A Batman v Superman negatív fogadtatása miatt másféle lesz a Justice League

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

UUUU
#9
Gyenge.

#8
Direkt kivártam a vágatlan változatot. Teljesen korrekt volt. A vágatlanba bele se néztem a vélemények alapján.

Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI

#7
De. Szar volt.. rettenetesen szar. De nem a film tehet erről. Olyan filmet raktak az ember elé ami feltételezi hogy ismered a világot, ismered a szereplőket, anélkül hogy közölné a film a nézővel hogy van egy elvárt szint.

Hozza az új megvalósítású karaktereket, de nem valami apró utalásként, hanem egy lezáratlan mellékszálként, netán olyan jelenettel amit majd csak 2-3 film múlva fogsz megérteni.

Ez a film úgy viselkedik mint egy sorozat, de egy egészként van eladva. Ez pedig hulladékká változtatja az amúgy kellemes filmet. Még jó hogy ismertem a történetet, és a DC világát... így nem ért meglepetésként a flash jelenete.
#6
Direkt azzal kezdtem..gondoltam utána belenézek a vágottba is...mikor a nyitány felét kidobták,már fogtam is a fejemet,hogy így egyáltalán mi alapja van a politikai szivatásnak,ha a néző semmit se látott belőle? 😊
#5
BvS egyáltalán nem volt rossz. Annak biztosan, aki a Marvel-féle viccelődös faszságot tekinti etalonnak... Nyilván azért nem tetszett nekik, mert keveset értettek meg belőle. Sok birka véleménye nem azt jelenti, hogy valami jó vagy rossz, csak annyit , hogy a sok birka szerint milyen.
Utoljára szerkesztette: Gauge, 2016.09.11. 11:37:14
tigeroo
#4
Snyder kérlek add át a stafétát..a te, és a mi érdekünkben...!
arty
#3
könyörgöm, menjen csődbe a warner!!!! 😞

Forza.

#2
"Denevérember szélsőséges módon erőszakos volt" Ezeknek elgurult a gyógyszer?

For the greater good

Dynamic
#1
Kár, hogy nem a vágatlan verziót adták, mert azt újranézve, azt kell hogy mondjam, a BvS az egyik legjobb szuperhősfilm.