208
Wasteland 3
  • Montanosz
    #128
    irtam privátot a gépről hogy ne offoljak, nincs nálam a gép, de specko a K200-hoz valo drivert kelett letölteni a nividiátol,
    nálam most egy kisebb HP Z400 pörög, a Kingdom come 60fps-t bir városban 40-et 1440x900-ban

    visszatérve a játékra automatikusan választanak testhelyzetet a szituáciotol függően, azt még nem is néztem hogy manuálisan lehet e
  • Montanosz
    #127
    máris lehetett volna az elején mert a küldihez kelett volna valami bigyot összeraknom a talált tárgyakbol de tovább mentem mert a harc érdekelt
    ja a fedezékeket is jol használja az ellenfél is, nehéz volt kiugrasztani, van páncélzatt is, meg a fizikai lövdék lepattan a fegyverről is, a lézeres valamit azonban nem állitotta meg, igy is nyirtak ki...biztos arra is van megoldás
    Amugy virágbolti, de ha van benne ujrázás megfogom venni mint mint a többit amit érdemesnek találtam rá.
  • fluency
    #126
    Most már engem is érdekel: ezzel konfiggal mennyi az avg fps (érzésre)? Milyen felbontásban tolod? Jah és van bent guggolás és van érezhető haszna? :)
  • PiszkosFred
    #125
    > "Alaplap + VGA + hűtője + RAM + táp szentháromság kb. 250k-ból kijön mindig középkategória felett"

    Hát, 2020-ban 250k nagyon neccesnek tűnik, mint középkategória feletti keretösszeg. Főleg, hogy ehhez még hozzájön a proci is még.
  • molnibalage83
    #124
    Vannak arra nyomok, hogy crafting lesz a játékban?
  • Montanosz
    #123
    nem baj ha nem értesz hozzá, már hogy irtad hogy nem is ismered meg hogy noname amikor egyik legismertebb tipus, a svájci bankok is ezt használják :-D amugy irtam hogy legalább fél milla a gép, csak ez már használt, finnországbol hozzák be őket ahol szintén bankokban muzsikáltak
    majd ha megjelenik a cyberpankos játék megmutatom milyen szépen elmegy rajta
    de sztem térjünk vissza a játékhozz

    már az első küldi alatt elvéreztem, a játékra jellemzően normál szinten is kellemesen nehéz.
    grafika rendben van, szebb mint a második rész egyértelműen.
    a bill kiosztás kézhez állo.
    Atom RPG-hez hasonlo pályáknak jobban örülnék, meg amugyis mint a JA valaminél beszéltük az egyik uj klonnál hogy nekem sem tetszik a vörös tulzott használata.
    loot nagyon jó, fegyvereknél érződik a használati különbség.
    A játék harcal indít, kapásbol bedob máshol fő ellenségnek is elmenő pokszerű robotot ami brutálisat sebez, szerencsére a tutorial mutata hogy amit én egy darunak néztem az egy plazma ágyu, igy helo robotpok meg ellenséges sereg
    Máris elkapott a csak még egy kör érzés már az elején :-D
    az eddigi párbeszédek alap angollal is érthetőek, max teloval forditom ha továbbiekban több szöveg lesz
  • fluency
    #122
    "a processzor nem is ismerős valami nóném lehet gagyi teljesítménnyel" nem akartam beleszólni, de az két db szerver processzor (a Xeonok szerver procik, illene tudni), amit Montanosz írt és az minden csak nem noname gagyi. :)
  • molnibalage83
    #121
    Azért az utolsó mondatodat túlzásnak érzem.

    Alaplap + VGA + hűtője + RAM + táp szentháromság kb. 250k-ból kijön mindig középkategória felett, ha nem 4k és fullra húzás vonal mentén gondolkodik az ember. Ennyiér vettem a mostani gépet 2015 augusztusában Az akkor 3 éves gépem úgy so-so futtatta el a W III-at. Az új gépnél a hariworksot nem húztam fel maxra és ment, mint állat. Persze "csak" full HD-ban.

