114
Mu Legend online
  • Lancus
    #114
    Teljes verzió megy elvileg, rengetegen játszák. Ingyenesen is játszható. Amit problémának látok, hogy erőltetve van a csoportozás. Vannak pályák ahová napokig nem lehet bejutni e miatt. Vannak klánok, van aukciós ház ahol meg lehet venni is a tárgyakat amit mások eladnak, és eladni is lehet ( már ha esik amit el tudsz adni...) A játékban a normális tárgyak dobási arányát szerintem a 0-24-ig futó botprogramokra optimalizálták, mert Mythic kategóriájú dolgot hetek alatt sem sikerült találnom egyetlen darabot sem. Sőt az ismerősöm ismerőse sem talált egyet sem. Működő Magyar klánt nem találtam ahol ne lenne kötelező ilyen olyan beszélgető mizériák feltelepítése, lehetőleg a komplikáltabbakból TS, Discord stb. ( skype-ot valszeg nem ismerik mert az ugye alapból van mindenkinek :D ), amin aztán soha nincs egy aktív tag se. A korrekt rendszerről annyit hogy rengeteg botos, csaló és egyéb van, ezek közös chaten és privát levélben árulják a játék beli fizető eszközt. Megy a tömeges banolgatás e miatt, soha senki nincs biztonságban. Egy barátom pl. tévedésből IP-bant kapott, ( még a játékot is csak pár napja kezdte eszében nem volt csalni ) és mivel a supportjukon is teljes a káosz, hosszas levelezés után sem sikerült vissza szereznie a kariját. Maga a játék felépítményét tekintve jó lenne amúgy, ezek a hibák amiket írtam. Grafika, hang, küldetés, pvp rendszer ilyesmi rendben van. Kipróbálni érdemes, előfizetni csak ha nagyon tetszik és jó lenne a drop. Az alap lvl65 pár nap alatt össze jön, utána a fejlődés siralmas drop hiányában. Zen nevű fizető eszközt kell heteken át farmolni és amit mások találtak ( vagy kibotoltak ) adogatnak el, abból kell felöltözködni nincs más. Klánnak egy értelme van, kapsz valamennyi bónuszt bizonyos dolgokra. Alapítani nem szabad mert őrült drága és egyedül nem tudod elérni a bónuszokat csak sok aktív taggal, úgy van megcsinálva.
  • Hitmanus
    #113
    Hali! Nekem most olyan gondom van, hogy elindítom a launchert updatel és mikor vége rámegyek a play-re és nem történik semmi se csak felül pörögnek a pontok mintha töltene valamit és annyi. Ez miért van?
  • pjboy091
    #112
    Hali, tudnátok mesélni nekem erről a játékról?
    A videók alapján elég szimpatikus, de bem tudom, hogy bele vágjak-e.
    Most milyen fázisban van a játék? Nyílt béta, vagy már teljes verzió?
    Ingyenes? Free to play? Ha utóbbi akkor mennyire korrekt a rendszere?
  • Hitmanus
    #111
    Sziasztok! Melyik szerveren van a legtöbb magyar illetve klán?:)
  • Trafalgar
    #110
    Sziasztok! Icarus serveren magyarokat, magyar klánt!
  • wudoORock
    #109
    Sziasztok!

    Duprian szerveren klánom, az InsaneMirage továbbra is várja a jelentkezőket. Mindenkit szívesen látunk kórtól, nemtől függetlenül. Másik szerverről érkezőket figyelembe vesszük és belátható időn belül igyekszünk "kártériteni" (BiS [Best in Slot] Ancient tárgyak biztosítása)

    Amit nyújtunk:
    • Lv2 Shrine (10% Soul Exp)
    • Minimum level 20-as tetszőleges Artifekt. (Felhúzzuk neked például a Frenzy-t, Rainbowot)
    • Jó hangulat, segítőkész emberek TS-en / Discordon.
    • Szinte teljes játékismeret és hasznos tanácsok átadása.
    • Létszámtól függően epic partik. (5-ös szintűek)

    Amit elvárunk:
    •Mikrofon és aktív TS / Discord használat.

