89
Battlefield 1
"In a foreign field he lay, Lonely soldier, unknown grave, On his dying words he prays, Tell the world of Paschendale"
  • Bandicoot
    #49
    "Bár tény hogy a legtöbb mai AAA fps még pc-n is szar egérrel meg bill-el, mert ha nem atom60, akkor olyan trehány laggos az irányítás hogy vicc."

    He???..... Melyik játék volt ilyen....Mivan???
  • Bandicoot
    #48
    "lehet JOBB a kínaitól, de nem lehet ugyanaz mint amit rendesen szoftveresen tudna egy játék. "

    De.

    Tehát megismétlem AMÍG NEM PRÓBÁLTAD ÉS FINGOD NINCS RÓLA NE SZAKÉRTS....
  • darkSectorxxx #47
    Most mit nem értetek ezen?
    Ha kütyüért kell fizetnem, egyrészt miért fizessek 10ezreket?

    Másrészt ha egy külső kütyü bármit csinál egy USB-n át az akkor is a kontroller funkcióit emulálja, ezt nekem nem magyarázod be hogy nem, mert képtelenség lenne ha a szoftver maga nem képes rá (magától adódik, ha nem emulálna nem kéne a szerkezet. :D)...Igen elhiszem hogy a megszólalásig akár be tudod kalibrálni, de a fizetős eszköz után engem már nem érdekel...

    Nem kapargatom itthon a falat, hogy jajj mikor lesz már rendes játékban elérhető támogatás, nem érdekel, csak megemlítettem hogy akkor talán...de csak talán komolyan venném az FPS multikat konzolon....

    Gondolod a lóvét majd ilyen fosokra fogom küölteni? :D Inkább veszek goldot és alázlak kontrollerrel.

    Azt elhiszem hogy nektek ez tetszett mikor próbáltátok, a pénzt sme sajnáltátok, nekem meg nem fontos ennyire. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.03. 15:28:47
  • Harlekin
    #46
    De te meg pont ezt nem érted!!! Meg van oldva JÓ eszközökkel meg van oldva a dolog!!! Most már TÁMOGATOTT is a dolog!
    Akkor szerinted MIÉRT törné magát teszem azt a sony,hogy teszem azt egy ezer forintos billt meg egeret akarjál használni az eszközéhez?Mert aki eddig is használtai az ez után is használná úgy ahogy használta és megfelelt neki.Aki meg most akarja annak ott a KÉSZ dolog!
    SEMMI ÉRTELME, hogy a játékba bekerüljön...

    Tehát van egy tökéletes KÉSZ eszköz amit használhatsz most!
    Vannak tökéletes eszközök amivel a tökéletes eszközöket (gamer egér+bill) használhatod.

    Én 360 on betudtam úgy állítani xfps+smartjoy fraget az MX logitech egérrel, hogy NEM mondtad meg 10 perc játék után,hogy az nem PC-s irányítás!!!Első percben kicsit furcsa,de utána NEM
    Érthetően szokni kell a dolgot, de lecseréled az egered azt is szokni kell a rendes PC-n
  • darkSectorxxx #45
    Bár tény hogy a legtöbb mai AAA fps még pc-n is szar egérrel meg bill-el, mert ha nem atom60, akkor olyan trehány laggos az irányítás hogy vicc.
  • darkSectorxxx #44
    No sir.
    Azért nem próbáltam és nem is fogom mert legalább 10k. Ennyit nem ér, pláne nem így.

    Ha kell egy drága kütyü, akkor nekem ne mondja senki hogy az nem emulál valamit, ha tudná a normális irányítást a játék, ELEVE NEM KÉNE kütyü hozzá...itt a probléma...lehet JOBB a kínaitól, de nem lehet ugyanaz mint amit rendesen szoftveresen tudna egy játék. Kizárt dolog, maxÚgy tűnhet hogy fasza, nekem nem ez kell, hanem a játékok TÁMOGASSÁK. :)

    Jóhogynem még fizetek 10+k-t érte, nem vagyok bolond.... :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.03. 14:44:13
  • darkSectorxxx #43
    :D
  • Bandicoot
    #42
    Úgy látom hogy egy 10000 forintos kínai csodamegoldást ha kipróbáltál (jóesetben), és úgy okoskodsz megint a témáról. El kell keserítselek, VAN megoldás konzolra aminek köze nincs ahhoz hogy emulálja a kontrollert és bizony tökéletes pc szintű egér/bill teljesítményt ad.
    Bill+egér van konzolon a Hori óta immáron hivatalosan támogatva is (és a Hori elött is voltak megoldások).

