213
Pokémon Go - Az új Pokémon játék mobilon.
  • bajgunar
    #133
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondhatsz, amit akarsz. Fogadott fiam. (asszony gyereke, s egy kisebb lánya is van).
    Elején lehurrogta, mekkora ratyi game... Azt mégis leszedte. Azóta nem kattan le róla.
  • Negritis
    #132
    vagy működjön a 3 mancs vagy legyen térkép
    de így h egyik se így elég ótvar
  • Carlos
    #131
    igen, nagy most a lármi ilyen téren.
    Mindenki a mapokat akarja vissza...
  • Master91
    #130
    Ezt is lelőtték pedig nagyon jó cucc volt.
    Helyette van a köcsög radar ami mutat 7 Rattatat 1 drawzit. amikor esetleg a közelbe valami érdekes pokemon van, én már be se tudom rakni hogy csak azt az egy pokemont mutassa, keresse, hogy kb. milyen messze vagyok tőle

    fasza
  • Carlos
    #129
    pokevision.com pl.
    megmutatta, hogy hol mi spawnolt aztán csak oda kellett menni.
  • DarkHorSe
    #128
    De milyen terkepekre gondolsz, nekem az lehet kimaradt. Nem veletlenszeruen tunnek fel a pokemonok vagy mi?
  • Carlos
    #127
    Majd lehet megnezem. En bizakodom, hogy visszajonnek a terkepek. Addig spectator modban vagyok.
  • DarkHorSe
    #126
    Amig nincs olyan kulonosebb verseny resze a dolognak, igazabol tokmindegy szerintem. Ahogy a fejleszok nyilatkoztak, oket se nagyon erdekli, mert csak magukat verik at.
  • Negritis
    #125
    én mondjuk nem csalok, mert az az ami megöli a játékot nem a térkép
  • DarkHorSe
    #124
    En innen nezegettem a cuccokat

    Bar csak lvl 5tol csaltam 10ig es nem botoztam.
  • Szabi #123
  • Carlos
    #122
    Nekem nincs pofám kipróbálni a botokat... pedig lehet azt kéne.
    A map-pal tök jó volt, most semmi sincs. Ez igy szar.
    Ki milyen botot használ? A lenti cikkben lévő fizetős lett. Megvan valakinek a teljes?
  • Tinman #121
    Nem mész te gyalog 15km/h-val soha. Az már futás, egészen konkrétan egy nagyon is dinamikus, kifejezetten erős tempójú futás (persze amatőr szinten és nem pro kenyai szinten).

    A játék számomra meg itt halt meg, mielőtt még elkezdődött volna: #117

    A legtöbb multis játék rákfenéje a csalók garmadája, itt kb. Kánaánjukat élik.
  • Carlos
    #120
    a "gyerek"... :)
    ez olyan, mint a haver aki mesélte, hogy látott már olyat hogy pr0n?
  • Negritis
    #119
    nem biztos hogy a játékkal van gond (vagyis csak) néhány telefon gps-se szimplán nem működik normálisan a játékban
    kollégámmal mászkáltunk múltkor nekem 4klm-t számolt neki 500 métert
  • Plata
    #118
    Na de ha gyalogolok akkor jó ha max 15-el megyek.Így semmi értelme a gyalogolásnak.
    Lejárom a lábam tök feleslegesen és annyit számol fel mintha mentem volna két utca hosszat.
  • bajgunar
    #117
    Gyerek meg itthon kattingat a fake gps-el, ~10 perc alatt "legyalogol" ~20km-t, s összefog vagy 20 pokemont.
  • Negritis
    #116
    számít hogy mennyivel mész "elvileg" 22km/h a max amit érzékel de vannak esetek hogy az is sok neki

    de a patch óta a gps kezelés nem javult sztem
  • DonPedro22
    #115
    nálam sincs semmi hiba kivéve nekem is sűrűn nem talál a GPS
  • Szabi #114
    naja, bringával is nagyon kaotikus.. 2x13km-es napi utam alatt jobb esetben 2x2-t elszámol.... :D

