532
  • AnuluWork #532
    Szombaton autóbalesetben meghalt Janza Richárd, ifjúsági világbajnok kajakos. A mai óbudai baleset vétlen BMWjében utazott.

    Egy pár magyar érem olimpián biztos lett volna a srácban ...
  • SzocsA
    #531
    Most majd lesz idő a befejezésre, én azt hittem, hogy odaadják az iylen szegényebbeknek, hát de nem ebben a világban.
  • molnibalage83
    #530
    Mi a frásztól lesz luxuslakás a faluban az, ami legfeljebb egy 3 csillagos hotelszoba volt, n+1 műszaki problémával? A favellához képest tényleg luxus. Egyébként meg az újépítésű magyar átlaglakás színvonala, ha van a képek alapján ott...
  • z0ty4
    #529
    Holland olimpia csapat hazaérkezése.
  • Koppixer
    #528
    Megismétli az olimpiát a köztévé

    "Az MTVA közleménye szerint olyan tartalmakat is láthatunk, amelyekre az egybeesések miatt esélyük sem volt a magyar nézőknek. Sőt, ezúttal mind a 306 olimpiai döntőt leadják majd."

  • kjhun
    #527
    Telesport - A 25. Nyári Olimpiai Játékok aranyérmesei (Barcelona 1992.) TVRIPz rulez. :D

  • AnuluWork #526
    Trollkodás :)
  • Maximus4
    #525
    Remélem sikeres olimpia lesz a számunkra. (az m5-ön most megy a nyitóünnepség:P)
  • LasDen #524
    Melyik versenyt kik uralták
    1-2-re odafértünk mi is... :D
  • ReszegKoldus
    #523
    Azért nincs, mert így több érmet lehet kiosztani :D

    Amúgy 3 hét simán lehetne szerintem az olimpia.
  • Palinko
    #522
    ez így valóban sokszor regeneráció verseny. sok szám is kéne, pl dartsot hiányolom meg ilyen ügyességibb sportokat. mondjuk ott lehetne férfi meg női mezőny is közösen. (bár most sem értem miért nincs pl sportlövészetben, íjászaton, agyaggalambnál)
  • ReszegKoldus
    #521
    Én bírom, az EB-t is kb miatta néztem :D
  • Master91
    #520
    Csak nekem tunik olyan elbaszottnak eddig ez az unnepseg?
  • SzocsA
    #519
    Berkesi Judit kicsoda, kinek a kije, és hány éves, mi a végzettsége?
    Csodálkozok, hogy nem modell lett belőle.
  • ReszegKoldus
    #518
    A II., III., IV. és VII. nyári olimpia hossza nem is lenne rossz, ha a mai színvonalon menne :D
  • LasDen #517
    Máskor is ennyi volt. 2 hét. Folyamatosan pörög az esemény, nincs megállás, üres járat. NIncs ezzel baj, és a mai világban amúgy sem lehet elhúzni a dolgokat. A versenyek szinte mindenhol pörögnek tovább. Babos a héten már amerikában játszott például. És az emberek többségének amúgy is egy aranyhaléhoz hasonló figyelme van.
  • SzocsA
    #516
    De régen hosszabb volt nem? Most két hét alatt lezavarták. Szinte még tegnap kezdődött el. Nem is láttam belőle mindent, hiába néztem, m5 meg olyan szar a képe, hogy hihetetlen.
    Meglehet csinálni a 2024es budapesti olimpiai csoportot.
    Mire mi rendeznénk meg az olimpiát elfogynak az éremesélyes játékosok, sportolók.
  • LasDen #515
    ha kevesebb idő meg hosszabb lenne, akkor meg túl sok lenne belőle. Így jó ez. Meg marad az ünnepi, különleges jellege...
  • FrezeR
    #514
    Igen. Ráadásul amikor vége van, utána napokig ilyen hiányérzete van az embernek. Legalábbis nálam így van :) Meg elég sok ez a 4 év szünet kettő közt.
  • ReszegKoldus
    #513
    Lehetne hosszabb az Olimpia
  • ReszegKoldus
    #512
    A birkózás egy rakás szar.