    Előnyt jelent, de nem feltétel:
    • Prémium (csak hogy lássuk, hogy nem 1 hétre jössz csak játszani.)

    Jelentkezéssel kapcsolatban keressetek minket ingame: wudoO, Eddy (barátlista L betű, csak hogy figyelemmel kísérjétek mikor vagyunk Online). Vagy írjatok facen nekem vagy Hudu Eddy Adam.

    További jó játékot.
  • savior666
    #108
    December 5.-én érkezik a 3v3 PvP.
  • wudoORock
    #107
    Az aukciós házas téma az szörnyű és rossz húzás volt, ez tény. Lesz ahogy lesz. Tudja a webzen is hogy hibázott ezzel a döntéssel és javítani fognak rajta, ezt el kell engedni addig.

    Szerintem a mai viszonylatokban ez bőven nem p2w. Minden árusítható az aukciós házban, még redzenért is ellehet adni cuccokat. Én már összeszedtem csak AH-ból 4k redzent, szóval semmi sem lehetetlen. Egyébként ami az itemshopot illeti, két dolog éri csak meg ami miatt egy minimálisan pay2winnek lehetne hívni, de igazából ezek sem orbitálisan nagy előnyök. Az egyik a pet box, a petek húzása. A másik pedig a vörös imprint tekercs. Az utóbbi szerintem idővel bekerül a játékba mint lootolható tárgy, vagy berakható lesz az AH-ba. Ha még sem, akkor még mindig ott a lehetőség, hogy kifarmoljuk magunknak AH-ból. A pet pedig Fabrice's Gardenből esik, lassan de biztosan. Mindnen más pedig elérhető mindenki számára. A prémiumot azért nem sorolnám ide, mert aki nem vesz 10 euróért egy prémiumot, az nem is gondolja annyira komolyan a játékot, hogy egyáltalán ezzel a témával foglaklozzon amiről beszélünk. Szóval őket nem zavarná. Ugyanis a prémium iszonyatosan megéri és alul árazott. A prémiumból kapott napi fix 50 bound redzenből pedig minden nap kosztümöt lehet venni, ezért azt szintén nem sorolnám ide, mert az jár. Szóval összességébe én kb semmi pay2wint nem érzek az egészben, mondom ezt úgy, hogy egyszer fizettem csak 10 eurót a játékért és a következő havira már össze is farmoltam a redzent és ekkora összegből topos karakterem van. Combat power az nem egyenlő a karaktered erejével, még mielőtt félreértenéd.
  • Niflheim87
    #106
    Én egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy megéri e egyáltalán játszani ezzel. Megnéztem a facebookos official oldalukat és mindenki szidja őket hogy nemképesek megcsinálni a brokert igy nincs is értelme nagyon játszani mivel kék zöld cuccban nagyon gyenge vagyok bárhova. amellett meg kommentek alapján 100tól 1000 euróig már befizettek páran igy meg p2w szaga van erősen. szóval mi erről a véleményetek?
  • wudoORock
    #105
    Ismét van hely az InsaneMirage klánba. Duprian szerver. Mikrofon és Discord használata kötelező! Jelentkezni ingame keressétek ezt a két nevet: wudoO, Eddy
    Ha nem vagyunk Online, akkor vegyél fel minket barátlistára (L betű) és akkor látod, ha azok leszünk.
  • wudoORock
    #104
    "A reset ára 10,000 zen / elosztott pont". pontonként 10k zen. félreértetted
  • Niflheim87
    #103
    Még mindig rossz a broker? nem enged se venni se eladni... a resetért ami a linkbe volt hogy 10000 zen az meg 570000 volt szóval sürün nem kell resetelni... végre megtaláltam az artifactos küldit ki gondolta volna hogy szaros kék quest. a pitet meg mithyken próbáltam azért nem ment átkellett váltanom normálra... szóval még rengeteg dolgot meg kell tanulni de igy hogy nemtudok cuccot venni magamnak ez elég gáz meg jól lehúzott ez a soul reset is...