    Mielött az észt osztod valamiről (és szokás szerint megint oldalak mennek el a bullshitre) elöbb talán próbáld ki (nem,nem próbáltad max a 10ezres kínai csodát).....Nem mellesleg jó hogy az agymenéssel (már megint) szétoffolsz egy topikot amihez egyébként az alapján hogy nem jön be a BF nemigen van sok közöd.:)

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.03. 12:31:14
  • Harlekin
    #41
    Szerinted nem fogom fel? Pontosan tudom,hogy miről beszél.Mivel én is használtam konzolon bill egeret (360on). Viszont az,hogy ő, hogy kérdezi véli ezt a dolgot és én erre mit és hogyan válaszolok az más dolog.
    Az meg még inkább nem érdekel,hogy te mit gondolsz!Tehát kösz, hogy jöttél a semmire!
  • rabbiddgog
    #40
    figyu má
    nem fogod fel hogy nem a bill/egér emulálásának a meglétével, vagy nem meglétével van a baj, hanem annak a teljes hiányával MAGÁBAN a játékban
    oszt még Te sértegetel másokat
  • darkSectorxxx #39
    Valóban, te stickmaster. :)
  • Harlekin
    #38
    őőő az bill meg egér sehol nincs rajta stick!!!
  • darkSectorxxx #37
    Nem nem tudok, az ugyanúgy kontroller csak kinézetre bill+egér, nekem nem maga a 2 nyomorult müanyag a fontos hanem az irányítás.
    ezt a fos ketyere amiért még fizetnem is kell...érted fizetnem, az emulálja a bill+egeret a kontrollerre, azt lefosom, mintha nem is lenne...kész ennyi.

    Bill+egér nincsen konzolon! :)

    Majd ha a gépbe be tudom dugni a bill+egeret akkor lesz támogatás.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.02. 18:40:48
  • Harlekin
    #36
    Mi van????
    Te kész vagy !!!!
    MOST MA HA AKARSZ TUDSZ KONZOLON EGÉRREL ÉS BILLELL JÁTSZANI.ENNYI!!!!
    Sőt már elég régen!!!
    Mit akarsz ezen még rugózni???Lehet nincs mit megoldani.Ez ismét csak egy agyszüleményed amivel túl akarod magyarázni a semmit!!!! Meg azt hogy amúgy miért nem teszed azt amit akkor se tennél ha lehetne!!!!
  • Maak
    #35
    Felvettelek friendbe, majd alkalomadtán elfogathatnad. :)

    A 27k-s verzio milyen pluszt ad?
  • darkSectorxxx #34
    Jóvvanna nem érted. :D

    Nem oldott meg senki semmit, csak egy bill+egér alakú kontrollert vehetsz drágán, semmi más nincs megoldva. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.02. 13:56:52
  • Harlekin
    #33
    Én is csak ismételni tudom magam már megoldották!
    Így pontosan ennyire érdekli őket is mit téged.
    Most is fizetsz érte,ha akarod!
  • darkSectorxxx #32
    Ő ismételni fogom önnmagam.
    Kit érdekel? :)
    Oldják meg, OLDJÁK-MEG!
    Leszarom.

    Én fizetek, ők dolgoznak ennyi! :D
  • Harlekin
    #31
    Csak PC alapból alkalmas erre!Ehhez van kitalálva!A konzolokat meg utólag kellene erre felkészíteni, amire sokkal egyszerűbb 1 külső eszközzel megoldani!

    "PC-n hova a gyíkomba dugod?"
    Pont oda ahova teszem azt a nyomtatót a konzolon!!!És pontosan úgy fog működni pedig egy szabványos portba van dugva!!!
    Tudom nehezedre esik, de....
    Konzolon ez egy mostani igény amit utólag kellene megoldani vagy is nem mert régi igény csak most jutottak el oda,hogy ha ennyi ember akarja akkor legyen...

    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2016.09.02. 13:19:16
  • darkSectorxxx #30
    Gondolod érdekel, oldják meg, PC-n müködik? :D
    PC-n hova a gyíkomba dugod?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.02. 12:42:59
  • Harlekin
    #29
    Száműzöd???Te esztelen máskülönben hogyan oldják meg a hivatalos támogatottságot is 2 különböző eszköznél!!!?Nem baj ha nem válaszolsz ,mert az előző posztod pontosan elmond mindent arról,hogy halvány lila gőzöd nincs a témáról!!!!
    Vagy hogy gondolod a támogatottságot,hogy 2 különböző usb be bedugod a 2 különböző dolgot és majd a konzol egybe kezeli a 2-T????
    A kontroller végül is 1 olyan eszköz ami a 2-t olvassza egybe!!! gondolkozz!!!!
  • darkSectorxxx #28
    Bocs a buznyák konvertert most remélem megérted ha száműzöm a listáról, majd ha ingyen lesz az a fostenger. :)
  • Ulthane
    #27
    Tegnap sajna nem volt módomban játszani, de bepótlom hétvégén. :)
  • Harlekin
    #26
    Meg van oldva elég régóta!!!Tehát???
  • darkSectorxxx #25
    Ahogy nézem elfért a topikban, de már mindent leírtam amit így gondolok a demo-ról. :)
  • Tikal #24
    Na jol van Dark, sok lesz már a duma, ahhoz képest, hogy nem is játszol vele és nem is fogsz :D
  • darkSectorxxx #23
    +:

