89
Battlefield 1
"In a foreign field he lay, Lonely soldier, unknown grave, On his dying words he prays, Tell the world of Paschendale"
  • Ulthane
    #89
    Tegnap csapattam kicsit. A Conquest és a Domination jön be, a Rush egyáltalán nem.
  • mucsácsó
    #88
    Én most vettem meg, szóval majd megnézhetjük akár estefele a multit :D
  • Ulthane
    #87
    Rajtam kívül senki sem tolja? :-D
  • darkSectorxxx #86
    Na fasza. Have fun! :)
  • Ulthane
    #85
    Nyilván kamu.

    Tegnap elkezdtem a sztorit. Teljesen más koncepció, mint az eddig fps-ek. Nekem nagyon tetszik a prezentáció, a zene, és a személyes nézőpont. A látvány jó, de nem esik le az állad tőle, de teljesen vállalható. Kb. Másfél órát toltam csak, eddig tetszik, remélem, hogy ez csak még jobb lesz.
  • darkSectorxxx #84
    :P Hát ez kemény. Nem hiszem el hogy ez megtörténhet 2016-ban, és akkor ez fixen mindenkinek, vagy csak random? :)

    Mert eltart pár napig mire kijavítják.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.20. 19:39:54
  • Bandicoot
    #83
    Nem kamu. Egész pontosan 160 * 90-re...Egy gameboy color szintjére...:)
  • darkSectorxxx #82
    Remélem ez kamu! :D

    "Battlefield 1 - egy bug miatt nevetségesen alacsonyra esik a felbontás"

    PS4
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.10.20. 18:21:05
  • Ulthane
    #81
    Akkor ma indula móka.
  • darkSectorxxx #80
    Na azt elhiszem hogy nem a látvány miatt veszik. :)
  • Ulthane
    #79
    Semmivel nem rondább a BF1, pláne, hogy semmi értelme egy havas és egy sivatagos pályát hasonlítani. Biztos vagyok benne, hogy a végső állapot még jobb lesz, mint a béta. Amúgy meg, ezt a játélkot senki nem a grafikai miatt veszi meg.
  • darkSectorxxx #78
    A hitelességét nem tudom értékelni, csak feltételezni hogy vaós. :)
  • Bandicoot
    #77
    Ezeknek a youtube összevetéseknek főleg ilyen bandáktól továbbra is nullértelme van....
  • darkSectorxxx #76
    Kis visszaemlékezés hogy a Battlefront hogy nézett ki. :D

  • darkSectorxxx #75
    Battlefield 1 No HUD

  • darkSectorxxx #74
  • Harlekin
    #73
    Ezért kell squadban lenni!!! És itt a squadban lenni NEM az idegenekkel, akikhez csak úgy belépsz! Az pont annyi mintha senkihez nem lépnél be.Nincs kommunikáció!!!Kevés az amit ki lehet adni utasításnak a játékban. Kell a barátlistán minimum 8-10 olyan ember aki napi szinten játszik.Tegnap 10 órát toltuk úgy,hogy 2 squadot csináltunk 4-4 fővel és le is zártuk,hogy idegen ne tudjon belépni.40-50000 pontokat csináltunk fejenként mert tudtuk,hogy mikor mit kell csinálni!
    El volt osztva a csapat medic,assault support.És mindig volt kiadva éppen aktuális feladat amit gondolkodás bóklászás nélkül csináltuk.Mindig kérdezve van,hogy pontra vagy emberre szülessünk stb,stb,stb. Ezt a játékot így KELL játszani nincs mese.
    Ha beülünk tankba 4 en akkor a meccs végéig benne tudunk maradni(csak nem szoktuk, mert baszott unalmas) és mindig tudjuk mit és hova kell menni hiszen party chat erre van.Szólunk,hogy tuti célpont van jobb oldalt és már áll is a tank vagy picit haladj előre stb stb stb....Ha ezek a dolgok nincsenek az gáz....
  • Ulthane
    #72
    Franc se tudja, jópofa lenne.

    Szerelmes lettem tegnap ebbe a Conquest-módba. Gyakorlatilag nem tudok a harmadik helynél rosszabbul végezni. De agyhúgyjkövet kapok a sok gyökértől, aki beül egy járműbe, és azt se tudja, mit kell csinálni, Forog, pörög egy helyben, rittig rossz bázishoz megy, sajnos nem tudom ilyenko pofánvágni, vagy lelőni. :(

    Én tuti ezt fogom tolni, a TDM nem érdekel, ahhoz béna vagyok, viszont 20 ezer pontot minden körben összeszedik lazán conquesben, s azzal pillanatok alatt lehet szinteket lépni. :)
  • darkSectorxxx #71
    LOL. :D

