5
  • alien47
    #5
    A cikk írója fejezze már ezt be! A dagadt az dagadt, nem molett. A buzi az nem meleg. A cigány az nem roma. A hülye, nem figyelmetlen.

    Ebből kiindulva:
    "kreatív adóalap-csökkentő gyakorlata " nevezd nevén a gyereket ADÓCSALÁS!
  • Archenemy
    #4
    Brüsszel szigorú hozzáállására jó példa az Európai Parlament vezetője, Juncker. Ő ügye konkrétan a luxemburgi adóelkerülési botrányokban érintett... egy hangyányit. Szóval szerintem ez tök hiteles.

    https://www.theguardian.com/commentisfree/2014/jul/12/why-good-europeans-despair-jean-claude-juncker-commission
  • Sir Cryalot
    #3
    Szerintem ezt csak annyit jelent hogy amit eddig "kreatív adókerülés"-nek gondoltak , meg hogy milyen okosak ezek a kaliforniai cégek még ez is megy, azt mostmár egy kicsit tüzetesebben vizsgálják két starbucks lötyi lenyeldeklése közt, de azért gondosan ügyelnek nehogy homlokráncolásig fajuljon a dolog, mert még meglátszana azon a cukipofi egomániás arcukon amivel ügyürübügyürüzik az apple szarjait és még a végén meglátszik tükröződő képernyőn..
  • kgpro
    #2
    Minden hülye tudja mit csinálnak, sőt, még az adóellenőrök is, akkor mi a bánatos lófarkáért nem lehet erre törvényt alkotni??? Hol itt a küzdelem???
    Jaaa, a kiruccanás szánfránsziszkóba... az kell?? ...mááá értem...
  • Sir Cryalot
    #1
    HÁT HOGYNE !!
    Sőt szerintem pont két ügyürübügyürüzős szánfránsziszkói meg barbadoszi kiruccanás közt vetnek véget.
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2016.08.24. 23:20:31