    ///valamint egyet tudok érteni azokkal akik azt mondják ezeket a játékokat PC-n bill+egérrel.

    Vagy a gógyik oldják már meg konzolon a klaviatúra támogatást, addig fps multit már csak ezért sem tudok komolyan venni.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.01. 19:15:44
  • darkSectorxxx #22


    Én is hálisten ki tudtam próbálni, isten az atyám, nem vészes, elhiszem valaki elvan ezzel, van háború benne, de hogy engem mennyire hidegen hagy a játék, el nem tudom mondani.
    Battlefront nekem szebb volt, nem mintha ez önnmagában érdem lenne egy multiban.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.01. 19:13:28
  • Tatyla
    #21
    Ez basszus így ps4-en nem béta hanem alfa basszus nagyon felbaszott...
  • darkSectorxxx #20
    ....ingyen a PS plus mellé. :D

    Most megint szar pedig. :D
  • AntiHero
    #19
    Pedig reggel jo volt már. :)

    Amugy ráér ez majd karacsonyi leárazaskor.
  • darkSectorxxx #18
    A legnagyobb baj meg az ha akarnék sem tudnék játszani, mert nem kapcsolódik a szerverekre. :D
  • darkSectorxxx #17
    Ez igaz, de én még gyerek vagyok. :D
  • Ulthane
    #16
    Mesejátékmulti. :)
  • darkSectorxxx #15
    Én nem mondtam hogy rossz.
    Egész egyszerűen nekem nem fekszik. :)
    És úgyse fogom megszeretni, ha multira adom a fejem ott az Uncharted 4.
  • Ulthane
    #14
    Amúgy nem rossz Darky, legalább végre világháborús. Bele kell jönni, kitanulni, azt kész. Sniper ide, sniper oda, ne hogy azt hidd, az könnyű. Megpróbáltam, baszod, eddig senkit nem tudtam azzal megölni. :) Futó ember esélytelen. De még állót is kurva nehéz, hacsak nem nagyon küzel van.
  • darkSectorxxx #13
    Meg akarsz győzni arról hogy neked tetszik a játék vagy mi? :D
  • Ulthane
    #12
    Ha a hátad mögött virít, meg oldalt virít, esélyed sincs, hogy észrevedd. Igaza van Darknak, nagyok a terek, ez nem is vitás. Van akinek ez bejön, másnak nem.

    A kampányért érdemes megvenni, az tuti. Én fogok vele multizni is, de nem biztos, hogy első nap megveszem.
  • Harlekin
    #11
    Nem... Nálunk vannak mérték egységek,mert játszunk vele és tudjuk amit tudni kell!!!Nem tudom mitől van instant halál,de ha harcba van nem tudsz "ráugrani", ha meg már ott vagy akkor vissza tudsz lőni!Ja hogy ez nem megy? Akkor nincs miről beszélni!!!Ez ismét nem a játék hibája!!!!

    Sniper 5 KM ről virít a lencse,hogy néz rád ezt nem veszed észre.Vagy mire vársz arra,hogy lőjön???
    Méltatod a codot a gyorsasága miatt ott se nagyon tudsz gubbasztani.Akkor itt miért teszed várva,hogy zsíros célpont legyél!?

    "Vagy kell még ember a csapatba?"
    Isten ments ilyen használhatatlan csapattársat nem kell keresni ezt néha dobja a gép, ha nincs ki a csapat!És ilyenkor van az, hogy basszuk ki a squadból,hogy futkározzon 5 KM-t!Legalább hamar elmegy a kedve a játéktól és nem rontja a nyerési esélyünket a 0/40 KD aránnyal!!!

    Látod mindennek megvan a jó oldala!
  • darkSectorxxx #10
    Valóban 70%-ban azonnal halok, ha társra spawn-olok... mármint a többi részben.
    Bedob a sűrűjébe, azt faszomat se tudok hirtelen hogy ki melyik sarokból néz rám sniperrel.

    De nincsen para szerintem nem vesztenek velem sokat az EA-nál.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.01. 12:46:17