114
Mu Legend online
  • savior666
    #34
    Szeptemberben open beta.
    cikk
    Utoljára szerkesztette: savior666, 2017.07.07. 09:16:52
  • savior666
    #33
    Nalatok lagos? Mert nekem semmit nem enged csinalni...
  • Tsurata
    #32
    #31 én jövök, Tsurata néven megtalálható leszek :D
    https://discord.gg/aPJsVk5 <- ezen a discordon is valszeg egész nap jelen
    Utoljára szerkesztette: Tsurata, 2017.02.20. 22:35:09
  • savior666
    #31
    Holnap indul a masodik beta. Jon valaki?
  • savior666
    #30
    Lehet CB kulcsot igenyelni: key
    Aki reszt vett az elso betaban, annak nem kell uj kulcs.
    Utoljára szerkesztette: savior666, 2017.02.08. 11:12:17
  • savior666
    #29
    Closed beta 2: februar 21-28.
  • wudoORock
    #28
    A grafó elavult mai viszonylatokat nézve ez tény. Az én véleményem az, hogy kijátszható és szerintem a klán magjával elmondhatjuk hogy ki is játszottuk. Megtalálsz minket pár helyen a ranglistában, néhol topban de nem nagy szám. időtöltésnek jó
  • fabercastel
    #27
    Kinek hogy tetszik eddig? Észben tartva hogy még erősen béta, szerintem nem rossz. Optimalizáláson még lenne mit javítani, ha a D3-hoz hasonlítjuk például, ott talán szebb grafikával is sokkal simábban fut a játék. Egyelőre nekem ez a "legnagyobb" bajom vele
  • wudoORock
    #26
    Csináltunk egy magyar klánt. A klán neve csak azért hogy mindenki megtalálja a zárt béta ideje alatt: Magyarok
    Miután jelentkeztél a rendszeren keresztül majd rád fogunk írni privátban többször is hogy magyar vagy e, ugyanis bárki jelentkezhet és külföldieket nyilván nem akarunk a kis közösségünkbe.
    De ha úgy jobban tetszik akkor az alábbi játékosokra lehet írni: Prince, ShadowSilver, SilerX, Zuzo
  • Vampy
    #25
    Ma kipobaltam es mar teljesen Okesak a szerverek :) betolt minden rendesen, nincs lagg. Azert majd delutan 5 fele nem tom mi lesz...:D
  • wudoORock
    #24
    Csupán egy rövid karbantartás volt :) Fixálták a latency problémákat elméletileg.
  • savior666
    #23
    Leterheltek a szerverek. Delutan meg rendben volt.
  • wudoORock
    #22
    Mi tervezünk csinálni klánt. Viszont nem olcsó, így akinek van kedve beszállni valamennyivel az ne habozzon! Privátba írom a ts ip-t srácok. várunk mindenkit ;)
  • drop
    #21
    nektek is sokáig jön be a dolgok map váltás után?
  • savior666
    #20
    Ugy latom meg csak 1 guild van, az se magyar.
  • fabercastel
    #19
    Hali!

    Valaki csinált már guildet? Mert ha igen, csatlakoznék :D Bár lehet hogy túl sok értelme nincs, mert béta után törlődnek a karik :S
  • savior666
    #18
    Zuzo neven csinaltam karaktert. Aki jatszik az vegyen fel friend listbe.
  • savior666
    #17
    Elneztem az idot. Ejfel utan 1kor indul a beta.
  • savior666
    #16
    Elvileg ma este 11kor indul a beta.
  • wudoORock
    #15
    Ha van olyan játékos aki szeretne csapatban játszani velünk az első zárt bétában és rendelkezik ts3-al, mikrofonnal az írjon privátba és adok TS elérhetőséget.
  • savior666
    #14
    újabb kulcsok: mmobomb
  • savior666
    #13
    kulcsok
  • savior666
    #12
    CB kulcs igenylese: keys
  • savior666
    #11
    Kulcs igenyles: closed beta key
    En freemail-es emailt adtam meg es sajonos egyelore nem jott meg a kulcsos email.
  • savior666
    #10
    Itt lehet regisztralni a betara: link
  • savior666
    #9
    Megvan az elso globalis zart beta idopontja: 2016.10.25.
  • savior666
    #8
    Dark Lord:
  • savior666
    #7
    Warmage:


    Level 65 Warmage:
  • savior666
    #6
    Whisperer videó:
  • savior666
    #5
    Blader bemutató:
  • savior666
    #4
    van új játékmenet videó:
  • tigeroo
    #3
    fú emlékszem a mu onlinet még vagy 12 éve nyomtuk... azóta nem sokat változott ez sem
  • Plata
    #2
    Hát elég szár egy klón,full diabló koppintás hozzá retardált koreai látványvilág meg visítás harc közben.
  • savior666
    #1
    A Webzen legújabb hack and slash játéka koreában már zárt béta fázisban van, és nemsokára elérkezik hozzánk is. A játékmenet kisértetiesen hasonlít a Diablo-hoz. Unreal 3-as engine dolgozik alatta. Egyelőre 4 játszható kaszt található benne. Nem hiányzik belőle a PvP, és a dungeonok sem.
    videó a játékról: video
    Továbbá Twitch.tv-n a koreai béta élő közvetítése követhető.
    Utoljára szerkesztette: savior666, 2016.09.01. 18:33:05