6
  • Macropus Rufus
    #6
    hát ez valami rohadt szar film volt. Pláne a vége. Azon felnevettem.
  • UUUU
    #5
    Az ev egyik legjobbja ezen hangosan fel lehet kacagni.
  • Tinman #4
    Éppen tegnap láttam.

    Elég szar az az év, ahol ez a film a legjobbja. Értem, hogy költői túlzás, de ez egy Cápa 4 és semmi több, sőt sok szempontból kevesebb. Az biztos viszont, hogy az év egyik nagy anyagi sikere lehet, mert ez a filmet leforgatni nem lehetett egy nagy költség. Rettentő kevés szereplő, nagyon kevés dialógus, és kis forgatási helyszín.

    Egynek jó, de a CGI pl. kifejezetten Asylum feeling néhol, az meg elég kínos :-/

    A valósághoz, meg a fizikához persze a filmnek semmi köze.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2016.08.23. 13:20:46
  • zsozso29
    #3
    Ez aztán nagyon jó film. Ez egy hulladék nem bírtuk végignézni inkább végig tekertük, gagyi, unalmas, meg amit mindenki ír még az is igaz rá.
  • Zoliz
    #2
    Ez a Lively egy igazi hős férfi akit követni kell a propaganda szerint :)
  • Ender Wiggin #1
    Kb. az egyetlen érzelem, amit Lively képes eljátszani. Mikor nem kell szenvelegni, akkor ugyanaz a lárvaarc minden filmben (tényleg, vajon renben vannak az idegek az arcában?). Oszkárt neki! A cápa persze nagyobb minden létező cápánál, ahogy kell (és csak ici-pici szája van a harapás alapján). És persze a bálnatetem lakoma lenne egy valódi (éhes) cápának, az inkább az apró embert választja... Szóval semmi, ami ellentmond a valóságnak, vagy a fizikának/biológiának?

    Ez történik, ha cápák találnak egy döglött bálnát:

    http://io9.gizmodo.com/5920393/100-sharks-eating-a-dead-whale-close-to-shore--worst-beach-day-ever