384
f9pxo3mimzecsdt55ikb.jpg
  • Ironman2
    #63
    Ja,ez a Fehér Ház ahol vannak.
    Biztos meghívta őket Obama egy partyra.DD
  • Ironman2
    #62
    Úgy néz ki elkezdték forgatni a 2.évadot.Legalábbis már a stábbal fotózkodnak a szereplők a Twitteren,és Instagrammon is.

    https://twitter.com/ShawnLevyDirect
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.10.04. 12:38:40
  • karajjj
    #61
    Ez nem úgy működik, hogy "leadják" egy nap alatt. Nem egy TV csatornáról beszélünk. Ennek pont az a lényege, hogy egyszerre teszik elérhetővé az egész évadot és akkor nézed meg, amikor éppen akarod/tudod. A feliratra meg ugyanúgy várni kell, mint a többi sorozatnál.
  • Shiwo
    #60
    most mi a baj Skylerrel.. a valóságban is sokszor illogikus baromságokat csinálnak a nők..
  • Ironman2
    #59
    Ja,majd én is megnézem újra HD-ben,mert akkor még nem volt fennt,csak az xvid verzió (bocs Netflix).Ha megint leadják egy nap alatt az összes részt,akkor szerintem arra az egy napra kihalnak a városok amerikában,eh.Nálam esélytelen hogy ott üljek a monitor előtt végig azon a napon,főleg ha nem is lesz feliratozva.Egy hónapra 2500 ft a legolcsóbb előfizetés a Netflixen,de abban nincs HD adás,így marad az Ncore sajnos.
  • Ironman2
    #58
    Lesz második évad,már megvannak az epizódcímek,és néhány info,olvass vissza pár kommentet ha spoilerezni akarsz nyugodtan
  • tigeroo
    #57
    ledaráltam most hétvégén.

    az utolsó 2 perc miééééért kellett beleeee? :)
    nee már. ez így olyan klisés lett. pedig pont kicsit felüdítették az újrahasznált sorozat elemeket ennél a sorozatnál. nem volt speckó szerelmi szál, (a tini "bunkó" srác is csak az átlag, hormonoktól dúló tinédzser), a gyerektársaság az a gyerektársaság, amire minden gyerek vágyott. a nő (az eltűnt srác anyja) végre nem egy irritáló zsebkendősdoboz, hanem tök logikus dolgokat tett (hallod ezt Breaking Bad??)

    Nagyon jó volt. A zenék is, fúú ecsém (Amikor meghallottam corey hart - sunglasses at night-ot, az rádobott az egész sorozatra. nálam emiatt 11/10 :))))
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Itt felröhögtem


    Akkor lesz második évad? Kicsit olyan érzésem van így hogy "nemtudnak mit kitalálni", és át ne menjenek Once upon a time sorozatba, kisváros, fura dolgok, gyerek szereplők... broáf! Azt is néztem egy ideig, de ez fényévekkel a legjobb idén. Kíváncsi leszek a folytatásra.


    Ha idén egy sorozatot nézel meg, akkor EZ LEGYEN.
  • Ironman2
    #56
  • Ironman2
    #55
    Trónok harca:


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.09.24. 11:30:49
  • Ironman2
    #54
    Nem.Az előzőt folytatják,az eseményekben is 1 év telik el.1984 őszén fog játszódni a köv.évad,tehát már lassan elkezdik a forgatást.Jövő júliusban lesz megint a bemutató.Az utómunkálatok itt is elvesznek sok időt.

    Ez nem spoiler,ez már hivatalos.Lesznek új szereplők is,és lesznek olyanok akiket már nem látunk a következő sorozatban.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.09.23. 01:43:37
  • Voltan
    #53
    Elnézést, de vagy lemaradtam, vagy major spoiler:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor ez olyan, mint az American Horror Story, és minden évadban totál más történet lesz?
  • Ironman2
    #52
    Uptown funk-Emmy gála előadás a Stranger Things gyerekszereplőivel
  • stargatelost
    #51
    Ki se jött a Stranger Things, amikor kiderültek a jelöltek, kb. nyár közepén. Majd jövőre lehet jelölni.
  • Ironman2
    #50
    Persze hogy a Trónok Harca nyert megint,már közel 40 dijat sepert be idáig az Emmyn
  • Ironman2
    #49
    Nem voltak jelölve se,csak előadott 3 gyerek valami fura táncot a szinpadon,utána beöltöztek a filmbeli jelmezbe,aztán ilyen zacskós sütit osztogattak mindenkinek,meg bicajjal mentek körbe.Nekik egy élmény volt gondolom.Pár hires fazonnal szelfizni egyet.Ja meg a vörös szőnyegen végigsétáltak,,de hát ez ilyenkor szokás,minden dijkiosztó előtt-után
  • Inquisitor
    #48
    OFF: Én azért mondjuk örülnék ha pl. azért nem lenne a sorozatban vagy csak pár részben az S2-ben Millie, mert a BBC hozzá vágná az Arany Iránytű sorozat főszerepét. Viszont ettől még hiányozna belőle.

