532
  • MrSpock
    #372
    Persze azt is a bírók adták neki visszafogásért. Akciót nem csinált egyet sem. Ahogy elnézem mi a küzdősportokat csak akciókkal tudjuk hozni.
  • ReszegKoldus
    #371
    vegyék ki a judot meg a birkózást és helyette rakják be 2024-re a gombfocit és a lóról hátrafelé nyilazást
  • Coolfire
    #370
    Ez a mai nem a mi napunk volt-kivéve a vízilabdás lányokat.Két bronzot lenyúltak a "bírók",Natasa nem döntőzik,Danuta beteg etc. -remélem holnap azért behúzzák a hatodik aranyunkat.
  • molnibalage83
    #369
    Azért a németnek volt 2 pontja máshonnan is, de tényleg kabaré az, hogy hány meccs dől el intássel a küzdősportban. Vezessék be a no time limitet.
  • MrSpock
    #368
    Ezen most felcsesztem magam ! Így kell semmit sem csinálni egy bronzért !
  • Jim Morrison
    #367
    Szegeny, tenyleg kivettek az ermet a zsebebol.
  • [HUN]FaTaL
    #366
    Több intés vagy mi. Inteni meg ahogy elnézem kb. random.

    Egy akció volt az egészen. Nem csodálom, hogy lassan kikerül a kötöttfogás az olimpiáról (szóba került már egyszer). Ez kb. nyílt csalás.


    Tud valaki még egy sportágat, ahol nem az akció számít? :D Ez olyan mintha fociban nem a gól számítana hanem a sárgalapok száma.
    Utoljára szerkesztette: [HUN]FaTaL, 2016.08.15. 22:31:20
  • Jim Morrison
    #365
    Többszor intettek a magyart..
  • Jim Morrison
    #364
    Ja, faszomat ezekbe a birokba birkozasban. Passzivitasert megintik az aktivat, kb minden meccsen. Vicc
  • molnibalage83
    #363
    Mitől győz valaki 3:3-nál?
  • [HUN]FaTaL
    #362
    Bohozat a bíráskódás bírkózásban, hasonlóan a cselgáncshoz. Emiatt aztán az egész sport nevetséges lesz.
  • [HUN]FaTaL
    #361
    Ez nem semmi volt a csajoktól :D
  • Coolfire
    #360
    Ehhh...egy féldoboz nyugtató kellett ehhez a meccshez.:)
  • Jim Morrison
    #359
    nem kell itt vezetni, így is lehet nyerni! :D
  • SzocsA
    #358
    Aztakurvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. hát a kapufa velünk volt ezen a meccsen...
  • ReszegKoldus
    #357
    nem semmi honnan hozták vissza :D
  • SzocsA
    #356
    Ennyi emberfórt kihagyni...
    Miért nincs olyanból több akciógólunk mint a 6. gólunk? az baromi szép volt....közelről nagyobb az esélye, hogy bemegy.
  • SzocsA
    #355
    Hát ezek a lányok de töketlenül játszanak eddig. Eddig mer most végre sikerült két gólt dobni...
    Minket simán kiszorítanak, sokkal messzebb vagyunk a kaputól mint az ausztrálok.
    Meg fél óráig lóbálja a labdát mire eldobja, addig a kapus is átér a másik oldalra, meg a kezek is odaérnek, miért nem lehet egyből eldobni?
    Az utolsó két gól az szép volt :)
  • bakkerman
    #354
    +1 En igy vagyok az NHL-el :DDD
  • ReszegKoldus
    #353
    élmény nézni a pingpongot, néha még a labdát is látom :)
  • LasDen #352
  • ReszegKoldus
    #351
    Korábban ezt én futballszezonnak hívtam :D
  • AnuluWork #350
    :)
  • Palinko
    #349
    mert azt nem tudod elképzelni hogy már 3 hete riói idő szerint élnek itt és este sokáig fent vannak, majd nappal alszanak? omg micsoda lehetetlen küldetés megcsinálni.
  • ReszegKoldus
    #348
    ha jól olvastam 4-en mentek most, abból 3 pénteken 1 meg vasárnap fog versenyezni, gondolom nem ez az első versenyük, így pontosan tudják mire számítsanak

    meg ez úgy nézem leginkább a kajak 4-eseket érinti, amiből a nőknél már kint van 2, a férfiaknál 3 tag, szerintem ha nem lenne rendben a dolog, akkor együtt mentek volna, vagy leszarják az egészet és utálják egymást :D
  • SzocsA
    #347
    Jó de van akiknek a szervezete nem tud átállni pár nap alatt.... és ez azért befolyásolhatja a teljesítményét is, meg ráadásul a meccsek, ha továbbjut a sportoló, nem sok pihenő után, jön a következő küzdelme.
    Utoljára szerkesztette: SzocsA, 2016.08.15. 00:00:19
  • Rockynhooo
    #346
    Nem hiszem, hogy gondoltak erre, jól elbaszták
  • LasDen #345
    gondolom mindenki úgy ment, hogy tisztában van azzal, hogy ez mivel jár.
  • SzocsA
    #344
    Azt mondták, hogy most vasárnapi géppel mentek még ki sportolók rióba! De kérdem én, ilyen rövid idő alatt, hogy tud átállni a szervezete?
    Akkor fog versenyezni, mikor a teste aludni szokott.
    Miért nem ment ki mindenki előbb, hogy át tudjon állni?
  • Maala
    #343
    Eredetileg akkor kezdődött volna (és M5 adta volna élőben), de csúszás miatt még mindig nem kezdődött el.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2016.08.14. 23:07:56
  • LasDen #342
    Férfi kötöttfogás 75 kg
    Elődöntők · Bronzmérkőzés
    Ma
    22:32

    de szerintem google rosszul írja. 23:32 gondolom...

    Utoljára szerkesztette: LasDen, 2016.08.14. 23:05:52
  • Jim Morrison
    #341
    Meg johogy :D

    Ki is hagytam. Birkozonk most jon mar volt? Bácsi
  • Maala
    #340
    Még mindig biztos, hogy az ő hibája volt. :)

    Btw. IG elég gyorsan nyerve jutott a döntőbe, 15-10 volt tán a legszorosabb meccse... Erre gondolt szerintem.
  • ManoNegra
    #339
    Az első, hogy a kávé mellé a géphez ülök, akkor meg már megnézem az eredményt. Utána meg nem érek rá, és ha nem élő, nem az igazi. :-)
    Utoljára szerkesztette: ManoNegra, 2016.08.14. 22:58:39
  • ManoNegra
    #338
    Szép volt Fiúk!
  • Jim Morrison
    #337
    Ha ez a bronz is elszallt volna mikor 7el vezetunk 2 perccel vege elott... azt mondja milyen jo, hogy Imre Geze nem vivta ki magat egyeniben..jajj milyen jo hogy azt az 1 tust mar nem csinalta meg :D
  • ReszegKoldus
    #336
    sima ügy
  • Jim Morrison
    #335
    Ez a nő
  • Maala
    #334
    Hát reggel kelj egy kicsit korábban, és nézd meg felvételről. :)

    Set Topbox-nak azért van előnye is! Ennyit meg megér, nem?
  • [HUN]FaTaL
    #333
    Ha Párizsban rendezik akkor is :D

    #330: Nekem nem, hétvégén én mindig baromi későn kelek :D Bár ez a hajnali 4-5 már nekem is sok :D