14
  • zetortraktor
    #14
    "Bocs, de én ingyen se töltöm le, mert már nagyon régen nincs olyan film ami érdekelne."

    Az a te bajod, ha nem érdekelnek a jobbnál jobb filmek. Minden műfajból készülnek rohadt jó darabok, aki nyitott szemmel jár, az pontosan tudja, hogy mit érdemes megnézni, hogy mi lesz az, ami jó eséllyel tetszik neki. És nem kell szuperhősöket, folytatásokat meg idióta filmeket nézni ezekhez, azokon kívül is van évente 50-60 remek darab.

    De aki reklámokból vagy tartalmakból ítél, az hülyén fog meghalni.
  • Nirz
    #13
    mondjuk ez igaz :D
  • morguldae
    #12
    Kinek van mozira pénze? A többségnek ételre sincs...
  • Scooter
    #11
    Bocs, de én ingyen se töltöm le, mert már nagyon régen nincs olyan film ami érdekelne. Remake szarok és a mostanában orrba-szájba nyomatott szuperhős filmek egyáltalán nem érdekelnek. A fiatalos, csajos-srácos, idióta vicces filmek meg egyáltalán nem.
  • TokraFan
    #10
    +1
    Én is ezért nem járok. Igazán kedves, amikor 150ember zabál és szürcsölget a fejembe, nem beszélve a röhögcsélő, telefont nyomkodó hülyékről. Arra már ki sem térek, hogy az általam legutóbb moziban nézett filmek mindegyike élvezhetetlenül halk volt. Ezért minek fizessek?
    Csak sajnos 1bites agyban nincs más lehetséges út, mint mozi vs. letöltés.
  • syn7h37ic
    #9
    Mozi, Hogy hallgassam a szomszédos hülye gyerek szerinte poénos beszólogatásait? Vagy a csámcsogást, zörgést? A szar székeken való kényelmetlen feszengést? Köszi nem, tudok várni pár hónapot a HD megjelenésig, hogy otthon kényelmesen tudjam az USA mainstream szarjait nézni.
  • Jim Morrison
    #8
    nem senkik. sokan. az meg már nem semmi!
  • Nirz
    #7
    jah magyarországon divat az ingyen filmezés, de érthető is ki az a hülye aki pénzt add azért amit lehet ingyen letölteni?Senki.
  • Jim Morrison
    #6
    legközelebb majd mindenkit leírnak néz szerint, és odaírják, hogy ő hagy ott pénzt, ő nem, ő igen, .... :)
  • TokraFan
    #5
    Sok pénzt hagysz te ott ahol akarsz, kedves óvodás cikkíró. Az újságírás legalja egy ilyen cím...
  • csocso14
    #4
    Csontos és skalpokat már láttam, nagyon durva, lassan indul, de az is élvezhető, igazi korabeli párbeszédek vagyis olyanok amiket akkortájt az ember eltud képzelni, de a vége, látni kell.
  • Scooter
    #3
    "Júliusban sok pénzt fogunk a mozikban hagyni"
    Már aki. Én egy fillért se, az biztos. Kire van ez kivetítve, hogy "sok pénzt fogunk otthagyni"? Szeretem az ilyen szubjektív beharangozó címeket.
    A Gyűrűk Ura: A király visszatér óta nem voltam moziban és az se ma volt. Aztán nem is tervezem. Egyszerűen nem vonz egy film se, hogy ott nézzem meg. Főleg azok amik mostanában mennek. Töltelék szarokra nem adok pénzt.
  • MerlinW
    #2
    Van olyan hogy egyik sem: nem szavazol.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.07.08. 09:58:07
  • grobs
    #1
    A szavazáshoz kellene egy "Egyik sem" érték, mert ezekből esetleg a jégkorszak lesz nálunk mozis ha a gyerekek ott akarják megnézni.