    szerintem megkaptad, ha látsz valami ismeretlen gagyi pokémont a lista végén akkor azt kaptad, gyakran csinálja nálam is, hogy nem mutatja a "feltörést" csak fogja és bedobja a tárolóba
  • Plata
    #113
    Szerintem valami gubanc van a kilométer számlálójával,ma direkt gyalog mentem,kb olyan 4.8 kilómétert sétáltam,oda és vissza,kaptam pokestopból 3 alkalommal használható inkubátort.Azt hittem oda vissza út alatt két két tojás ki fog kelni,a büdös francot,egy sem kelt ki,majd 5 kilóméteres gyaloglásért kaptam 6 métert.A tököm tele van ezzel,érdekes módon kocsival lassan menve meglett a kilóméter.Viszont a háromszor használatos inkubátor szerintem bugos,két tojást kikeltett a harmadiknál mikor lejárt a kilóméter nem kaptam semmit,eltűnt inkubátor is tojás is.
  • Negritis
    #112
    nekem se okozott inventory problémát a frissítés, de van 1-2 idegesítő dolog
    pl azóta elég sűrűn azt írja h eldobta a gps-t
  • DarkHorSe
    #111
    Szerencsere nekem is megmaradt mindenem. Korbeneztem melohelyen, itt csak egy pidgeotot mutat semmi mast. Nem orulok :D
  • Szabi #110
    megmaradt mindenem, sőt ma eddig esett egy Venomoth és egy Abra :D
  • pimpi001
    #109
    a pokek megvannak de az osszes cucc ami volt elveszett. labda tojasok potik minden
  • DarkHorSe
    #108
    Probaltatok mar az uj verziot? Allitolag sok embernek elveszett mindene :D
  • DarkHorSe
    #107
    Nalunk 14 kerulet, zuglo csak ratatata van kb :D Azon kivul kb mast nemis nagyon talalok
  • bosco05 #106
    Te most magaddal beszélgetsz amúgy vagy velem? :D Én egy büdös szót nem szóltam a mapra meg semmire :D Azt mondtam, hogy geci sok a botter :)
  • Carlos
    #105
    Egyetértek. A corvin negyednél próbáltam befogni egyet két hete ami nem volt meg. 2x mentem körbe a tömb körül és nem találtam.
    Fuck it, így szart sem ér.

    UPDATE a Pokevision-ről:
    "
    Hey, we didn't quit! We really hoped that we'd be able to continue it at least up until the in-game tracker is fixed
    We hope soon, but we don't know. We didn't want to keep you guys in the dark. We hope that these circumstances change soon.
    "
  • Negritis
    #104
    a 3 mancs rendszer nélkül túl lutri a keresgélés, ha működne akkor azt mondanám enyhén necc a térkép de így bőven belefér
  • Carlos
    #103
    Olvastam, mi van vele?
    Azért van különbség egy map használata és egy bot használat között... Az egyikért ban jár a másik meg olyan aha ok kategória. Szerintem.
  • Carlos
    #102
    pokemap.hu
  • DarkHorSe
    #101
    Van valami helyette?
  • bosco05 #100
    http://index.hu/tech/godmode/2016/07/28/szetcsaltam_az_agyam_a_pokemon_goban/
  • Carlos
    #99
    Pokevision-t kilőtték úgynézki.

    "
    Pokevision ‏@PokeVisionGo 9 perccel ezelőtt
    Hey guys. We wish we had some news for you

    At this moment, we are respecting Niantic and Nintendo's wishes.

    Will keep you guys posted

    <3
    "
    Utoljára szerkesztette: Carlos, 2016.07.31. 10:36:53
  • Carlos
    #98
    evolve-onli csak a 12-t használó kis szemeteket tojással...
  • DonPedro22
    #97
    30-as szintig nem érdemes Stardustot használni és evolvolni sem.
  • kamionosjoe
    #96
    Nekem úgy befrissített, hogy be se tudok lépni már megint...
  • Carlos
    #95
    Nem értelek.
    Nekem is vannak 1500-as alap szörnyeim emellé van kb 120.000 stardustom. Ha nekiállnék fejleszteni, akkor könnyen 2500 környékére menne a fő lényem CP-je, csak spúr vagyok és hátha jön valami über epic szörny. (Gym-ezésért meg én sem vagyok nagyon oda).
  • bosco05 #94
    Még mindig nulla értelme van akkor, most letörölték a 3 mancsot omfgomfgomfg :D ahelyett hogy megcsinálnák :D! Amúgy meg ahogy a kolléga írja rogyásig van csalóval :D Itt mellettünk olyan Vaporeonok vannak berakva a GYMekbe, hogy csak pislogok. Ennyi CP-t akkor se szerez ha egész nap Lure modul mellett ül... Vicces, én azért használom úgy ahogy eddig, magamban elvagyok, csak jó lenne ha értelme is lenne! Kellenek azok a működő mancsok :)