    Ha az ember ne a réjtrész 4k vonaton ül, akkor kb. ennyiből megvan. És persze, ha az előző alkatrészeket le tudja passzolni valahova...
  • JonasSandor
    #120
    Ahogy molnibalage83 is írta, hogy ez a gép a vicc kategória, a processzor nem is ismerős valami nóném lehet gagyi teljesítménnyel. Alaplapot nem is írtál de elnézve az se lehet nagyon ismerős, 32 giga ramnak így hogy nincsen leterhelve semmi brutális teljesítményű feladattal szerkesztővel stb így kihasználhatatlanul pörög. A vidikarit meg egy 1030-ra tippelem vagy egy sima 1050 ami teljesítménye egy nagy 0.
    Volt egy videó a maffia 3-mal is 1030-al inkább egy szétesős undorító maszlag volt mint játék.
    Witcher 3 is ahogy írták játszható értéket elérni képtelenség mivel nálam is ilyen 3,6 giga vramot eszik meg kb a 6 gigából.
    Tehát beírva ilyen procival géppel teszteket sírni kéne rajta mint örülni.
    És igen egy normális játékra is alkalmas gép legalább fél milla és nem is a legdrágábbakat nézted csak átlagos gépet.
  • molnibalage83
    #119
    Minden újan veszek, használtan már semmit.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2020.08.28. 14:52:25
  • Montanosz
    #118
    vaterán nézz szét, az megbizható, jofogást csak ha személyes az átvétel.
    ha privátban rám irsz adok linket teljes gépre is ami csucs és nem több százezer

    amugy erről van szó:
    https://www.youtube.com/watch?v=oN8AQnuAgi4&t=967s
  • molnibalage83
    #117
    Egy VGA cserét tervezve be. Az alaplapot és egyebet nézve lehetetlen lenne több százezret költeni...
  • Montanosz
    #116
    példa a KCD is fut full hd-ban max bellitásban, de mindegy nem irom le 4jére is mert csak a vidkártya 170rugo ujonnan, a gép meg 500 ezer forint felet van, ha virágállványnak használnám akkor is megérné 80ezerért. Annyi baja van hogy pár rosz pin miatt nem tud kezelni egyszerre 14 monitort csak négyet :-D
    és nem vertek át mert 92ota számtechel foglalkozom egy 286os konfiggal kezdve :-D

    de hagyjuk mert nem ez a téma, csak segitő szándékbol irtam mielőtt megvetettek vele több százezer forintért egy gépet.

    most töltöm a játékot, majd kicsit tolom még ma megirom milyen, a második résszel nem játszottam, csak elsőhöz tudom viszonyítani aminek remek hangulata volt
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2020.08.28. 14:16:43
  • molnibalage83
    #115
    Ez a gép még a Witcher III-at se vinné el full HD-ban úgy, hogy a hairworks-ot be se kapcsolom és maxra húzásról szó se lenne. Ami egy 5 éves játék.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2020.08.28. 13:58:41
  • JonasSandor
    #114
    Ez így egy nagy baromság jó átverték mint a 21. Az összeállítás egy hulladék.
  • molnibalage83
    #113
    Én nem sokat tudok a hardverekről, de ezen első látásra is látom, hogy WUT...? 2GB VGA RAM? A 32GB sima RAM-nak szinte semmi értelme nincs az esetek többségében.