  • Niflheim87
    #102
    Köszi wudoO ez elég hasznos link. Mikor tudtok invelni guildbe?
  • wudoORock
    #101
    Itt egy remek kis összefoglaló kezdőknek-haladóknak. Link
  • Niflheim87
    #100
    Úgylátszik mára nem lesz belőle semmi néztem pár jó ancient cuccot, de nem lehet megvenni őket... cucc nélkül meg max a lila questeket csinálgathatnám mert más túl erős nekem.
  • kegabor
    #99
    Most úgy néz ki nem működik a Trade a patch óta...
  • Niflheim87
    #98
    Warmage vagyok. Megtaláltam ezt amit irtál ugylátom már szépen telepakolták van minden féle cucc. Megcsináltam az 3ik expertet kaptam új skillt meg szárnyat,de az miért van hogy a expertnél csak 1 ikon látszódik nem mind a 3nak a passivját kéne látnom? ja meg artifacthoz a nyersanyagot hol lehet szerezni? meg kell még tudnom valamit vagy egyelőre csak farmolni kell pitet?
  • kegabor
    #97
    Én is low vagyok, de azért megpróbálok segíteni. Pit-be én másokkal megyek be public-ba, akkor néha csurran cseppen 1-2 dolog. Orhdor-ban van egy mérleg szerű NPC ot tudsz venni cuccokat, Ancient-ből vegyél. Milyen karkater vagy én a héten farmolok itemeket, teszek neked is el.

    Menet közben (quest - lvl) spóroltam és szedtem össze kb. 30 Blesst, én majd ezzel akarom feltolni az itemeket.
    Utoljára szerkesztette: kegabor, 2017.11.21. 16:56:53
  • Niflheim87
    #96
    Na megvagyok lvl65 most akadt pár kérdésem a hogyan továbbról. Elöször is a pit of nightmare nagyon nem megy egyedül oda ezekszerint csak másokkal lehet lemenni vagy nagyon gyenge a gearem csak 61k cp-m van?... mondjuk csak zöld meg kék cuccaim vannak egyelőre. van valami bolt ahol venni lehet jobbakat vagy craftolni kell? azt se tudom, hogy artifactot hogy tudok szerezni elvileg azt húzni kell minnél nagyobbra? szóval most igy megakadtam kéne pár jó tanács hogyan tovább.
  • wudoORock
    #95
    Válaszoltam Nif! Továbbra is várjuk a jelentkezőket a klánba.
  • Niflheim87
    #94
    Hali. Tegnap kezdtem a játékot lvl 27 vagyok. Csatlakoznék Duprian szerveren magyar guildhez! ingame nevem: xRazielx
    Utoljára szerkesztette: Niflheim87, 2017.11.20. 13:01:57
  • wudoORock
    #93
    Jelenlegi endgame az 65. Ott kell tevékenykedni, akad tennivaló bőven. Ne a küldetésekre pályázz, ez nem sztori orientált single player játék :)
  • xyz123xyz
    #92
    Van infó mikor lesz feloldva?
  • savior666
    #91
    Azokra nem lehet.
  • xyz123xyz
    #90
    Sziasztok miért nem tudok átjutni a jobb oldali 3 kontinensre,nincs fő küldetés amit csinálhatok.. csak kék mellék küldik vannak már.
  • kegabor
    #89
    kegabor , névre kérem a guild megkeresést.
  • wudoORock
    #88
    Csak összejött több tucat fail, zen, bless árán a fegyverem.
  • oreal
    #87
    En 3 nap alatt kie'gtem.
    Amit itt endgame-nek hivnak az meg egy browser-based mmorpghez kepest is sova'ny :(
  • kegabor
    #86
    kegaborHUN karakternév lsz. vegyetek be. EU2-n már van nov.7 óta DL-em 35lvl, oda lett aktiválva a Reedem kupon is és a többi fizetős cucc, de átjövök EU1-re.
  • wudoORock
    #85
    Gyors MU Útmutató
    _
    FEJLŐDÉS:
    • Minden sárga és kék küldetést meg kell csinálni.