    Azt nem értem, hogy én nem egyszer hallottam a közvetítésben, hogy az utolsó fél percben nem lehet meginteni senkit, de az lehet itt nem volt érvényes, vagy én nem tudom már mi van ebben a "sportban"...
  • ManoNegra
    #511
    Most volt az ismétlése. A többi induló finom kis nőies csaj volt, nem csoda, hogy ez a három férfi nyert előttük.
  • SzocsA
    #510
    Hát elég durvák, díjátadón láttam őket. Amúgy valamit hablatyolt a kommentátor, hogy sokat fogunk még beszélni az első helyezett futásáról.
    Mi történt mert nem láttam a versenyt?
    Ez férfi munka volt :D

    Ja meg is találtam, szóval emiatt?
    Ez tényleg férfimunka volt!
    Utoljára szerkesztette: SzocsA, 2016.08.21. 09:44:48
  • AnuluWork #509
    Azért egy nemiség teszt kinézne nekik.
  • AnuluWork #508
    Én a keresztlányomban bízom, hogy tényleg olimpikon lesz 2020-2024 körül műugrásban. Még ha belga színekben is, de hátha! :)
  • bakkerman
    #507
    A tesztoszteron osztag
  • ReszegKoldus
    #506
    Női 800 m

    bronzérmes ezüstérmes aranyérmes
    Utoljára szerkesztette: ReszegKoldus, 2016.08.21. 04:49:04
  • ReszegKoldus
    #505
    Neymar az elődöntőben 14. másodpercben gólt lőtt, közben megsérült, készült meghalni, percekig állt a játék ápolás miatt, ki is nyomtam a streamet. Aztán később láttam, hogy még a 91. percben is lőtt egy gólt, szóval szépen "meggyógyították". Ez a labdarúgás ma.
  • SzocsA
    #504
    Mekkora bunda volt ez a focidöntő! Persze jön Neymar a végén és bevágja, persze hosszabbítás, hogy legyen show, meg büntetők, hogy legyen dráma.
    Persze húzza a lábát, de amikor jön a passz és mehet a kapura akkor levág egy nagy sprintet.
    Meg nem úgy van, hogy nem lehet megállni büntetőrúgás közben? Két brazil is megtorpant.
    Utoljára szerkesztette: SzocsA, 2016.08.21. 01:20:12
  • Rockynhooo
    #503
    Tokió még 4 év, addigra összekapod magad.
  • SzocsA
    #502
    Nekem is kellett volna valamit sportolni, vagy vízilabda, vagy kézilabda vagy akár kalapácsvetés vagy ilyesmik, cselgáncs, vagy birkózás vagy vívás. Teremfociban jó kapus voltam, lehettem volna kéziben kapus. Meg még a kosárlabdában is jó voltam, meg magas is vagyok 193 cm...
    Vagy tenisz.. Már késő bánat...
  • ReszegKoldus
    #501
    "Amúgy a lovas, hogy veszi rá a lovát az ugrásra?"

    ehhez hasonlóan
  • SzocsA
    #500
    De ez így elég zsákbamacska, láttak ezek a lovak ilyen pályát?
    Most is volt lovasugrás, hát elég sok ló leverte az akadályokat mindig megtorpan előtte vagy tipeg és már nem lesz jó az ugrás. Amúgy a lovas, hogy veszi rá a lovát az ugrásra? :D
  • LasDen #499
    Többé-kevésbé számunkra véget ért az olimpia. Még van 1-2 ember, akinek lesz versenye (és sok sikert nekik), de éremre reális esély már nincs....
  • [HUN]FaTaL
    #498
    Érem se nagyon.
  • AnuluWork #497
    Van még aranyesélyünk? A programot figyelve nem nagyon ...
  • Jim Morrison
    #496
    Szép volt csajok!:)
  • Shep
    #495
    Dehogy saját ló, mindig sorsolják, a lovakat az olimpiára mindig viszik valahonnan. Pekingbe pl. EU-ból vitték ha jól rémlik.
  • [HUN]FaTaL
    #494
    Sima volt
  • bakkerman
    #493
    MEGVAN!!!