8
  • pakeszke
    #8
    a T2 a sajat idejeben kiemelkedo volt
    megneznem barmelyik mai filmet hogy kapnak-e pl. megfelelo zenei alafestest mint a T2nek volt anno
  • Jawarider
    #7
    Ha már itt tartunk: T3 gyanánt a Terminator: Armageddon-t kellett volna megcsinálni. Ha kell valakinek szólajtok, átküldöm.

    Beszartok, annyira egyben van

  • kjhun
    #6
    Jaja, sokan így látták akkoriban. :D (A végrehajtó.)


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eddig, 2 féle narrátorral kerültek fel a netre. 3 féle narrátoros szinkronnal keringett közkézen.
  • gumikacsa
    #5
    Nekem kimondottan tetszett a T5 (lehet, mert még gyerek vagyok). A T4-et nem láttam, a T3 elment, a T2 tetszett, a T1 etalon. A T1-et szintén kazin, csak éppen AKAI-n. :D
  • kalapos01
    #4
    a mondandod lenyege egyebkent ott van, hogy a t3 es a t4 utan megnezted a t5-ot is. pont az ilyen balekokra utaznak a studiok. en is szopok be sokszor filmeket, de a t4 es a t5 megnezese eszembe sem jutott a velemenyek utan.
  • kalapos01
    #3
    marmint 30 ev folott. egy mai fiatal ezerszer inkabb a mostani filmeket nezi meg, mint a szerinte gagyi regieket. mint ahogy a 80-as evekben felnottek is kopkodtek az akkor filmeket es visszasirtak a 20-30 evvel azelottieket. fura, hogy meg mindig vannak bezzeg az en idombent mammogók.

    egyebkent meg penzhajhasz? irhatnam, hogy a T2-nel nagyobb penzhajhaszas nem is letezik, de nem teszem, mert ritka nagyobb baromsag. penzhajhasz vagyok, mert dolgozok? penzhajhasz a zoldseges, mert penzt ker az aruert? szerinted mostani jelenseg az, hogy egy filmet uzleti celbol gyartanak?
  • Dewri
    #2
    Több mint 30 éves film és a kicsit poénosabbra vett, de szintén nagyszerű T2-vel együtt messze sokkal jobb, mint az újkori, pénzhajhászós f*s részek (T3-T4-T5...)! Ez utóbbi hármat már másodszor sem nézi meg az ember (a T5-öt egyszer sem érdemes...), nemhogy 30 év múlva bárkinek is eszébe jussanak majd...

    És ez mutatja a különbséget a régi klasszikus filmek és a mai CGI-sikerkönyv-folytatás-reboot-képregény gagyik között. Előbbieket 30 év és soktucat nézés után is szívesen megnézi az ember, pedig már kívülről tudja a szöveget is. Utóbbiakat pedig 1x is elég végigszenvedni...
  • NEXUS6
    #1
    A végrehajtó videón az igazi, 150X lejátszott Fuji videokazin.
    XD