    • Miközben haladsz a fő küldetéssel, az arra vetődő rózsaszín küldetéseket is érdemes megcsinálni! Viszont rózsaszínért visszafele haladni értelmetlen!
    • Amennyiben lakat lesz a következő küldetésen, úgy érdemes a legutóbbi Dungeonhoz visszamenni egy kis exp-ért, vagy letolni egy Rift-et.
    • A Soul Level-edet (kék exp csík) a gyorsabb fejlődés érdekében érdemes mind a Misc fülön belül az Exp-re tenni. Ezt 65-ösön majd reseteled, ami 10k / pont-ba fog kerülni, de max szinten ez nem okoz gondot.
    • Minden felszerelést (ékszerek, ruhák, fegyverek) érdemes betörni egészen addig amíg nem lesz egy kupacnyi material belőle ami 250 db. Ha megvan, onnantól kezdve csak adjatok el mindent az NPC-nek, kivéve Legendary és afelett.
    • Ha meg van a max szint akkor látogassatok el a Guild Bankba, hátha van bent számotokra valamilyen tárgy.
    _
    FELSZERELÉS:
    • 65 alatt nem számít mit visel a karaktered, ne tegyünk félre kék tárgyakat, ne álljunk le farmolni.
    • Amint megvan a 65, indulhat az item farm aminek az első állomása a Pit of Nightmare. Ez Litenbergen belül a legutolsó teleportnál található. Mind a 3 kontinens végén található egy Mythic dungeon, de a Pit a legnépszerűbb jelenleg.
    *érdemes megnézni a craft npc-nél neked melyik dungeonból kéne material*
    • Pit of Nightmare Mythic 1-es fokozaton egészen addig amíg nem vagy 90%-ba Legendary felszerelésbe.
    • Ha legendary megvan neked, és minden parti társadnak akkor kipróbálhatjátok Mythic 3,4,5 fokozatot hogy minél több Acient és Mythic tárgyhoz jussatok. A Mythic az már endgame gear.
    • Ha mindenki elérte a csapatodból 97,250 feletti Combat Powert, akkor lehet próbálkozni az Epic Dungeonokkal is.
    _
    NAPI TEENDŐK:
    Ezeket főleg lv65-től nagyon fontos csinálni, viszont ez alatt is kipróbálhatóak, mert veszíteni való nincs.
    • Naponta 5 Rift-be lehet belépni. A Riftekbe kis szerencsével Goblint lehet fogni ami dobhat goldot, gemet és hasonló finomságokat, de ami a legfontosabb Goblin Cube-t! A Goblin Cube-t érdemes 3x kinyitni.
    • Az N betű lenyomásával megnézhetjük, hogy áll a Rift Overdrive. Ha ez megtelik akkor az adott kontinensen 10 percig mindenki ingyen léphet be a Riftekbe. Ilyenkor értelemszerűen mindent félredobva rohanni kell oda.
    • Rift Overdrive után közvetlen ugyan azon a kontinensen van a Field Overdrive, oda is szintén érdemes benézni csapatunkkal, de akár szólóba is. Itt egy Field Bosst kell legyőzni rengeteg játékos társsal karöltve.
    *ROOM OF DUTY*
    ◘ Fabrices Garden: Itt érdemes minden Elitet megölni mielőtt a Boss elé megyünk, kis eséllyel ők is dobhatnak valamit. Itt főleg a pet fejlesztéshez kapunk tárgyat, vagy akár petet is. Legendary gearben mehet az ötös nehézségi szint, nem nehéz Dungeon!
    ◘ Endless Tower: Amíg nem vagy full Mythicbe, tehát endgame gearbe, addig ezt partiba érdemes csinálni. A cél az, hogy minél feljebb juss a toronyba. A jutalmat érdemes szárnyfejlesztő kövekre beváltani Ohrdorba és fejleszteni a 65ös szárnyakat.
    ◘ Blood Castle: Ide komoly parti kell. 10 percetek lesz végezni 9 Wave szörnyel majd a fő Boss-al. Minél rövidebb idő alatt teljesül annál nagyobb a jutalom.