    Ott voltak, ott voltak. De nem láttam őket a nyertesek között, egyáltalán jelöltek őket?
    Ezt csak azért kérdezem, mert valahányszor Millie ír valamit Matthew Modine-ról (my second papa), odatette mellé a ez EMMY2016 címkét.
  • Ironman2
    #47
    Ott voltak az EMMY gálán is!
  • Ironman2
    #46
    Közben meg akkora sztár lett Millie hogy a legnagyobb talkshowkba is meghivták.Összefonódott a neve a sorozattal,nélküle nulla lesz.Az első sorozat végén szerintem nem megszüntek a szörnnyel,hanem visszateleportáltak tótágasba.
  • DantesHUN
    #45
    Most néztem meg a sorozatot...és eléggé biztos vagyok benne szerepelni fog a második évadban. Nagyon meglepne ha nem így lenne Az hogy most mit nyilatkoznak, hát az egy dolog. Szándékosan szoktak egyébként is, ilyen dolgoknál úgy nyilatkozni hogy kétértelmű legyen, meg fenn tartsa az érdeklődést a hype-ot.
    Meg, nos üzletileg se egy jó döntés a kislányt kihagyni, hiszen lefogadom ezzel sok nézőt veszíthetnének. A Netflix-nél meg értenek a pénzcsináláshoz. Felfokozzák a vágyakozást, a feszültséget a sorozattal szemben.

    No meg a zárójelent a rendőrrel, elég egyértelmű utalás.
  • Ironman2
    #44
    Bettlejuice 2

    Kár folytatni ugyanazon megöregedett szereplőkkel.Aki emlékszik rá,az tudja mekkora egy film volt.Most jön a folytatása jövőre.Winona Ryder,és Michael Keaton főszereplésével!
  • Ironman2
    #43
    Ez nagyon ott van!

    https://twitter.com/itsdougthepug/status/773650842125754370
  • Count Adyn
    #42
  • akyyy
    #41
    ne olvas el semmit róla, mert úgy sokkal jobban üt. én úgy ültem le nézni, hogy csak azt tudtam róla hogy a 80-as években játszódik. 2 nap alatt lezavartam az egész évadot, pedig nem szokásom :D
  • Ironman2
    #40
    Érdekes lesz az új évad.Rengeteg spoilerrel,2 oldal linkje lentebb (igaz angolul),nembaj én elolvastam azért.

    http://divany.hu/stilfuresz/2016/09/04/stranger_things_a_sorozat_amiert_mindenki_odavan/

    http://www.ew.com/article/2016/08/31/stranger-things-season-2-details-duffer-brothers
    http://www.telegraph.co.uk/on-demand/2016/08/23/stranger-things-season-2-plot-cast-and-everything-we-know/

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szóval eleven nem fog játszani,de még szerepeltetését nem függesztették fel teljesen (lóg a levegőben),utalva az utolsó részre az elveszett testvér-re,vajon ő lesz-e az? helyette egy új lány lesz rögtön az elejétől,és MAX névre fog hallgatni.Többi srác szerepelni fog mind!
    Kicsit sajnálom Eleven-t,de majd megszeretjük az új emberkéket is.
    Egyébként sokat köszönhet Milli-nek a Netflix,bárhova mennek,mindenhol ő a sztár,hiánya érdektelenné fogja tenni a részeket a jövőben.Gondolom utalások lesznek rá azért,de még elképzelhető a kiszivárgott infok után,rajongói nyomásra hogy beleirják valahogy a részekbe.
    Na és ilyen John Carpenter szerű részeket akarnak,akkor miért nem kérik fel rögtön rendezőnek?

