez most vagy baki vagy az van, hogy az ázsiai fickó kamuzott a kurvának és valójában csak ő tud programozni de ezt kétlem nem lenne logikus. Ha pedig ők tényleg olyan munkások akik bármilyen programba bele tudnak nyúlni akkor meg a szextiltás az értelmetlen. De még ezt is meg lehet magyarázni de az már túlzás lenne :D
  • homeless
    #44
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    bal: Ford mutatja Bernardnak a képet, hogy ő Arnold
    jobb: Ford apjának a mása az 1x06-ból


    Utoljára szerkesztette: homeless, 2016.11.08. 22:48:27
  • Pluskast
    #43
    Na ez egy jó kérdés! Mert ha így felnyomták akkor nem lesz az, és a két pasasnak tisztában kellene lenniük azzal, hogy így simán kinyírhatja a vendégeket. A logikus lépés az lett volna, hogy kikapcsolják és újra programozzák. Szóval ez a része nem életszerű a történetnek és értem én, hogy egy ponton fel kell gyorsítani az eseményeket, de ez pont, hogy nem logikus és ezáltal erőltetett.
  • bega82
    #42
    Igen, ez a rész nekem se világos teljesen. Eddig bárkit sleep módba raktak egy pillanat alatt, meg "analysis" és teljesen irányíthatóvá váltak. Most ez a nő a kis emlékezései ellenére ugyanúgy irányítható kellene, hogy legyen, nem?
  • Pluskast
    #41
    Ja nem volt rossz. Bár nekem kicsit erőltetett volt a madameos rész. Most a 2 fószer feljavítja a kurvát gyakorlatilag szuperhőssé cserébe azért, hogy megpakolják? Annyi eszük még nekik is lehetne, hogy tudják ez életveszély.
  • Sulla75
    #40
    Ez most nagyon jó rész volt,van itt pár bosszú szomjas egyén
  • cylonflatus
    #39
    A NIN - Something I Can Never have földolgozásért és a soundtrackba helyezéséért jár a piros pont.
  • Stockbauer33 #38
    http://www.hbo.hu/series/westworld/encyclopedia/egyre-tobb-a-kerdes-es-a-teoria-a-westworld-korul_54674
  • ToCsEk
    #37
    nah úgy nézem beindul ez
  • Stockbauer33 #36
  • Sulla75
    #35
    Szerintem teljesen mást hoznak ki belőle,az túl egyszerű lenne.
  • DasIsFuck
    #34
    Nyilván a felhasználásuktól függ, ott még csak ez a westworld park használhatja ezt a technológiát mint cirkuszi látványosság és nincs olyan szinten elterjedve a mindennapi használatban még.
    Én erre következtetek.
  • Quantumleap
    #33
    Az nem elég futurisztikus, hogy már évtizedek óta emberforma robotokat tudnak gyártani?
  • DasIsFuck
    #32
    Szerintem elég átlagos, mivel ez a westworld elég nagy látványosság ott így még biztos nem tartanak a futurisztikus korba.
    Meg eddig annyira nem is keltette fel az érdeklődésem a sorozat a parkon kívüli világ iránt.
  • DasIsFuck
    #31
    De neki jól áll a keménykedés:)
  • Quantumleap
    #30
    De a művilágon kívüli világról még semmit nem tudunk, azt se, hogy milyen évet írunk. És egy rakás kérdés vár megválaszolásra.
  • Quantumleap
    #29
    Ha a '73-as film eseményeit követik, akkor hamarosan lesz félnivalójuk a bent tartózkodó vendégeknek.
  • Rockynhooo
    #28
    Nekem tetszik a sorozat, az egyetlen dolog ami valóban idegesítő, hogy Ed Harris elkezd keménykedni és hiába van ott 10 "ellenfél' tudom, hogy nem fog rajta a golyó :D (na persze egyszer ha egyik megindul felé és szétzúzza egy kővel mondjuk akkor nézek majd nagyot)
  • DasIsFuck
    #27
    Na igen, csak sajnos ők létükből kifolyólag nem annyira érdekesek.

    Ott van pl Ed Harris karaktere, mennyivel epikusabb és badasabb gonosz lenne, ha nem egy művilágban nyomná:)
  • Seth
    #26
    Itt a művilágnak, androidoknak kell szorítani, hogy velük mi fog történni :)
  • DasIsFuck
    #25
    A sorozat legnagyobb baja az, hogy tudod, hogy az egész egy kitalált művilág.
    Ez sokat elvesz szerintem az egészből.
    Engem pontosan ezért nem taglózott úgy le a sorozat mint egy breaking bad, bár szerintem nem jó példa én inkább egy stranger things-et említenék.
    Pedig legalább olyan jó és minőségi sorozat.
  • tigeroo
    #24
    ezt akartam én is írni. mondott is valamit, meg nem is... ez dráma, a breaking bad óta nem élveztem ennyire sorozatot.
  • Quantumleap
    #23
    Ez egyszerűen olyan sorozat, ahol lassú tempóban adagolják az infót. Mint mondjuk a Lost. Ha te pörgős, eseménydús sztorifelépítésre vágysz, akkor egyszerűen ez nem a te sorozatod.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2016.10.30. 08:35:24
  • hapi
    #22
    Ha 4. részben sem történik semmi sztem én offolom.
  • Sulla75
    #21
    Jó lesz ez :)
  • Stockbauer33 #20
  • Sulla75
    #19
    Gondolom a központi rész a labirintus ahol szerelik és programozzák a gépeket.Arnold akiről Hopkins mesél,egyébként nagy genyónak tűnik az öreg :)
  • Pluskast
    #18
    Szerintem részben igen, illetve kíváncsi erre a labirintusra. Gyakorlatilag kiderült, hogy megszállottja a parknak és, hogy mindent kipróbált már, kivéve egy dolgot, a labirintust. Valahonnan tudja, hogy létezett ez az Alfred nevű készítő aki úgymond öntudatot akart a gépeknek és szerintem úgy hiszi, hogyha eljut a labirintushoz akkor képes a gépeket öntudatra ébreszteni és kíváncsi, hogy ebben az esetben mi lesz.
  • Sulla75
    #17
    Végül is mit akar Ed Harris?Megkattant és felakarja szabadítani a robotokat?
  • ToCsEk
    #16
    ez akkora szöveg volt, nekem nagyot ütött
  • Stockbauer33 #15
  • Stockbauer33 #14