    ◘ Warped Magic Gem Mine: A nevéből adódóan itt Magic Gemekre tehetünk szert. Partival érdemes végig aprítani az összes Elit-et a fő Boss előtt. Szerintiem ez nem nehéz, Legendaray gearbe már 5ös fokozaton érdemes csinálni.
    ◘ Luery's Secret Vault: Itt sok Zent szedhetünk össze. Szintén érdemes a partival végig pucolni az egészet Boss előtt. A fentihez hasonlóan ezt is Legendary gearben már 5ösön érdemes csinálni.
    ◘ Lupa's Labyrinth: Mielőtt ide bemennénk az Artifactunkat "Start Growing" státuszba állítsuk be. Majd minél előbb felkell tolni 100%-ig a mutatót. Ezt a legeredményesebben úgy tudjuk megtenni, ha végig öljük az összes szörnyet az adott szigeten, viszont amennyiben a szigeten túl macerás buffokkal vannak ellátva a szörnyek úgy lehetőségünk van a sziget végén gyorsan átugrani a következő szigetre harc nélkül! Macerás szörny buffok például: Invulnerable (vagy ilyesmi) - sebezhetetlenné teszi az össze szörnyet aki az aurájában van és ha ebből kettő vagy több aura érintkezik akkor az egész csoport halhatatlan, időpazarlás velük foglalkozni. Healing buff - Fentihez hasonlóan, ha kettő vagy több összeáll és nincs elég burst dmg akkor érdemes kihagyni a szigetet.
    Viszont megkell fontolni mit hagyunk ki, mert minden sziget átugrásával értékes időt veszítünk!
    Lehet, hogy kihagytam valamit, de remélem sokatoknak segített.
  • wudoORock
    #84
    Mától nem EU1,2,3,4 lesz a szerverek neve. Mi a Duprian szerveren vagyunk. Bővebben: http://mulegend.webzen.com/en/News/Notice/maintenance-and-server-name-changes-1430317
  • sztar007
    #83
    Én is jobbra számitottam, nem olyan mint a sima MU Online volt. Csőjáték lett, nincs olyan nyitott világ, még egy házba belépve is töltöképernyőt kell nézni... inkább megyek vissza Black Desertezni.
  • nxs
    #82
    Nekem egy Multi-Gaming Guild alapító leader-JE ne szóljon be! Még a játékot se tudtam letölteni,már a downloadernél error-t kapok. (ez igaz)
    Amúgy is a grafika is szar is meg sok is a csaló is ... CSOK-Ish.
    Ja meg szerintem Epic voltam megint!
    Utoljára szerkesztette: nxs, 2017.11.08. 22:24:45
  • sztar007
    #81
    EU1-re lehetetlenség bejutni, ha lenne magyar klán az EU3-on akkor szivesen csatlakoznék.
  • wudoORock
    #80
    Ne magyarázz, inkább gyere EU1 - InsaneMirage. Discordot írok ingame vagy küldök sms-t ha nagyon lusta vagy
  • nxs
    #79
    OB után már nincsen wipe free mmoknál,bekerül a cash shop. Kicsit elcsúsztak ezzel a kiadók...a closed beta lett a tesztelős rész az open pedig az éles. Persze érthető a dolog csak régen ezt headstartnak hívták nem zárt bétának :P
  • sztar007
    #78
    Nem segitett, svájci meg UK-s VPN-el próbáltam a Windsribe nevü szoftverrel, de ugyanúgy Amerikát ir ki, ha belépek a játékba. Irtam a supportnak de nem tudom mikorra fognak válaszolni...
  • sztar007
    #77
    Az igaz, valahol olvastam, hogy béta után már nem törlik a karaktereket? Ez érdekes mert általában szokták.
  • savior666
    #76
    Próbáld meg VPN-el.
  • sztar007
    #75
    IP-m szerint Amerikábol loggoltam be, legalábbis az oldalon azt irja...nem értem mikor itt élek Angliában, nem használok proxyt se, de miért nem lehet manuálisan régiót váltani?!