  • Moby
    #70
    Mit nyernél vele? Hol lennél több, ami amúgy nem lesz meg így is?
  • Harlekin
    #69
    Ez nem megy kukába,mert ez így semmi tehát nincs mi kukázódjon....
    Annyira nem lenne vicces 35 ös szinten amikor egy 10 es szintű azért lőne fejbe 100x, mert neki már nyitva a rengeteg plusz attachment. Neked meg nincs semmi jelen állás szerint.Tehát én morcos lennék, ha ez így megmaradna.
    Ráadásul az elején pillanatok alatt lehet a szinteket lépni....
  • Ulthane
    #68
    En azert orulnek neki, ha mondjuk nem menne kukaba x oram. 8 ora utan vagyok lvl 26-on, vagany lenne a sok nullas regruta kozott level 35-tel rohangalni. :)
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2016.09.04. 08:59:35
  • darkSectorxxx #67
    Ja várj én nem mondtam hogy ez akkora para.
    Pontosan így van ezt az időt azért hamar vissza lehet hozni a véglegesben, de azokat is megértem akik esetleg a szintjüket megtartanák, persze itt jön az ha tartalomváltozás van akkor értelmetlen, mégis milyen cuccok aktiválódjanak ugye ha eltérés van a véglegesben...ja ez nem egyszerű.
  • Moby
    #66
    Volt. Itt nincs igazán szerepe, minden nagyon "gyors", legalábbis itt a bétában, és szinte minden releváns customcucc lockolt. Semmit nem vesztek, ha kidobják a faszba. 12 óra után lvl40-en vagyok.
  • darkSectorxxx #65
    Jó ez is igaz, tuti változtatnak ezeken még, nem is ezt vitatom, de láttunk példát már mind2 esetre a történelemben nem? :)
  • Moby
    #64
    Nem ez a lényeg, hanem hogy a béta egy kvázi más(ik) játék, egy másik setuppal. Az elvi alap helyes lenne, de a gyakorlat ma az, hogy a multis cuccokat már élesben is az egész élete alatt csavargatják a publik kénye-kedve szerint, szal akár kéthavonta lehetne nerfelni kompletten mindent.
  • darkSectorxxx #63
    Jó persze a tapasztalatot nem lehet nullázni, ez gondolom egyértelmű mindenkinek, de a tartalmat lehet. :D
    Mondjuk egyiket sem értem.
    Én ha pl valaki ezzel jönne (már pedig hivatkoztak már erre multis játékoknál), akkor azt mondanám, mivan ha lenullázzátok, és én 2 hónappal később veszem meg a játékot? :)
    Ugyanott vagyok.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.03. 22:30:18
  • Moby
    #62
    >Sokan azért, azt vallják, hogy a véglegest kezdje mindenki alapról egyenlő eséllyel.

    Nem és ennek semmi köze a nerfeléshez. Csak mivel puta vagy a multikhoz, erről sincs lövésed se :D Senki nem fogja alapról kezdeni, mert csak az eredményeket lehet elvenni, a megszerzett ismereteket (pálya, járművek, fegyók) nem. Azért nerfelik általában, mert a béták célja, hogy belőjék a balanszot egy egy valamilyen initial állapotra, meg hogy a hibák felgyűljenek. Ergo a potikat még össze-vissza fogják csavargatni a retailre. Ergo egy másik setupon elért eredmények már nem reprezentatívak többé, vagyis jobb ekként tekinteni rájuk.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2016.09.03. 22:28:34
  • darkSectorxxx #61
    Nem mindegyikben engedik...:S Sokan azért, azt vallják, hogy a véglegest kezdje mindenki alapról egyenlő eséllyel.
    Hogy ez mennyire hülyeség vagy nem azt nem tudom megítélni. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.03. 21:54:29
  • Ulthane
    #60
    Hat akkor kapjak be. Na de miert? Mas multis betaban is lekapjak? En igy emlekszem abbo betaztam ugy, hogy megmaradt.
  • Bandicoot
    #59
    Nulla.
  • Ulthane
    #58
    Tudja valaki, hogy a betaban megszerzett rank megmarad az alapjatekban, vagy nullarol kell majd ott kezdeni?
  • darkSectorxxx #57
    CoD 2 ja valóban nem annyira fürge mint a CoD 4 nincs még futás sem benne, mágis faszább irányítani mint a mai játékokat.

    igen egyetértek, az én gépem szar, mert nem nyom fix 60fps-t ezt mondom. :D

    Most beszélhetünk itt bármiről a FC3-ban 1000% hogy gebasz volt az irányítással ha 60 alatt volt az fps...:D
    Nem én állítom ezt egyedül...:D

    Sőtt aláírom a te gépeden fasza.
    milyen gépen is játszol?
    Hány fps-el? :)

    // a régi dolgok nem jönnek vissza már soha, lehet a multban élek még mindig nem tudom.
    Vagy én szoktam hozzá évek alatt a cod4-hez és azóta minden szar, ahogy a resi régi részei után nem veszi be a gyomrom a mostaniakat...ja lehet velem van a baj. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.03. 16:08:54
  • Bandicoot
    #56
    Akkor a probléma újfent user error (vagy a géped) és nem a játékok. Nem a framerate.
    Nincs kit megkérdeznem több mint 25 éve játszom pc-n (is), ide értve rengeteg rengeteg COD részekkel töltött órát.

