13
  • UUUU
    #13
    Tehat mozre kodokat talaltak a marson, nem hasonlo kepzodmenyeket. :D Apam, egyre idegesitobbek az SG irasok.
  • felemelő
    #12
    Én amcsi filmekből tudom, hogy minden földönkívüli angolul beszél.
  • Cyberdog
    #11
    Braille írás vakoknak. Vagy csak egy szimpla bevásárlólista. :))
    Utoljára szerkesztette: Cyberdog, 2016.07.18. 17:36:16
  • Nemzsidó
    #10
    Hát nem látjátok, hogy nem morze kód, hanem a teremtő ujjlenyomata, ami a planéta újraformálásakor visszamaradt? Mert nem csak itt volt tűzözön, meg vízözön, ott is lehetett világméretű kataklizma, ám az Úr a marslakók között nem talált egyetlen Noé-félét sem, s azóta lakatlan a bolygó.
  • tom_pika
    #9
    Micsoda öngól magyarázat!!! Nincs annyi homok... hát persze, hiszen a talajszint alatti építkezésekhez elhasználták a nagyját! Hát itt mindenki vak?
  • Whysper
    #8
    Interstellar
  • BrockSamson
    #7
    Egyertelmuen reptilian.
  • esdideki
    #6
    Nem meglepő, hiszen Samuel Finley Breese Morse marsi volt, ahogy a nevéből is látszik.
  • Szefmester
    #5
    Bírom ezeket a kutatókat... morze kódként értelmezni ilyen jeleket.

    Még HA valóban üzenet is volna, akkor is idegen nyelven, idegen kóddal van írva... Mit reméltek? Hogy az jön ki hogy "viszlát gyíkok, leléptük"?

    A vándorló kövek nekem is eszembe jutottak egyből ahogy a vonalak végi bumszlikat megláttam.
  • shakwill
    #4
    Attól függ merre olvasom. Bizonyos irányból bizonyosan kiolvasható az "özp" Morse kód. Jelentése: "öreganyád zivataros picsája".
    Én már régóta gyanakodom az ufókokra, mer' a buxtárcámból ezoterukás módon fogyik kija lóvé...
  • Cyberdog
    #3
    Most már bevallhatom én voltam. Miért csak a marslakók jöhetnek ide és különböző gabonakörökkel ráhozzák az emberekre a frászt? Úgy döntöttem én is megviccelem őket. Szerintem egész hatásos lett. :)))
  • gforce9
    #2
    hiába mondod, gyanítom meg fognak jelenni az ufókok hívői....
  • Freddy TNT
    #1
    Ilyen van a földön is. Tessék rágóglizni : Vándorló kövek.