    Persze nem írtad oda, hogy milyen felbontáson...
  • JonasSandor
    #112
    2 giga vram ugye csak vicc? jóval többet zabálnak már a játékok.
  • Montanosz
    #111
    nem kell hozzá nagy beruházás, 50 ezerből kihoztam egy gépet amin az uj játékok is szépen elfutnak, asszem a KCD topikban irtam is
    Ez meg 80ezerből kijött, most raktam össze
    LENOVO D30 WORKSTATION, 2 X E5-2630 V2, 12 MAG, 32GB DDR3, 500GB SATA3 HDD, 2GB VGA
    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2020.08.27. 21:05:15
  • PetruZ
    #110
    Elnéztem az időt, 5 p.m. PDT, vagyis nálunk holnap kora hajnalban. Mondjuk amúgy sem tervezem rögtön letölteni, kivárom az első nagyobb patch-eket.
    Utoljára szerkesztette: PetruZ, 2020.08.27. 19:40:48
  • PetruZ
    #109
    21"-os, 1600x1050-es monitorom van még mindig, szóval nálam minden hasít... :P
  • molnibalage83
    #108
    Jelen állás szerint talán még full HD-ről sem váltok, de max 2560x felbontásra. A 4k-nak semmi értelme. A 28 colos monitor is alig férne el az asztalon... Az is csak videóvágás miatt lenne praktikusabb.
    De erre se nagyon akarok költeni egyelőre.
  • PetruZ
    #107
    Semmi szüksége beleölni egy vagyont egy új gépbe, ez az i5-ös még sokáig elég lesz neki, ha mellé rak egy jó erős közepes kártyát. Egy GTX 1660 Ti is bőven-bőven elég gyors lesz alacsonyabb felbontásokon, ha a monitora úgy sem bírja.
  • JonasSandor
    #106
    Proci is elég gyenge már a 10-dik generációnál tartunk meg rayzen 4000-res szériánál. VGA-ból is 3060-as lesz a befutó amihez erősen proci is kéne hozzá.
  • molnibalage83
    #105
    Egy VGA csere kell neki. Nem több.
    Én nem 4k fullra húzva szemlélettel játszok.
  • JonasSandor
    #104
    Ha az a géped ami lent van kicsibe az nagyon kevés a mai címekre.
  • JonasSandor
    #103
    Hát elsőnek kell hozzájuk megfelelő vas is anélkül nem fog menni.
    Cyberpunk is 10-es lesz a diling light 2-vel együtt.
  • molnibalage83
    #102
    Nem vettem észre, hogy hány játékhoz kell win 10.
    Nem játszom én annyi és nem új játékokkal...
  • JonasSandor
    #101
    Vagy a cclinert. Azt ugye tudod hogy idéntől semmi az égata világon nem jön windows 7-re már. De gondolom észrevetted hogy idáig vagy 60 játék win 10-en fut csak.
  • Montanosz
    #100
    hát használj valami optimalizáló normális karbantartó programot, én a cacheman-t használom évek ota
  • molnibalage83
    #99
    Még nem. Ameddig nem kell, addig minek. Meg előtte lehet, hogy C-n takarítani kell. Kb. 9 hónapja takarította le manuálisan sok szart. Lett majd 50 GB szabad. Most meg megint csak 20.

    A tököm teli van azzal, hogy win és minden más ennyit szemetel. Úgy, hogy kb. semmit nem installálok...
  • JonasSandor
    #98
    Azt hittem váltottál már win 10-re azóta.
  • molnibalage83
    #97
    Hát, én ez lehet, hogy kb. karácsonyi sale-en veszem meg, mert a win váltás költségét is előbb ki kell perkálni, meg időm se lesz addig. De remélem ti majd meséltek, hogy milyen a 2. részhez képest.
  • PetruZ
    #96
    Backerek sem tölthetik még le, holnap délután 5-kor lesz elérhető, várunk...
  • PiszkosFred
    #95
    Bar legtobbszor szart sem er es botorsag ezzel foglalkozni, de az eddigi tesztek pontszamai is erre utalnak.
  • molnibalage83
    #94
    Bacaker voltál és így tolhatod már?
  • JonasSandor
    #93
    Jó játék lett.
  • PetruZ
    #92
    Co-op trailer: lehetőség lesz külön utakra is menni és egy küldetést többféle módon befejezni egyszerre
  • PetruZ
    #91
    Most aktiváltam én is, marad a várakozás...
  • Andule
    #90
    Btw nekem tegnap este megjott az email a backer kulcsommal. Sajna elotolteni ugy nez ki nem lehet.
  • PetruZ
    #89
    Hibás a png fájl fejléce, ami ezeket az ikonokat tartalmazza, de senki sem veszi a fáradtságot, hogy kijavítsa és újból feltöltse.