384
f9pxo3mimzecsdt55ikb.jpg
  • Ironman2
    #103
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    NCore-on már fent van az egész évad mindenfajta felbontásban,feliratot még nem tudom melyikhez lesz,ezért le se szedem,de állitólag irták kommentben hogy a netflix oldalán is elérhető lesz a magyar felirat,csak még nem oldották fel
  • Evoluti0N
    #102
    Itt már reggel 8 óta nézhető.
  • Kandurex
    #101
    no mikor adják?
  • Ironman2
    #100
    Ja a Netflixen holnap lesz a második évad,de én magyar felirattal szeretném nézni,ezért várok vele pár napot!
  • Malakai
    #99
    Holnap!
  • Ironman2
    #98
    Naggyon jó lesz!!! Itt az újabb trailer!!!

  • Katalizátor
    #97
    Csakhogy a Netflixnek nincs keze.
    Remélem érted. :)
  • Ironman2
    #96
    Azért a Netflix nem ment haza üres kézzel,másik sorozatuk a Black Mirror nyert.
  • Ironman2
    #95
    Csúfosan leszerepelt a Stranger Things a 69.Emmy díjátadón,ami ma hajnalban volt.5 kategóriában is indult,és egyikben se nyert.

    Ide kattintva meg lehet nézni a győzteseket.
  • Shiwo
    #94
    "A Netflix berendelte a Stranger Things 3. évadját. Legalábbis a készítők ezt mondták, hogy hivatalosan jeleztek feléjük. De mivel a Netflix nem kommentál, ezért még nem tekinthető hivatalosnak. Más kérdés, hogy nyilván vicces lenne, ha épp a nagyot robbanó S1 után az S2-t ne néznék meg sokan. Szóval ezt nevezik no brainer-nek, csak az a kérdés, hogy ki mikor írja meg.

    Ha már Stranger Things: a Duffer-testvérek elmondták, hogy jelenleg 4 évadot látnak ideálisnak a sorozatból."

    by Sorozatjunkie
  • Ironman2
    #93
    Húú,ez nagyon odavágott.Kb erre számítottam.Überelni fogja az első sorozatot is.
  • Ironman2
    #92
    Megjött az első trailer a második szériából:

  • Katalizátor
    #91
    Tudom jól! Ezért is bocsájtottam meg neki! :)
  • karajjj
    #90
    Ez a sorozat elég keményen nyúlt mindenből. :)
  • Katalizátor
    #89
    Na én is megsasoltam végre a sorit! Nagyon tetszett, és A Kör óta nem paráztam ennyit filmen.

    Viszont nem tudom ki játszott itt közületek a Beyond Two Souls-szal, de eléggé azt éreztem, hogy ez a sori keményen nyúlt belőle.
    Hát ez van...
  • Ironman2
    #88
    Már megvan a pontos dátum:Október 27-én jön a második évad a Netflixen!

    Kijött egy újabb teaser!


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.07.12. 03:11:14
  • Ironman2
    #87
    Hamarosan kapjuk az újabb meglepetést a San Diego-i Comic Con rendezvényen! Talán megjön az első igazi trailer?

    Addig itt van Millie legújabb videóklippje:


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.06.30. 20:43:58
  • Ironman2
    #86
    Az MTV vasárnapi díjátadóján a Show of the year kategóriában dijat nyert a Stranger Things (megelőzve a Trónok Harcát is!).A Best Actor in a show kategóriában Milli B. Brown nyerte a díjat.Grat! (Emilia Clark elött!)
  • Ironman2
    #85
  • Ironman2
    #84
    Eleven és Max azért jóbarátok lettek a való életben is.Mai felvétel: (Millie Bobby Brown,és Sadie Sink)

  • Ironman2
    #83
    2019-ben jön a Godzilla folytatása,ő az első aki megkapta az egyik szerepet,még nem tudni mit alakít a filmben,első mozis filmje lesz neki.Egyébként már felfigyeltek rá Hollywoodban is.

    http://www.imdb.com/title/tt3741700/?ref_=nv_sr_1
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.02.17. 10:06:53
  • tigeroo
    #82
    hú ez a csaj nagy színésznő lesz, nagyon tehetséges.
  • Ironman2
    #81
    DDD

  • Ironman2
    #80
    Az érdekes,mert csak tegnap jelentették be
  • Inquisitor
    #79
    Yessssss! :D
    Mondjuk már két napja kint van, jöhetne a hosszabb verzió is.
    Viszont már most fáj mennyit kell még várni rá.
  • Ironman2
    #78
    Várjuk a rendes trailert.Egyébként elcsúszott Halloweenre a megjelenés? Jól megkéstek vele.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.02.06. 12:22:04
  • Ironman2
    #77
    Elég későn adták ki,nem vártam meg,zseniális lesz,nem is csalódtam.
  • zaki
    #76


    Hidegkirazos, ilyennek kell lennie egy teasernek. Csak ne lenne olyan rohadt messze a kovetkezo evad...
  • Ironman2
    #75
    Netflix is célozgat rá Twitteren hogy valami jön!

    https://twitter.com/netflix

    Kiváncsi leszek rá,bár a teaser csak pár mp-es szokott lenni,abból semmit se lehet leszürni,vagy mégis?
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.02.06. 00:55:50
  • Ironman2
    #74
    A Superbowl alatt mutatják be a Stranger Things Season2 teaser trailert.Már elkezdődött az 51. Superbowl.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.02.06. 00:53:18
  • Ironman2
    #73
    Jó hir!! Játszik a második évadban Sean Astin (gyerekszereplő volt a Kincsvadászokban,de legtöbben a GYűrűk ura filmekből ismerik.),és Paul Reiser is,a Bolygó neve:halálból ismerős a neve.
  • Ironman2
    #72
    Összeült a szereplőgárda a mai napon:
    A kép direkt fejjel lefelé került a facebookra:







  • Ironman2
    #71
  • Stockbauer33 #70
  • Ironman2
    #69
    Legfrisebb hirek (pletykák) angolul:

    http://www.mirror.co.uk/tv/tv-news/stranger-things-season-two-rumours-8595968
  • Ironman2
    #68
    Kénytelenek visszatenni,mert akkor bukta lenne,bár szerintem nem ez volt a terv,Max lesz az új főszereplő,köré építik a season történetét is.Gondolom majd tótágasban találkoznak egymással.

    http://www.digitaltrends.com/movies/stranger-things-season-2/
  • tigeroo
    #67
    Eleven visszatér!
  • Micsu
    #66
    várós
  • Ironman2
    #65
    Itt van Max és Billy az új szereplők a 2. évadban Ők testvérek lesznek majd.
  • Stockbauer33 #64