13
  • Kara kán
    #13
    https://www.jarokelo.hu/

    Okos útkereszteződések kellenek, amelyik jelzi, hogy honnan mi jön, az autó belátja, nem tudsz ütközni.
  • Ender Wiggin #12
    Nálunk minden lámpa számlálós. Hogy jó-e ez? Nem, mert felb-sz, hogy megtudom, hogy míg a zöld csak 13-15 másodperc, addig a piros 99 :-) És mindig van 5-6 autós, akik sárgán átslisszolnak, aztán vagy feltartják a másik sort vagy beragadnak a kereszteződésbe. És nincs zöldhullám sem. Mondom, balkán.
  • who am I 7
    #11
    Hát volt egy katyuvadasz oldal is, azt kinyirták vagynem tom mi lett vele, de hasznos lehet egy ilyen oldal am. Az emberek tutyimutyik, tényleg ugy viselkednek soxor minta birkák, pedig én benne lennék kátyufényképezésbe/bejelentésbe/feljelentésbe és persze mindenhova visszaszamlálos lámpát :) lehet azért vették le, mert kevesebb bünti jött be belöle.
  • NEXUS6
    #10
    Fogalmam sincs miért szedték le. Naponta látok olyan forgalomszervezési dolgot a városokban, ami nem csak illogikus, hanem akár életveszélyes is. Már többször gondolkodtam ilyen blog/fórum indításán, csak lusta voltam megnézni, hogy tényleg nincs-e már ilyen.
    Utoljára szerkesztette: NEXUS6, 2016.08.18. 13:56:59
  • who am I 7
    #9
    De miért szerelték le????? Ezek hülyék? Egy hasznos dolgot csinálnak végre aztán leszedik :D ...istenem
  • zsgaby
    #8
    Igen úgy volt. Pécsett is több helyen is volt, aztán leszerelték nem is értem miért.
  • igazamvanvagyig
    #7
    Ez nagyon beteges.
  • Ender Wiggin #6
    Megint egy találmány, ami soha a büdös életben nem fog működni a balkánon...
  • NEXUS6
    #5
    És ha jól emléxem a zöldnél meg a zöld idejét mutatta, szal a sor elején komótosan mozgó mazsik is csípkedték magukat.

    Ahol én láttam már mindenhol leszerelték :(
  • bunny
    #4
    Jó, de azért nem lehet elkérni felszereltségi felárat meg havi 25 dodót. Nem értitek a lényeget :D Amúgy tényleg ez tipikusan az egyszerű dolgot bonyolultan megoldani és egyúttal újra feltalálni a melegvizet iskolapéldája.
  • Cat #3
    Debrecenben pl. most is van, gyalogoslámpáknál is. Meg külföldön rakat városban, még Kínában is.
  • zsgaby
    #2
    Így van, és azt legalább az ilyen fejlett rendszerrel nem rendelkező közlekedők is használhatják.
    Valóban hatalmas stresszcsökkentő ereje van ha látod hogy számol vissza a lámpa.
  • NEXUS6
    #1
    Régebben több helyen volt ilyen digitális kijelző a lámpák mellett, talán azt kéne visszahozni, nem pedig az így is túlfejlett autós informatikát terhelni.