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.09.05. 00:06:50
  • Ironman2
    #39
    Remélem karácsonyra kapunk valami trailert,kiváncsi vagyok a folytatásra,hamarosan kezdik a forgatást,mivel ősszel játszódik majd,na persze!!
  • Ironman2
    #38
    Ilyen American Horror Story szerűséget akarnak felépíteni gondolom,mert ott is pár évadig vannak ugyanazon szereplők,és váltják egymást a világsztárok.Egyedül Evan Peters állandó,ő mindegyik részben szerepelt idáig.Az évadok viszont mindig más téma köré épülnek.
  • Inquisitor
    #37
    Na igen, a srácokat túráztatja a Netflix, mondjuk a manilai ComiCon-ra én azért nem küldtem volna ki őket. Rengeteg műsorban szerepeltek, találtam olyan webes YB rádiót(!) aminek összesen max. 3000 hallgatója van, még is elment Millie és az egyik srác is interjút adni nekik. Szerintem a Netflix se úgy tervezte a sorozatot, hogy 1 évados lesz, konkrétan azt gondolom akartak valami saját arculatú húzónevet, amit jó pár szezonba tolhatnak. Ráadásul simán lehet pl. 1991-es vagy 2017-es, másik helyszínen játszódó, totál más szereplőkkel is, ha kellő képen felépítik a "világot" és annak szabályait.
  • Ironman2
    #36
    Igen ezt láttam én is,Twitteren követem az eseményeket.Hatalmas sztár lett Millie B.Brown. De ahogy látom nem is bánja,sőt egyenesen élvezi is a szerepléseket.Óriási tehetség,énekel,zongorázik,szinészkedik,és még csak 12 éves! Láttam amúgy az Intruders-t is,hát abban amilyen szövegeket lenyomott még 9 évesen,az eszméletlen volt.Kár hogy azt nem folytatták.A többi gyereket is foglalkoztatják,Finn Wolfhard szerepel a Stephen King-AZ új változatában!
  • Inquisitor
    #35
    Tényleg epizód címek lesznek, az IMDB-n fent vannak. :D
    Én meg tutira vettem, hogy régebbi filmek és sorozatok címei, amit beledolgoztak.
    Na most annyit tudunk, hogy 1984, tehát nem túl messze előző szezontól és 4 új szereplő, ami azt jelenti, hogy sok sok régi.
    Gondolom az új szereplők közűl ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy lesz legalább aki NEM 11, de szintén kísérleti alany, egy pedig olyan srác aki "elveszett" odaát, de nem Will. A többire nincs tippem, de az előző szezonban a Bad Mans csapat eléggé lefogyott.


    Jimmy Fallon S.T. napot tartott, a műsor darabokban fent van a YB oldalán is, ebből egy gyöngyszem:
  • Ironman2
    #34
    Láttam ezt Twitteren mikor bejelentették,gondolom ezek az epizódcímek lesznek,sokat nem árul el,de jó lenne ha most több horror is lenne a történetben
  • Evoluti0N
    #33
  • Ironman2
    #32
    Bejelentették a 2.évadot!!! Mondjuk ez borítékolható volt!!

    https://www.facebook.com/StrangerThingsTV
  • Ironman2
    #31
    Nocsak a Vasember-t meghallgatták felvételre egy esetleges folytatás szereplésére.Robert Downey Jr. facebook oldalán irta az örömhirt!

    https://www.facebook.com/robertdowneyjr

    Vasember bicajjal?


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2016.08.26. 12:34:35
  • Ironman2
    #30
    De azért hozzászólt King a Twitteren:

    https://twitter.com/StephenKing/status/755861625593364481
  • Inquisitor
    #29
    Lol. Vaklárma volt. Mondjuk legközelebb valódi híroldalakról kell tájékozódni. :D
    Utoljára szerkesztette: Inquisitor, 2016.08.24. 17:44:43
  • Inquisitor
    #28
    Addig emlegették a horrorpápát, hogy megjelent Stephen King
    Hááát, mint írót szeretem, de ahogy láttam a saját adaptációnál amibe belenyúlt, azok nem igazán voltak sikeresek. A másik problémám meg az, hogy az S1 rajta kívül ezer helyről ollózott, lopott JÓL. Így meg egy S.K. sorozat lesz. De ne legyen igazam. Viszont ezek szerint LESZ S2!
  • Ironman2
    #27
  • Ironman2
    #26
    Generáljon ön is Stranger Things feliratot!
  • Ironman2
    #25
    Nem bírtam várni
  • Tikal #24
    és miért nem hetente akkor? :)