5
  • Sir Cryalot
    #5
    Szerintem azért is lehet gond az értelmezéssel mert az sg-s cikkek tempója rendszerint ott dől el hogy mennyire sikerült a cikkíróbácsit és a hóbortjait "berántani" , utána a berántás mértékének függvényében jön az objektívnek látszó lehordás/éltetés , na és ezt az objektív látszatot fenntartani közben velős gondolatokat rakni mögé elég kemény meló lehet.
  • Tinman #4
    Ha valaki nagyon jó valamiben, az még nem zárja ki a lehetősét annak, hogy másban is ne legyen nagyon jó.

    Elég kemény, hogy felnőtt emberek, értelmes magyar mondatokat nem tudnak értelmezni...
  • Poetro
    #3
    Én azt az egész cukrászos mondatot nem értem. Nem lehetett volna felbontani mondjuk 3 értelmes mondatra?
  • Ender Wiggin #2
    "Ha ugyanis valaki egész életében cukrászként dolgozott, még nem jelenti azt, hogy ne tudna isteni babgulyást készíteni"

    Ezzel mire gondolt a "költő"? Hogy a cukrász valószínűleg nem tud babgulyást? Vagy, hogy a cukrász igenis tud babgulyást?

    Egyébként Buddy Velastro cukrász, és jól főz is :-)
  • AnarchoiD
    #1
    Nekem bejon, jol elvagyok vele ;)

    viszont nehezseg 5 csillag .. nekem nemondja senki, hogy a Rapository Blitz -et idore megcsinalni pl nem nehez , es az csak egy dungen a sok kozul