    Cod 2 és Cod 4 közösség különbségnek köze nincs ahhoz hogy van-e input lag....Vagy hogy lomha az irányítás az új COD-okban....
    Főként hogy maga a Cod 2 mozgása alapból jóval lomhább volt mint a többi újabb COD részé...Abszolút nem emiatt maradtak adott részek mellett az emberek, mondom megint ordas bullshit áradat lesz...

    Olyan veled ilyen témába belemenni (csak hogy a BF1-nél maradjunk) mint amikor futok a BF1-ben hallom a jellegzetes csettenést ahogy a csipa ellő mellettem....Bevetődöm kő mögé csettenés....lassan araszolok kifelé csettenés....Továbbrohanok,csettenés....Be újabb kő mögé,csettenés....egy pillanatra kirakom a fejem és bumm headshottal fekszek....
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2016.09.03. 16:03:27
  • darkSectorxxx #55
    Hidd el nálam van. (én nekem nagyon szar a régebbiekhez képest ezek az új játékok)
    Mikor beállítom az egér érzékenységet, azt hittem először az a baj, FC3-nál még emlékszem a haverral nézegettem lelassított videókat hogy késik az irányítás....télleg nem mennék bele ha nem beszéltünk volna erről.

    Nekem az Új cod-oké is lomha. Olyan suta szar az irányítás, nézz vagy kérdezz meg war-os cod-osokat (én is az voltam, hogy melyik részben a legjobb az irányítás, MW1-2-3 pl s hamar megmondják, amit még manapság is ezren játszanak)
    CoD 2 is ilyen amúgy, majdnem nagyobb még annak a közönsége mint a CoD4-é.

    Nem véletlenül maradnak ott. (én is itt kezdtem)

    Hasonló mint amit most a Tomb Raider-ben szapulok...az sem egetverően késik, de érezni egy Uncharted után mondjuk.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.03. 15:55:40
  • darkSectorxxx #54
    Na ebben egyetértünk. Kár feneket keríteni, ez szubjektív dolog, nekem nem kell ez és ennyi. Az más ha valakinek ez jó.

    én mondom úgy kell elképzelni, hogy annyira hiányzik az fps multi nekem mint púp a hátamra, csak HA komolyan venném ahoz kapásból vagy egy pc, vagy ingyen bedughassak bill+egeret.

    nem a fanokhoz kell mérni az én igényemet...lehet akkor ha annyira imádnám a kontroller is elég lenne.

    csak mondom hogy egyet értek azokkal, akik azt mondják fps multi pc-n bill+egérrel, mert ja vannak komoly játékosok gyakorlottak, kontrollerrel, de az nem opciónális mindenkinek, ahoz születni kell.
  • Bandicoot
    #53
    Pc-n.....?
    Tényleg Dark inkább hagyjuk mert ebből MEGINT egy ordasbullshit baromság fog kerekedni.....
    Nem tudok mondani olyan fps-t az elmlt évekből ahol pc-n akár 20 akár 30 akár 50 fps-nél input lagot éreztem volna. És ha volt is (Bf4-nél 1.0 verziónál dereng valai amit lehetett 1 perc alatt fixelni majd patch után el is tünt) köze nem volt ahhoz hogy hány fps-el fut a játék...:-O
  • darkSectorxxx #52
    Szinte az összes 30 felett kicsivel nekem inputlaggos, olyan lomha fos érzés fog el.
    mindent a Modern Warfare-hoz hasonlítok, lehet az a baj velem, a MW-ben volt tökéletes az irányítás, ami utána volt csak szarabb mind.

    FC 3-nál konkrétan ezt beszéltem is valakivel itt sg-n, fetrendgtünk a nevetéstől mekkora okádék volt, 60fps-nél meg normálisan ment. (nem nálam értelemszerűen az én gépem nem biri a 60-at hanem a havernál, ő nézte meg.)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.09.03. 15:47:09
  • darkSectorxxx #51
    Mondtam, mindent elhiszek, nem kell bizonyítani, engem már ott nem érdekel annál a pontnál hogy ehhez külön szerkezetet kell vennem... Ennyi a lényege. :D
  • Bandicoot
    #50
    Ne inkább ne...Nem akarom se tudni sem belemenni részemről off. A téma a BATTLEFIELD.....